Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.256
Cevap
111
Favori
437.636
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Taahhüt 23 ocakta bitiyor musteri hizmetlerini aradım 22.03 liraya 6 gb 1000 dk ve 1000 sms teklif etti. 1.5 lira civarı da vergisi var .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi akşamlar simdi hat çıkarıcam türk telekomdan eski hat tamamdn bloke oldu ama istediğim paket yeni hat tesisine kapalı sadece faturasızdan faturalıya açık ben şomdi hattı faturasız alıp faturalıya geçsem yararlanırmıyım bi süre beklemek zorundamıyım yoksa ?

• turkcell kullanıyorum gayet memnunum ama taahhüt bitecek yakında. fiyatları malum. bu tarifeyi geçişle alabilir miyiz ? bu şekilde geçiş yaparak alabilen var mı ?
  • Merhaba vodafone dayım 22 tl veriyorum. 20 tl altı turk telekom yada turkcell de tarife var mı? Minimum 1 gb internet ve selfy,gnctrkcll gibi kampanyalara katılabileyim yeter. Ayrıca telsiz ücreti ödemek istemiyorum. Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    15 tl bimcell vvar,

• Şimdi tt ye geçersek 29 tl 8gb kullanabiliyor muyuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen sene bu zamanlar bende bu tarife için uğraşmıştım şubatta taahhüt bitiyor. aradılar aynı tarifeyi aynı fiyattan veremiyoruz 45 tl ye kullanmak ister misiniz dedi hayır dedim tarife değişikliği yada operatör değişikliği düşünüyorum teşekkür ederim dedim ve kapattım. bakalım sonuç ne olacak macera başladı bizim için
  • 8gb 1000sms 1000dakika 25 tl ve vergi dendi. Duran tarife olmadigi icin kabul etmedim ama etsem mi diye de dusundum. Faturasiza gececem ama daha 4 gun var daha sonra ararim dedim. Napsam bilemedim.

• PLAYER66 P kullanıcısına yanıt
    Duran olmayınca ne oluyor hocam? Çok iyi fiyat almışsın.

• Internet paketi bittiginde kendi kendine duruyor.

• elnino19 kullanıcısına yanıt
    Ben 25 liraya 4gb 1000dk 1000sms olanını kullanıyordum bana da taahhütünüz 9 şubatta bitiyor 30 liraya 6 gb verelim yoksa faturanız 45 tl olur diye aradılar bakalım şubatta ne teklif edecekler. Ben de beklemedeyim.

• turkcell de taahutu bu ay dolacak şirket hattimiz var 2gb/100sms/1000dk 36tl oduyorduk bundan daha avantajli şirket hattını buraya taşisak bu indirimden faydalanabilirmiyiz, tecrubesi olan var mi, hafta ici turkcell ayni fiyata taahut icin gelecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sms geldi bana da. 2 ay sonra indirim süreniz bitiyor diye. 8 GB internetin yetmediği zamanlar oldu. 10 GB verirse aynı belki düşünebilirim zira çekmediği zamanlar da oluyor. Turkcell'e dönebilirim de. Bakalım...
  • elnino19 kullanıcısına yanıt
    Aynısını bana da dediler. Hatta 2 defa aradılar beni ben hayır dedim. Yine aramalarını bekliyorum bakalım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: KEOPS_2

Arkadaşlar Telekom da 9 (ocak)unda faturalı taahhüt'üm sona eriyor.Önceki sayfaları okudum.Müşteri hiz.aradım.Faturasız hatta geçmek istiyorum diye.Şimdi bekliyorum.Bazı arkadaşların kullandığı 8 gb,1000dk 25 Tl teklifini yaparlar mı?

Hocam benimki de 9 unda bitiyor arayan soran oldu mu sizi

• Arkadaslar bir yildir 29 liralik 8gb internet olan tarifedeydim. Tarife bitince aradilar 34 liraya 8gb yapalim dediler kabul ettim. Burda daha ucuza yaptiranlari gorunce aradim iptal ettirdim. O arada aradilar yetisemedim bikacina. Sonra ben basladim arayip arayip tarifeniz var mi uyguna diyorum ayni tarifeyi 44 e 10 gb lik olani 64e soyluyolar tarife mi degistircem diyip kapatiyorum. :) bi iki defa aradim hattimi tasiyacagim dedim bugun aradilar ayni fiyattan yapalim dediler yok kapatcam dedim 25 lira yapalim dediler kabul ettim:) donuyolar kesin bekleyin

• bana da 2 yıl taahhütle 20 tl önerdiler 1000dk 1000sms 8gb. kabul ettim. 2 gb da mesajla geldi onu da kabul ettim. 10 gb oldu. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neil Patrick Harris

quote:

Orijinalden alıntı: KEOPS_2

Arkadaşlar Telekom da 9 (ocak)unda faturalı taahhüt'üm sona eriyor.Önceki sayfaları okudum.Müşteri hiz.aradım.Faturasız hatta geçmek istiyorum diye.Şimdi bekliyorum.Bazı arkadaşların kullandığı 8 gb,1000dk 25 Tl teklifini yaparlar mı?

Hocam benimki de 9 unda bitiyor arayan soran oldu mu sizi

Msj geldi 3 kez değerlendirme yapılıyor diye.Telefon ile dönüş yapan olmadı.Bende operatör değiştirdim.Turkcell 3gb 500 dk 25 tl.
  • Ben hattimi vodafone dan tt a dun tasima basvurusunda bulundum. 8 gb 25 liradan faydalanabilmem mumkun mudur?

• Ben 29 liraya kullanıyordum 39 lira teklif etti kabul ettim bende

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.