Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.256
Cevap
111
Favori
437.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30 tlye ( vergiler dahil) 10 gb( kendiliğinden duran)+1000 dk +1000 sms şahsıma hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    Ocak 10da keseceği sizin 10 aralık-10 ocak arası kullanımınız, kesecek bunu tabiki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ocakta bende vodafondan geçmeyi düşünüyorum..turkcellin yanına yanaşılmıyo vodafone uyuz ediyor..yıllar sonra avea yı bi deneyelim bakalaım
  • Bugün aradım ve faturasız için talep oluşturdum. Fatura kesimi 26 Aralık, eğer 27~28 Aralıkta geçerde gün bazlı yansıma olacakmış. Ne için geçtiğimi sordular teklif gelmedi dedim. Onlarda sistemden baktılar öncesinde %30 bir teklif sesli sistem ile gelmişti, bende yanlışlık ile kabul etmiştim, sonrada iptal ettirdim ama buna 2 ay felan oldu. Sistemde o görmüyormuş ondan teklif gelmemiştir dediler. Bakalım ne olacak.

• benim de taahhütüm bitmiş.nereye geçsek ne yapsak aradım az ömnce. fiyat teklif etmediler
  • Bugün aradılar, 8GB+1000+1000, 25 TL geçtim. Geçen sene 6GB+1000+1000 tarifeye bir yıl boyunca 41 TL ödettiler.

• az önce ben de aradım. teklif yok deyince kontörlüye geçiş talebi oluşturunca arıyor musunuz dedim, arıyoruz dedi, taahhüt cezam yok, kontörlüye rağmen iptal edersem ceza çıkacak mı dedim çıkmayacak dedi.

dedim al talebi o zaman, 8gb 30 lira verirsiniz ya iptal eder yeni hat çıkartır 10gb 40 liraya alırım dedim.

bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluecafeblue

quote:

Orijinalden alıntı: ngrkem

bugün aradılar beni. 11 gün sonra bitiyor taahütüm. şuan 36 ödüyorum 45 küsür liralardan bahsetti kan beynime sıçradı.
    kardeşim aynısını 26,75 e kullanıyor şuanda dedim(prime yeni yıl 8gb kullanıyor, yaz fırsatından daha avantajlı prime olduğu için, yurtdışına her çıkışında hediye 2gb falan veriyor).
    20 küsürlü fiyatlara kullanan kimse yok bu tarifeyi dediler. istiyorsan vereyim numarasını dedim. verdim kontrol etti, evet bunda böyle bir durum olmuş iki indirim üst üste binmiş ama bu aydan sonra 30 küsür lira ödeyecek gibilerinden eveledi geveledi. istiyor musunuz dedi hayır dedim. kapattı.

muhtemelen vermeyecekler bana o fiyatlara, ne önerirsiniz?
    faturasıza geçme talimatı vereyim mi? yoksa direk başka operatöre mi geçeyim?(faturasıza geçme ücreti ödememek için)

kardeşim dik dur ezilme ,sonuna kadar savaş.her seferinde de ki " bu paketi bu fiyata istiyorum ,vermezseniz numara değiştiririm " diye tehditkar konus,en son seni ozel müşteri hizmetleri arayacak , neden numaranı değiştirmek istiyorsun diye soracaklar, "arkadaşlarım bu pakedı 23-25 tl aralıgında kullanırken ben bu fiyatlarda kullanmak istemiyorum,bu fiyattan verirseniz kalırım,vermezseniz operator değiştiricem de" hemen geri vites yaparlar.kolay gelsin

Teşekkür ettim :)

• Mega yeni 22 tl olmuş 3-4-5 gb aralığında en avantajlı tarife şuan hangisi türk telekomda 3 gb 500dk 5000 sms 18 tl. 5 gb 500 dk 5000 sms 22 tl.

22 tl olan mantıklı geldi daha iyi tarife varmı bildiğiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 27 Aralık 2017; 21:6:49 >
  • burada denilenleri yaptım ve gayet monoton bir şekilde 8gb 30 lira tarifemi önerdiler kabul ettim. arayan kız acayip tutuktu yalnız konuyu ben açtım herşeyi ben dile getirdim soru bile sormadı neden faturasıza geçiyorsunuz diye.

neyse geçmiş olsun, sağolun forum ahalisi.
  • ngrkem N kullanıcısına yanıt
    Hocam faturanız bu ay az mu geldi ? Benimde 28.06 gelecekti bu ay faturalıya yeni geçtim 17.50 tl geldi. Ödedikten sonra 28.50 olarak ödenmiş gözüküyor. Paketi 27 gün civarı kullandım. Böyle birşey daha önce yaşıyan oldu mu acaba

• Normalde 36 ödemek gerekiyordu 28 29 gün falan kullandım bu şekilde geldi.

• Ucuz yollu +4 GB almanın bir yolu varmıdır. :)

• bende aranmadım şimdi hatdın üzerine cihaz alındı ama sözleşmem bitiyor tahadüt olarak kontörlüye geçebilirmiyim
  • şimdi ben tam olarak olayı kavrıyamadım TT ye geçiyoruz yüklemeli mi faturalıyami ve daha sonra bizi aramalarını mı bekliyoruz :D
  • 8-10 gb 1000 dk 1000 SMS e arkadaşımın hattını faturalı taahhütlü olarak müşteri hizmetlerinden nasıl başarırız geçmeyi :)) ???

• Arkadaşlar Telekom da 9 (ocak)unda faturalı taahhüt'üm sona eriyor.Önceki sayfaları okudum.Müşteri hiz.aradım.Faturasız hatta geçmek istiyorum diye.Şimdi bekliyorum.Bazı arkadaşların kullandığı 8 gb,1000dk 25 Tl teklifini yaparlar mı?

• Arkadaşlar blöf atarken biraz dikkatli olun. Zira beni faturalı hattımdan faturasıza geçirip 1 ay surundurduler. 1 aydan önce de tekrar faturalı hatta geçiş yaptırmıyorlar. Hatta 3 ay olduğunu söyleyen m.h ve bayiler de oldu.

Şükür bugün bi şekilde faturalı 10 Gb 1000_1000 tarifesine 29 Tl karşılığı geçtim. Blöf atarken sakata gelmeyin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: empire_loups

Arkadaşlar blöf atarken biraz dikkatli olun. Zira beni faturalı hattımdan faturasıza geçirip 1 ay surundurduler. 1 aydan önce de tekrar faturalı hatta geçiş yaptırmıyorlar. Hatta 3 ay olduğunu söyleyen m.h ve bayiler de oldu.

Şükür bugün bi şekilde faturalı 10 Gb 1000_1000 tarifesine 29 Tl karşılığı geçtim. Blöf atarken sakata gelmeyin :)

Nasıl geçtin ? Ben az önce bayiye gittim 3 ay beklemen lazım dedi. mobil öğrenci tarifesi 32 tl 4 gb olan. Müşteri hizmetlerinden mi geçtiniz faturasızdan faturalıya

• BurakLEE kullanıcısına yanıt
    Evet m.h ile geçiş yaptım. Ama onun öncesinde online işlemler uygulamasında bana özel bir kampanya tanımlanmıştı.

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.