Yarbay
21 Şubat 2001
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 1416 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Eğer medyadan bilgi almak yerine kendi araştırmanızı kendiniz yapıyorsanız kaynaklara baktığınızda çok enteresan şeyler görebilirsiniz.


Bunu sağda solda duymak yerine kendiniz bakın ve görün, kaynak açık :

EUROMOMO
Graphs and maps from EUROMOMO
https://euromomo.eu/graphs-and-maps

Bu sitede Avrupa'nın 27 ülkesindeki ölüm rakamlarına bakar. 2022 yılında, son 5 yılda en yüksek ölüm seviyesine ulaştı toplam yıllık ölümler.


Ve daha bombası : 2020 yılı ve 2021'in ilk başlarında önceki yıllara göre düşük giden 0-14 yaş arası ölümler 2021'in 2. yarısından sonra artışa geçmiş. Şu 2022 yılında ise son 5 yılın ortalamalarının üstüne çıkmış!Eski Pfizer yöneticisi Dr. Mike Yeadon boşuna aşı üreticileri yöneticileri istifa etmeli demiyor sanıyorum.Büyük resetçi WEF ( Dünya ekonomik forumu ) kışın fırtına veya siber saldırı sebebiyle banka sistemi durabilir tahmini yapmıştı ( twitter hesaplarında paylaşmışlar) İnsanlar paraya ulaşamayınca panik çıkacak muhtemelen.


Bazıları bunu sadece olabilecek bir tahminden öte bir fikir olarak görmese de bence dijital kontrol için dijital para sistemine geçiş planları kapsamında özellikle planlanan bir olay olabilir.


Ben ne yazık ki WEF'in ( yani elitlerin) planladıklarının bu kış gerçekleşmesini olası görüyorumBu sebeple hazırlık için tavsiyelerim:1- Birkaç haftalık nakit bulundurmak

2- Birkaç haftalık temel ihtiyaçların eve şimdiden alınması

3- Hisse senedi, dolar, vadeli hesap gibi yatırımlar yerine fiziki altına geçiş

4- Büyük ihtimal kriptoları da patlatacaklar bu sebeple kriptoya güvenmeyin.


Sonrasında batı, dijital para sistemine geçiş yapabilir. Dijital para demek kontrol edilen para demek.World Economic Forumtwitter
“Disruption can spread rapidly throughout the system. Learn more: https://t.co/wcWGLVJmD0”
https://twitter.com/wef/status/1462798146929573897

Arkadaşlar, insanların hala çoğu dünyada olup biten şeylerin planlı ve bir amaç doğrultusunda yapıldığını göremiyor. Çünkü dünyayı yönlendirenler aynı zamanda parayı ve medyayı yönetiyorlar. Bu sebeple millet de medyada sunulan filmi izliyor.


"Gates aslında çok hayırsever/insansever ( philanthropy ) , Gates bizler dünyada daha uzun süre yaşayalım diye DSÖ'yü fonluyor ve aşı yatırımları yapıyor" sananlar, medya sağolsun, bir hayli fazla..Bu insan sevenlerin (!) yeni salgın planları olduğunu biliyoruz ( çünkü kendileri söylüyor yeni salgınlar geleceğini) ve bu da çok büyük ihtimal maymun çiçeği. Çünkü çok az sayıda vaka ile medyada şimdiden duyurdular. Tabi geçen sene yine bu insan sever organizasyonlardan Open philanthropy'nin sponsorluğundaki 2021 tatbikatı zaman planı başlamış gözüküyor. ( çalışmaları bu linkten görülebilir : https://www.nti.org/wp-content/uploads/2021/11/NTI_Paper_BIO-TTX_Final.pdf?mibextid=ATveJy )


Geçen sene Mayıs ortasında maymun çiçeğinin başlayacağını tatbikatlarında yazmışlar.

Bakalım sonrası planlanan gibi gidecek mi?
Diğer taraftan koronavirüs salgınının pazarlanması basitti çünkü büyük çoğunluğun her sene geçirdiği grip semptomlarına, PCR gibi sonuçları, çalıştırıldığı test döngü sayısı ile ağırlıklı olarak pozitif verdiren bir yöntem ile pazarlandı.


Maymun virüsü ise normalde çok sık görülen bir hastalık değil. Semptomları sık görülmüyor. Çok merak ediyorum bu senaryoyu nasıl gerçekleştirecekler

Daha önce yan etkiler ile ilgili konu açmıştım ancak forum yöneticisi silmişti.


Şimdi Pfizer'in kendi raporu yayınlandı. Bakalım bu da sansürlenecek mi...Yasin Aslantwitter
“Pfizer-BionTech Korona Aşısının 1277 Farklı Yan Etkisi Var 1-Pfizer'in açılamak zorunda kaldığı yeni Gizli Güvenlik Belgelerinde, Pfizer-BionTech Aşısının Kayıtlı 1277 Farklı Yan Etkisinin listelendiği 8 sayfa vardır. 3 aylık aşı deneme süresinde, 42 bin denekten 1223'ü öldü”
https://twitter.com/yasinaslan36/status/1499301500002131971
Doç. Dr. Kaan Yılancıoğlutwitter
“Pfizer 'e raporlarını açıklaması için verilen mahkeme kararı sonrası yayınlanan ilk dokümanlar; İZİN SONRASI YAN ETKİ KÜMÜLATİF ANALİZ RAPORU PF-07302048 (BNT162B2) 28-ŞUBAT-2021 TARİHİNE KADAR ALINMIŞTIR. Yan etki listesi oldukça kalabalık... #COVID19 https://t.co/Oq4mEHhP1t”
https://twitter.com/drkaanyl/status/1499309684825767940

Arkadaşlar, forumda geçen hafta yan etkiler ile ilgili açtığım konu forum tarafından silinmiş. Ben de forumun istediği şekilde bir konu açıyorum: lütfen üreticilerin sorumluluk almadığı aşıları siz olun. TV'ye çıkarılanlara ve medyada duyduklarınıza inanın..


Yan etki diye bişi yok.. Emin olun..
Yan etki yok, bu aşılar şahane
Yan etki yok, bu aşılar şahane
Yan etki yok, bu aşılar şahane
Yan etki yok, bu aşılar şahane

Yarın vergi müfettişi ile görüşeceğim. Bir sene önce aldığım Nissan aracın faturası ile ödemem farklı acaba bu sebeple çağırmış olabilirler mi?


Bana ceza kesilir mi yoksa sadece bayinin mi peşine düşerler acaba?

Ne diyorlardı, aşı hastalığı yaymamızı engellemeyecek ama ağır geçirmemizi ve hastaneye düşmemizi önleyecek. Sağlık sistemine faydası olacak yani.


Şimdi ne yapıyorlar, sağlık sisteminde çalışan, insan hayatı kurtarmak için çalışan insanları işinden ediyorlar. Üreticilerin sorumluluk almaktan kaçtığı aşıyı olmak istemedikleri için.


Siz hala konu sağlık sanın. Yeni düzen geliyor : düzenli aşılama-düzenli test geliyor diye 1 yıldır yazıyorum.İşin bilimsel olmadığı her halinden belliydi. Şimdi itiraflar gelmeye başladı aşıların karıştırılmasının nasıl bir etki yapacağını bilmiyoruz diye.


Tam anlamıyla bir saçmalık destanı içindeyiz.. Ve işin kötüsü hala bu güce güvenenler var :(
Abdullah T.Rtwitter
“🔴DSÖ ▪︎Karma aşı tehlikeli ▪︎Bir çeşit çift doz aşıdan sonraki farklı Aşı tehlikeli olabilir. Yeterli veri yok. ✔Nasıl yani? Ee biz neye göre yapıyoruz bunu? Twitirda o kadar hoca verisiz mi onerdi? ● Yoksa veri sağlanacak ülke bizmiyiz? ✔Aga Ne yaşıyoruz biz be? . https://t.co/sIfFR0N6wM”
https://twitter.com/TraderAT12/status/1437765902464962560
Artık şaşırmıyorum kovid ile ilgili her türlü haberi yapan basının böyle önemli bir haberi pas geçmesini.


FDA Aşı araştırma bölümünün en yetkili 2 ismi ( Direktör ve Direktör yardımcısı ) istifa etmiş. Sebep tam belli değil ama haber Biden'ın 3. doz aşıları açıklaması ile ilgili diyor.

new york post
Two senior FDA officials resign over Biden administration booster shot plan
https://nypost.com/2021/09/01/two-senior-fda-officials-resign-over-biden-administration-booster-shot-plan/

Şu anda içinde olduğumuz kaosun sebebi güven sorunudur.


Güvensizlik ne zaman olur : veriler-rakamlar açıklanmayınca olur. Bir şeyi gizleyip sonra da bana güvenin diyemezsin.


Bazı arkadaşlar kovid bakanına inanmayı ve güvenmeyi seçiyor bazıları ise seçmiyor. Bu iş din değil, bilim. İnanmamız için kovid bakanı açıklasın aşıdan sonra : 2 gün içinde, 1 hafta içinde ve 1 ay içinde kaç kişi hayatını kaybetti. Bu rakamlar verilirse sanırım bakana inanmak isteyenler rakamları gözleriyle görüp inanırlar ve güven tesis edilmiş olur.
Twitt atıp bu güce güvenin demekle milletin ona güvenmesini bekliyorsa daha çok bekler.
Hakkında
Konum: İstanbul, Üsküdar
Meslek: Endüstri Mühendisi
İlgi Alanları: 36.3
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 gün
Mesaj Sayısı: 2.122
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.075
İkinci El Bölümü Mesajları: 680
Konularının görüntülenme sayısı: 184.639 (Bu ay: 566)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.701 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.