Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.255
Cevap
111
Favori
437.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tarifeyi 37 tl ye kullanıyordum 2. kez aradılar ilkinde saçmasapan bir fiyat teklif ettiler red etmiştim.Şimdi ise 33 tl den teklif ettiler. Sürüncemede kalınca 28.75 tl den teklif etti kabul ettim
  • Bana 39 lira demişlerdi kabul etmedim. Hattımı faturasiza taşıma talebinde bulundum sonra aramaya başladılar. %25 lik indiriminiz var yine ayni fiyattan kullanmaya devam edebilirsiniz dedi ben biraz daha indirim istedim ne dediysem kabul etmedi kadın bende 29 liraya yeniden anlaştım.Keşke kabul etmeseydim diyorum simdie belki yeniden ararlardı :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de birkaç aramadan sonra 28 liraya 8gb 1000dk 1000sms teklifi kabul ettim bugün itibarıyle. Önceden 4gb olana 26.70 veriyordum ancak bu kadar koparabildim.

• hat taşımaya yokmu bişeyler ?
  • Bombayı atayım ve kacayim:)

Cuma günü faturasıza geçme talimatı verdim dün aradılar yeni tarifem faturalida 6 gb 1000 sms 1000 dk fiyat

11.90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi attilas35 -- 23 Ocak 2018; 11:41:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

arkadaşlar hattımı bimcell e taşımıştım geçen ay şu anda bu tarifeden faydalanabilme durumum var mı?

var mı cevabı bilen
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    olmuyormuş telekom saçma salak işleri işte mantık aramamak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: attilas35

Bombayı atayım ve kacayim:)

Cuma günü faturasıza geçme talimatı verdim dün aradılar yeni tarifem faturalida 6 gb 1000 sms 1000 dk fiyat

11.90

Siz Türk Telekomda eskisiniz hocam galiba eşimede 6gb li pakedi 16 tl den vermişlerdi şaka gibi bu fiyatlara bu tarifeler
  • Aveada 3. Senem.

• 8gblık tarifeyi 30tlye kullaniyodum. Martta bitecek tahahutum dedim ne kadara devam ederiz ? Dediler 34 tl dedim hadi uza olmaz degisicem hattimi vs kapadim. Bakalim ne olacak

• slashssnakepit kullanıcısına yanıt
    faturasiza gecin ,sely tarifesi bile 29 tl

• eşime de 6gb paketini 36 dan vermeye çalıştılar. burdaki öneriyle faturasıza geçmek için kayıt açtık. sonra aradılar 29a 8gb verdiler. :)
  • Bugün gene aradılar. Az kaldı taahhütunuz bitiyor tekrar bilgilendirmek için aradık 34 tl ye devam edin dediler. Tekrar ettim 20 tl ye veriyorsanız verin eskisi gibi yoksa vodafone geçeceğim diye. Ben gerekli notları alıyorum dedi kapadı. Bu 3. Arayışları, hadi bakalım. Taahhüt bitmeden 20 tl ye alacağım ben yine sonunda

• bugun bende Vodafone dan turk telekom faturaliya geçiş için 29 tl ye anlastim + telsiz ucreti bide.

şimdi burayı okuyunca kaziklanmisim gibi hissettim

• fenercell 7 gb 26 tlye verdiler.
  • 555 555 15 00 Bugün 5-6 defa aradı açmadım. 1 ay kaldı sözleşme bitimine...
  • gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Acikcasi daha uygun fiyatli bir tarifeye gecmeyi planliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: By___Muzzy

bugun bende Vodafone dan turk telekom faturaliya geçiş için 29 tl ye anlastim + telsiz ucreti bide.

şimdi burayı okuyunca kaziklanmisim gibi hissettim

ben de vodafone dan selfy 750 dk 3 gb 19 TL ye geçtim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Vodafone dan Türk Telekom a geçmek istiyorum selfy tarifesine ekstra birşey yapmam gerekiyor mu? Yoksa direk numara transferi talebi ile 19₺ ya geçebiliyor muyum?

• İyi akşamlar arkadaşlar. Bugün vodafonedan türk telekom faturasıza numara taşıdım. Dönüşümlü 1000dk 11Gb internet 39 liraya geçmeyi düşünüyorum. Varmı interneti bol daha avantajlı önerebileceğiniz paket? Bide telsiz vergisi için yapmamız gereken bişey varmı? Yoksa otomatik muafmıyım?

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.