Şimdi Ara

Yerli Malı Spor Otomobil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
5.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dün haberleri izlerken dikkatimi çekti yerli malı spor otomobil hazırdı hatta sunucuyla test sürüşüde yapıldı ilgili firma suan bunun aile (sedan) üretimine başlanacağını ve tek bataryayla 500km yol gidebileceğini açıkladı aracın tasarımıda fenal değildi nedir bundaki son durum bilgisi olan varmı?

Yerli Malı Spor Otomobil

Yerli Malı Spor Otomobil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corwen -- 29 Aralık 2011; 13:31:24 >

• benzinle başladılar şu an elektriğe döndü bunlar birşeyler yapana kadar ne yazık ki araçlar ''geleceğe dönüş'' deki gibi çöple çalışmaya başlayacak
  • ertex markasının etox modeliydi sanırım
    birileri "sadece dış kasası değiştirilmiş fluance" demişti sanırım bunun için önceki konulardan birinde

tek bataryayla (şarj demek istenmiş sanırım) 500 km ise çok iddialı bir rakam

canlısının düzgün bir dergi veya program tarafından incelenmesi gerek anca ondan sonra inanırım bu tip bir şeye
  • iğrenç tasarım
  • bu gibi projeler hep yapılır ancak yapan kişi sonrasında ortadan kaybolur
  • araç etox.uzun süre önce görmüştüm dergide.fluence ile alakası yok bildiğim kadarıyla.yanlış hatırlamıyorsam motoru 1.6 megane motoru 115 hp.iç mekanda ise bolca meganeden parça görmek mümkün. türk olan kısmı tasarım ve parça montajı.ancak bence tasarımı başarısız sayılmaz elektriklisi olursa menzili de 500 km olursa çok daha güzel olur.çok fazla beğenilmemesi normal ama bence sırf bir adım atılması bile büyük bir başarı.çünkü bu araç üretilirken bile çok büyük maliyetler harcanıyor.mesela bir aracın tasarımında ufak değişiklikler yapmak milyon dolarlara mal oluyormuş.yani küçümsememek gerekir diye düşünüyorum.bu da içmekanı .

Yerli Malı Spor Otomobil

• yahu, uzun zamandır diyorum "bu forumda bir şeyler eksik, tadı kaçtı, ne oldu, ne oldu" diye düşünüp bulamıyordum. hay çok yaşayın, sayenizde günlerdir düşündüğüm ve hissettiğim eksiğin ne olduğunu çıktı ortaya. tabi yaaa, uzun zamandır "ETOX" rutinimiz kayıptı. forumumuzun en meşhur devirdaim konularından "ETOX" uzun zamandır açılmıyordu. buymuş uzun zamandır içimi yiyen sıkıntı. sağolun, varolun...
  • Utanmadan bu aracın hala haberi mi yapılıyor? Megane2nin üstüne farklı kasa geçirilmiş dandik bir yapım. Modifiye megane bile daha yerlidir...
  • ibrelerde meganedaki gibi
  • Bu nasıl iç tasarım ya oyuncak gibi her tarafı.Sonradan deriyle kaplanmış gibi bir airbag.
    Ayrıca dün m3 te tespih muhabbeti vardı.Araç daha piyasaya çıkmadan tespihi takmışlar.Başlangıç donanımında standart sanırım.
  • Lotus gibi ucuz fiyat politikası, ufak motor-yüksek güç dengesi yakalanırsa tutar gibi.
  • Etox döndü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffate

quote:

Orijinalden alıntı: aya

yahu, uzun zamandır diyorum "bu forumda bir şeyler eksik, tadı kaçtı, ne oldu, ne oldu" diye düşünüp bulamıyordum. hay çok yaşayın, sayenizde günlerdir düşündüğüm ve hissettiğim eksiğin ne olduğunu çıktı ortaya. tabi yaaa, uzun zamandır "ETOX" rutinimiz kayıptı. forumumuzun en meşhur devirdaim konularından "ETOX" uzun zamandır açılmıyordu. buymuş uzun zamandır içimi yiyen sıkıntı. sağolun, varolun...

sizlerden bi cacik olmaz.
    siz ancak vw nin kicini opersiniz.
    kac kere vw konusu acilmistir.
    batiyor demi.
    adamlar bisey yapmaya calisiyor.
    demediginizi birakmiyorsunux.
    sizin bu ulkeye ne faydaniz var.
    ulkenin parasini yabancilara vermekten baska.
    etox da cok masum degil 2007den beri 3ay a hazir muhabbeti var. buna ragmen hic olumsuz bakmiyorum.
    vatanini sevende oyle baksin

terbiyeni takın, yoksa sana hayatında unutamayacağın bir "cacık" tarifi veririm feleğin şaşar... konuyu nerden becerip, milliyetçiliği getirdiğini kimse anlamadı ama, o "bir şeylr yapmaya çalışıyor" dediğin "adamların" ben ciğerini bilirim. sen kime kimi anlatıyorsun? kim nereye, kime hizmet ediyor, kimin memlekete ne kadar faydası var değerlendirmesi sana hiç düşmez, hele karşındakinin kim olduğunu bilmeden...

vosvagen, mosvagen bir şeyler de zırvalamışsın ama oraya girmeye tenezzül bile etmiyorum, değmez çünkü... git, forumdaki tüm mesajlarımı tara, içlerinden sadece 1 tane vw kıçı öpen mesajımı bul, gel, ondan sonra bu meseleyi bir daha konuşalım...

"cahille konuşmanın bir numaralı adabı, onlarla hiç münakaşaya girmemekmiş", bu kuralı senin için bozdum, değerini bil ve efendiliğinle takıl forumda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aya -- 30 Aralık 2011; 0:15:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ffate

quote:

Orijinalden alıntı: aya

yahu, uzun zamandır diyorum "bu forumda bir şeyler eksik, tadı kaçtı, ne oldu, ne oldu" diye düşünüp bulamıyordum. hay çok yaşayın, sayenizde günlerdir düşündüğüm ve hissettiğim eksiğin ne olduğunu çıktı ortaya. tabi yaaa, uzun zamandır "ETOX" rutinimiz kayıptı. forumumuzun en meşhur devirdaim konularından "ETOX" uzun zamandır açılmıyordu. buymuş uzun zamandır içimi yiyen sıkıntı. sağolun, varolun...

sizlerden bi cacik olmaz.
    siz ancak vw nin kicini opersiniz.
    kac kere vw konusu acilmistir.
    batiyor demi.
    adamlar bisey yapmaya calisiyor.
    demediginizi birakmiyorsunux.
    sizin bu ulkeye ne faydaniz var.
    ulkenin parasini yabancilara vermekten baska.
    etox da cok masum degil 2007den beri 3ay a hazir muhabbeti var. buna ragmen hic olumsuz bakmiyorum.
    vatanini sevende oyle baksin

Gece gece saçmalamaktan başka bir şey yapmamışsınız. Kimin ne olacağı sizi ilgilendirmez. ETOX'u beğenmek zorunda mıyım ? Diyelim ki çıktı alırsam milliyetçiyim almazsam milliyetçi değil miyim ? Açılan volkswagen konularının sizin bir yerlerinize battığı aşikar ama merak etmeyin bu acı size yeter daha fazla zorlamayacağım... İster volkswageni ister renault'u isterseniz de Porsche ya da Ferrariyi protesto edin ama bunu burdan saçma sapan yorum yaparak değil onları almayarak ya da ilgili yerlere -o çok seviyeli görüşlerinizi- mail atarak ya da başka bir şekilde ulaşarak bildirin rahatsızlığınızı. Bu mesajı attınız diye evet ülkemizin en faydalı insanız, en milliyetçi kişisi de sizsiniz... Daha fazla seviyeyi düşürüp kendinizi rezil etmeyin...

• açılan 574641916414. konu
  • Bu konu çok hararet yapmış.Şuna bir bakar mısınız bu ne güzelliktir.Boşverin etoxu detoxu

Yerli Malı Spor Otomobil
  • türk halkı spor otomobile değil aile sedanına ihtiyaç duyuyor ey otomobil mucitleri size söylüyorum aile sedanı !!!!!!!!!!
  • Zaten devamı gelmedi şu EXOX saçmalığının. İlk başlarda bende bir şey sanmıştım bunu ama şişirilmiş Megane II. Daha Megane II'de üretilmiyor hem. Böyle bir araba olacaksa zaten hiç olmasın daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eylülnisaeyvaz

türk halkı spor otomobile değil aile sedanına ihtiyaç duyuyor ey otomobil mucitleri size söylüyorum aile sedanı !!!!!!!!!!

Aynen doğru diyorsunuz. Ayrıca bunların iddia ettiği batarya ile 500 km falan bence sadece elektrikle değil,birde içten yanmali bir motorla desteklidir. Hibrid bir sistem gibi birşeydir herhalde.
  • Artık sıkıldım bu haberlerden
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.