Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.255
Cevap
111
Favori
437.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygulamadan 10 gb 29 tl teklifi geldi kabul edeyim mi? Önceden normal internete göre daha hızlı tükeniyor gibi bir şey okumuştum bu doğru mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 36 liraya 6 gb kullanıyordum. 2 gün önce faturasıza geçiş talebinde bulundum. Az önce 25 liraya 8 gb teklif ettiler, kabul ettim.

• beyler hattım bimcel avea ya geçmek istiyorumn hangi tarifeye nasıl geçmeliyim

• _ican_ _ kullanıcısına yanıt
    Durduğun kabahat

• alimurat07 A kullanıcısına yanıt
    Cayma bedeli çıkarmadılar mı hocam faturasiza geçmek isteyince

• Bende geçirdim 8gb 1000dk 1000sms 25 lira. Keşke beğenmedim deseydim

• 1000 dk 1000 sms 8 gb ı 20 tl ye kullanıyordum.

Taahütümün bitmesine 2 ay kala (dün) müşteri hizmetleri aradı. Sunduğu tekliflerin hiçbirini kabul etmedim. İşi sürekli yokuşa sürdüm.

Sonunda 1000 sm 1000 sms , 10 gb olan tarifeyi 23 tl olarak anlaştık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slcsnmz -- 10 Ocak 2018; 23:11:58 >
  • Merhaba,

Vodafone’la subat ortasi taahhutum bitecek ne evde ne iste 4g adam cekmiyor degisim zamani geldi artik biktim, bu tarifeye en kisa yoldan nasil gecebilirim? Yardimci olabilecek var mi dostlar?

• KeSaiR kullanıcısına yanıt
    20 tl dedi ok dedim. Ama geçmeden teklif geldi. 72 saat içinde dönüş yapıyorlar.

• Vodafone kullanıyorum. Taahhüt biteli 1 2 ay oldu. Kendim arayıp geçebiliyor muyum buna?

• Bu tarifeleri çok uygun fiyatlara geçenler olmuş. Merak ediyorum, acaba bunu nasıl yapıyorsunuz. Yani yıllardır Türk Telekom müşterisi olduğunuzdan falan mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: elnino19

geçen sene bu zamanlar bende bu tarife için uğraşmıştım şubatta taahhüt bitiyor. aradılar aynı tarifeyi aynı fiyattan veremiyoruz 45 tl ye kullanmak ister misiniz dedi hayır dedim tarife değişikliği yada operatör değişikliği düşünüyorum teşekkür ederim dedim ve kapattım. bakalım sonuç ne olacak macera başladı bizim için

+1
  • 1000+1000+8gb kullanıyordum malum paket bitmeye yakın aradılar aynı tarife 39 tl dediler bende forumdaki yazılanları okuyup faturasıza geçirin dedim sonra aradılar farklı numaradan aynı tarife fakat internet için duran tarife özelliği yok 25tl+1,89 vergi dendi bende tamam dedim kabul ettim.
    Onların sizi araması lazım indirimli fiyatları öğrenebilmeniz için sizin aradığınız genel müşteri hizmetlerinden o fiyatı alamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PLAYER66 -- 13 Ocak 2018; 12:18:50 >
  • hashus_42 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok kolay. Tıpkı bankanın kart aidatı kesmesi gibi. O kestiği parayı geri alıyoruz biz. Ama eminim bir çoğu alamıyor.
    Olay şu. İptal ettirmek istiyorum. Kapatmak istiyorum. İptal bölümüne bağlar mısınız?
    Bu bütün olay. Ben 19 liraya kullanıyorum. 1000 dk 4 milyar sms ve 9 gb net.
    Aynısını tam 19 lira olmasa da bir çok arkadaşıma da yaptım. Ama bazıları 25 lira bazılar 27 lira bazıları 23 lira.

En son bir komşu teyze almış kocasının kimliğini "oğlum gcb1903 benim fatura çok geliyor ayarla" dedi. Tarifeye baktım kamu. Kocası okul müdürü. 450 dk her yöne 1000 sms net yok 24 lira faturası ve internete giriyor haliyle her ay 90 100 lira ödüyormuş.

Aradım "Hanife hanım lafı uzatmayalım bu numaraya yeni yıl 8gb istiyorum 25 lira uygundur" dedim.

Kız "6 gb net 59 lira" dedi.

Dedim "dalga mı geçiyorsun, ben 19 liraya kullanıyorum 9 gb net" şaştı bir "olamaz" dedi.

Verdim numarayı baktı "efendim size özel % 25+40+20 indirim uygulanmış" dedi.

"Yani olabiliyormuş" dedim.

"Ama bu kurumsal abone bu numaraya olmaz" dedi.

Kapattım ve bir daha aradım 27 liraya 8 gb yaptı.

Yani bildiğin konuştuğun kişiden kişiye de değişiyor.

• mucahid777 kullanıcısına yanıt
    hocam aradiginiz numarayi verebilirmisiniz acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Hocam çok kolay. Tıpkı bankanın kart aidatı kesmesi gibi. O kestiği parayı geri alıyoruz biz. Ama eminim bir çoğu alamıyor.
    Olay şu. İptal ettirmek istiyorum. Kapatmak istiyorum. İptal bölümüne bağlar mısınız?
    Bu bütün olay. Ben 19 liraya kullanıyorum. 1000 dk 4 milyar sms ve 9 gb net.
    Aynısını tam 19 lira olmasa da bir çok arkadaşıma da yaptım. Ama bazıları 25 lira bazılar 27 lira bazıları 23 lira.

En son bir komşu teyze almış kocasının kimliğini "oğlum gcb1903 benim fatura çok geliyor ayarla" dedi. Tarifeye baktım kamu. Kocası okul müdürü. 450 dk her yöne 1000 sms net yok 24 lira faturası ve internete giriyor haliyle her ay 90 100 lira ödüyormuş.

Aradım "Hanife hanım lafı uzatmayalım bu numaraya yeni yıl 8gb istiyorum 25 lira uygundur" dedim.

Kız "6 gb net 59 lira" dedi.

Dedim "dalga mı geçiyorsun, ben 19 liraya kullanıyorum 9 gb net" şaştı bir "olamaz" dedi.

Verdim numarayı baktı "efendim size özel % 25+40+20 indirim uygulanmış" dedi.

"Yani olabiliyormuş" dedim.

"Ama bu kurumsal abone bu numaraya olmaz" dedi.

Kapattım ve bir daha aradım 27 liraya 8 gb yaptı.

Yani bildiğin konuştuğun kişiden kişiye de değişiyor.

Hocam sizinle bir görüşelim özel olarak lütfen benimde çok ihtiyacım var artık daha fazla para kaptırmak istemiyorum. Eğer yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Ben de aradim. Faturasiza gecis icin on basvuru aldi. Ancak diyor ki faturasiza gecersem bir yillik vergiyi de ödemem gerekiyormus. Var mi boyle sacmalik?? Sonucta turk telekomda kalmaya devam edicem. Hadi gecis ucreti istesin anlarim vergi odemek nedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: benrak87

Ben de aradim. Faturasiza gecis icin on basvuru aldi. Ancak diyor ki faturasiza gecersem bir yillik vergiyi de ödemem gerekiyormus. Var mi boyle sacmalik?? Sonucta turk telekomda kalmaya devam edicem. Hadi gecis ucreti istesin anlarim vergi odemek nedir.

biz de faturasıza geçmek için başvurduk. 20 TL fatura gelecek ama o da faturasız hattınıza TL olarak yüklenecek dedi müşteri hizmetleri. ben 29 TL'ye kimi arkadaşlar benden daha ucuza kullanıyorlar bu tarifeyi ama inatla bize 45TL'den 6gb vermeye çalıştılar. İnada bindi, gerekirse vodafone'a geçeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anadolu -- 15 Ocak 2018; 9:42:7 >
  • benrak87 kullanıcısına yanıt
    Vodafone bugün aradı aynısını bana söyledi..yeni bı kanun çıktı da haberimiz mi yok faturam + vergiler gelecekmiş.. telsiz parasının hepsini alacaklarmis.ne iş anlamadım gitti.

• Avantajlı tarife öneriniz var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.