Şimdi Ara

Yere Çöp Atan Yurdum İnsanı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
2.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çöp kutusundan haz mı etmiyolar anlamıyorum herhaltı yere atıyorlar.Geçenlerde başıma öyle bir olay geldi ki(aslında şişe) bin yıl düşünsem aklıma gelmez.Kaldırımda giderken o yere atılan maden suyu şişelerinden biri arabanın lastiğinden sekip tam kafamın arkasına çarptı yere düştü.Öyle sert geldi ki birkaç dakika kaldırımda yığılıp mal mal etrafa baktığımı hatırlıyorum.Yani uzun lafın kısası temizlik görevlileri işsiz mi kalsın diye gülerek yere çöp atan mahlukat,artık yapma.

• tamam hocam, boyle olacagini dusunmemistim ozur dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akciğerlerini burnuna kadar çekip kaldırımın ortasına balgam atana ne demeli...

öküz her yerde öküz işte

bunu eğitemezsin de bunların bi de avrupaya gidip bizi rezil eden tayfası var ki üffff
  • lazer__ kullanıcısına yanıt
    Valla bunlar çeşit çeşit hocam.
  • lazer__ kullanıcısına yanıt
    Cok pis kufur ediyorum boyle yapanlara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Medeniyet yoksunu ülkede bunlar normal şeyler maalesef.
  • sadece yere çöp atanlar değil, yere balgam atanlar, 2 kişilik yolda 4 kişi yürümeye çalışanlar, yolun ortasında durup yolu kapatıp sohbet edenler, bağırarak ve küfürlü konuşanlar.

• O kaldırımın ortasından ağır ağır gidenler yok mu hele geçmek istersin geçemezsin...

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • duysunlar diye yüksek sesle pardon dersin ama onlar ters ters bakarlar..

• Eğitimsiz cahil insan davranışı birde ailecek çekirdek çitleyerek yürüyorlar yolda kabuklarını hep yere atıyor görgüsüzler. Böylelerini yakalayıp karın tokluğuna 3 ay yerleri temizleteceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Eğitimsiz cahil insan davranışı birde ailecek çekirdek çitleyerek yürüyorlar yolda kabuklarını hep yere atıyor görgüsüzler. Böylelerini yakalayıp karın tokluğuna 3 ay yerleri temizleteceksin.

Eğitim meselesi kesinlikle değil. Yüksek lisans mezunu iş arkadaşım var, sigara molasına çıkıyoruz adam izmariti ısrarla küllük yerine çimlerin üzerine atıyor. 50 sefer uyardım (abartısız) dalga geçtim, laf soktum, adam hala izmariti çimlere atıyor. Başka bir kafa bu. Neyin kafası olduğunu hala çözemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

akciğerlerini burnuna kadar çekip kaldırımın ortasına balgam atana ne demeli...

öküz her yerde öküz işte

bunu eğitemezsin de bunların bi de avrupaya gidip bizi rezil eden tayfası var ki üffff

O da bir şey mi! Apartmanın içine, merdivenlere tüküren, izmarit atan ve yine apartmanın içine, kapısının önüne çöp atan Suriyeli kardeşlerimizi gördü bu gözler. Bunları görünce bir anda yurdum insanının​ değeri gözümde büyüdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 20 Nisan 2017; 22:8:26 >
  • Adamın 20 metre önünde çöp kutusu var ama yere atıyor.

Bu yere çöp atma okumakla da değişmiyor, 3 üniversitede bulunmuş biri olarak net gözlemimdir. Kantinlerin çevresi pislik yuvası oluyor.
  • Nato'nun müdahele ihtimali konuşulurken bu tarz meseleleri nasıl umursuyorsunuz anlamıyorum.
    Haklısınız tabi orası ayrı.
  • Dizilerde işlenerek milletin kafasına sokulmalıdır.

Esas oğlan yere çöp atan magandayı önce uyarmalı sonra maganda küfredince de adam akıllı dövmelidir.

Ne yazık ki milletimiz başka türlü egitilmez...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mimar SaNAN

Nato'nun müdahele ihtimali konuşulurken bu tarz meseleleri nasıl umursuyorsunuz anlamıyorum.
    Haklısınız tabi orası ayrı.

Nato olayı nedir?
  • Hocam daha bunlari tartisabilmek icin gerekli olan seviyede degiliz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mimar SaNAN kullanıcısına yanıt
    Biz hükumet karşıtıyız devlet karşıtı değil hocam.Öyle bir durumda kendi şahsım adına hangi tarafta olacağımı biliyorum fakat biz burada tartışıp güzel bir sonuca varsak bile hükumet bu politikayı izlemeyecektir.
  • Heinz Guderian kullanıcısına yanıt
    EnesTayfun28 kullanıcısına yanıt
    http://www.abcgazetesi.com/new-york-timestan-natoya-erdogana-mudahale-et-50738h.htm

http://www.tgrthaber.com.tr/gundem/abdli-gazeteden-referandum-sonrasi-acik-tehdit-174600

@EnesTayfun28

Kesinlikle bu bizim iç meselemiz, olası bir müdahelede düşmanla işbirliği yapan haindir. Hileli seçim olmuş yada olmamış bu bizi ilgilendirir, natoyu değil.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.