Teğmen
02 Temmuz 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar Merhabalar;

Asus S46C marka lapotopum var. Bul laptopta 750 GB HDD ve 24 GB anakarta entegre SSD var. Ben bu 750 GB harddiski söküp yerine ssd takmak istiyorum. Bu anakarta entegre 24 gb disk pek işe yaramıyor, express cache olarak kullanılıyor, önbelleğe alınan programların hızlı açılmasını sağlıyor diye araştırma yaptım. Bazı sorularım var forum üstatlarına danışmadan bu işe kalkışmak istemiyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.

 Anakartın Sata 3 desteklediğini nasıl anlarım.
 SSD taktıktan sonra bu 24 GB SSD’yi devre dışı mı bırakacağım.

Bilgisayar özellikleri bu şekilde

Arkadaşlar aracıma Konya ilinde BRC marka lpg taktırdım

Sıcaklar başladı malum, aracı sıcakta çalıştırdığım zaman istop ediyor

Birkaç defa çalıştırmaya zorluyorum. Çalışıyor fakat 1-2 saniyede lpg ye geçiyor. Ama genelde istop ediyor.

Lpg'yi taktırdığım yer 30 dereceye ayarlamış sıcaklığı, bu sıcaklık düşük geldi bana sizlerde bu derece kaç?

Başka bir şehirde olduğum için aracı benzinde kullanıyorum, birkaç gün sonra taktırdığım yere gideceğim.

Yeniden ayar yapacak, bu sıcaklık kaç olmalı?

İstop etmesinin nedeni bu sıcaklık değerinin düşüklüğü olabilir mi?

Cevap verenlere teşekkür ederim.
Allahtan can kaybı yok, fiat'a çamur atan arkadaşlar şahin doğan bile 5'e ayrılmıyor.

En fazla 2'ye ayrılıyor. Focuscular dadanır birazdan.

https://www.ensonhaber.com/5-parcaya-ayrilan-otomobilden-yara-almadan-cikti.html

Dün online hizmetler giriş yaptım, birde baktım 34 tl olması gereken güncel tutar 48 tl.

Detaya baktım, Bi Dolu Servis Aboneliği Adı Altında 3.85 ve 11.05 tl olmak üzere toplam 14.90 tl abonelik ücreti kesmişler.

2 gün önce bip'ten bu servis mesaj göndermişti, sadece mesajı görüntüleyip kapatmıştım, herhangi bir yere mesaj atmamıştım.

Neyse aradım müşteri hizmetlerini küfür müfür ağzıma geleni saydım. Müşteri hizmetleri çok fazla birşey yapamayacağını,

Bu aboneliği de iptal edemeyeceğini söyledi. Ve bu servisin müşteri hizmetleri numarası olan 0850 532 18 18'i aramamı söyledi.

Telefona çıkan kadın ısrarla gelen servis mesajına yanıt vermişsinizdir dedi, belki de çocuğunuz yanıt vermiştir diyor,(çocuğum 1,5 yaşında nasıl yanıt verdiyse)

Ya da gelen mesajdaki linke tıklamışsınızdır diyor,

Neyse kadını da fırçaladım, soyguncu musunuz siz dedim. İade edin paramı ve bir daha bana bu tarz abonelik mesajları göndermeyin diye.

Daha sonra online hizmetlerden şikayet kaydı oluşturdum.

Sabah tekrar girdim online hizmetler parayı iade etmişler.

Turkcell'mi aman aman. Taahhüt bitsin tt'ye tekrar geçeceğim.

Başınızı çok şişirdim. Sizler de çok dikkatli olun.

Turkcell soygunculuk yapıyor.
Bu kanal bende çalışmıyor arkadaşlar

kapandı mı yoksa frekansı mı değişti acaba

çocuklarım izliyordu çizgi filmlerini
Arkadaşlar, daha önce iş bankasından kredi çekmiştim.

Kredi taksitlerimi 1 ay erken ödediğim zaman 15-20 tl civarında az ödeme yapıyordum.

Şu an tekrar ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum. Ancak oran iş bankasında fazla.

Halkbank veya Vakıfbanktan kullanmak istiyorum.

Erken ödeme indirimi Halkbank ve Vakıfbankta da var mıdır?

Bankaları arıyorum herkes farklı bir şey söylüyor.
Arkadaşlar herkese kazasız sürüşler;

Mevcut aracım Grande Punto 1.4 77 PS, araç 8 Valf 115 Tork

Almak İstediğim araç Corolla 1.33 99 PS 16 Valf 128 Tork veya aynı özellikte Auris.

Sormak istediğim performans açsından Puntomdan memnun değilim.

Araç gitmiyor, gidermiş gibi yapıyor.

Corolla 1.33 99 PS'de aynı sorunu yaşar mıyım.

Bu iki aracı kullananlar performans açısından kıyaslama yapabilir mi?
Arkadaşlar Windows 8.1 kullanırken Windows 10'a yükseltme yaptım. Fakat Windows 10 ayarlarımı kaydetmiyor.

Mesela masüstü simgelerini değiştiriyorum. Denetim Masası ve Bilgisayarı da işaretliyorum. Ancak tekrar başlattığım zaman eski haline dönüyor.

çözüm konusunda yardımcı olabilir misiniz.
Arkadaşlar;

İ Phone 4s kullanıyorken Apple Store'den İgo navigasyon programını satın almıştım. (20 küsür dolara)

Şu an android işletim sistemli telefon kullanıyorum. Extra ücret ödemeden bu navigasyon programının lisansını androide aktarabilirmiyim.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 257
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 1.212 (Bu ay: 316)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 63 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.