Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.255
Cevap
110
Favori
437.780
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Proprietor

Avea da ttnetde hayla var yanlış bilgi vermiyelim sadece marka olarak Türktelekom u kullanılıyorlar etinin cin diye markası olması gibi yoksa avea hayla var
    hayla
  • OA kullanıcısına yanıt
    alintiliyacak başka birşey bulamayıp 2 yıl önceki mesajımı mi alintiladiniz bence onun yazım şekli şapka kalktığı için hayla olması gerek çünkü hala ile farki olmuyor cümlede anlam bozukluğu olabilir

Şapkaların kalkmasına tepki olarak öyle yazıyordum doğru yazımını bende biliyorum merak etme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir ay önce taahhüt bitti. 1000 dk 1000 sms 8 GB internet e 30 ödüyordum. İlk başta aradılar herhalde 44 teklif ettiler kabul etmedim daha sonra aradılar 39 teklif ettiler.yine kabul etmedim.faturasiza geçmek için kayıt oluşturdum 3 gün içinde aradılar ve 29 TL ye anlaştık.çok uyanık bunlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

alintiliyacak başka birşey bulamayıp 2 yıl önceki mesajımı mi alintiladiniz bence onun yazım şekli şapka kalktığı için hayla olması gerek çünkü hala ile farki olmuyor cümlede anlam bozukluğu olabilir

Şapkaların kalkmasına tepki olarak öyle yazıyordum doğru yazımını bende biliyorum merak etme
    hahahahahahhahahahah
  • Yeni yıl 8gb paketine 35 ödüyordum vergi ile, taahhüt bitmeden 1 gün önce aradım, 39 teklif ettiler sonrada 35 e düştüler, faturasıza geçiş talebi oluşturdum.

Ertesi gün talep için aradılar, müşteri memnuniyetiniz için 8gb aynı paket aşımsız olarak 29+vergi dediler.

Ben yine kabul etmedim.internet boşuna gidiyordu o kadar paraya değmiyordu.

Yalnız faturasıza geçince 44 tl ödeyeceksiniz, 29 tlsini hediye olarak vericez dediler. Geçiş ücreti 30 tl olmuş,14 tl de ocak 2019a kadarki vergilerin ücretiymiş. Yani berbat bir durum.

Hanımefendiyle biraz konuştuk hat boş kalacak falan dedim,acayip bir teklifte bulundu. Faturalıda kalmam için saniyeli hepsi bir tarifesine %100 indirimle geçirdi.12 ay taahhütlü aylık 100 dk paketini alma koşuluyla yaptı bu indirimi(normalde tarife aylık 9 tl ücretli) .Bu paketin Ücreti aylık 1,88 TL. Bu şekilde anlaştık.

Telefonda internet olması için (maps, WhatsApp falan için) 2gb 12 ay taahhütlü ekstra internet paketini 9tlye aldım. Aylık 10,88 tlye 100dk+2gb internet almıl oldum. Dakikaya sms hep boşa gidiyordu. Benim için uygun oldu. Faturasıza geçmek yerine iyi işime geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07kubi07 -- 24 Haziran 2018; 16:16:37 >

• Kamu mega 12 GB tarifine geri döndüm 39 TL buda iyi bence

• quote:

Galat-ı meşhur deniyor, herkesin doğru sandığı yanlışlara, bu şapka olayı da böyle bir şey. Kalkmadı. Herhangi bir Türkçe kitapta ya da TDK sözlüğünde görebilirsiniz.

http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_karistirilan&view=karistirilan&kategori1=krs_akan&kelimez=43

Şöyle bir kalkma oldu, anlam değişmesi olmayan ince a' larda kullanılmıyor. Mesela lastik, kağıt, reklam (eskiden reklâm,kâğıt, lâstik yazılırdı).
    Hala- hâlâ, kar - kâr' da kullanılıyor, sözlüklerde de bu şekilde geçiyor.

Saygılar.

Bu arada kampanya iyiymiş de avea İstanbul' da pek verimli değildi iki yıl önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelerinlikedi -- 24 Haziran 2018; 17:58:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Turk telekom kullanıcısı iken Vodafone'a geçtim ve 3 ayı doldurmadan tekrar Turk Telekoma döndüğüm için 30 lira ceza ödedim. Normalde güncel kampanyalardan yeni hat alanlar veya başka hattan geçenler faydalanabiliyor. 90 gün şartıda benim gibi çakalları engellemek için fakat 30 lira cezayı ödemeyi göze almıştım zaten.

Diğer hatlarda böyle bir imkan yok.
    Cezayı nereye ödediniz hocam faturaya mı yansıttılar yoksa elden mi

• Bu tarife üstüne ek internet alabilir miyiz? Aylık fazladan 4 gb vs olarak? Bu şekilde alan var mı

• TeKNoYDN kullanıcısına yanıt
    Olmaması için hiç sebep yok.

• TeKNoYDN kullanıcısına yanıt
    Faturaya yansıtacaklar
  • Arkadaşlar 10 gün içinde tahhüt bitiyor. Vergi dahil kamu mega 12 gblık 31 tl ödüyordum. Aradım 45 tl dediler yine kayıt oluşturdum faturasıza geçiş için. Umarım bu sefer yine anlaşırız. Aramalarını bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende daha çok GB almak için faturasıza geçiş talebi oluşturdum ve faturasıza geçirdiler. Bedevi durumu oldu yani.

• MEMATİ kullanıcısına yanıt
    bende egm 12 gb icin olusturdum nasip

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Nekadara anlaştınız

• MEMATİ kullanıcısına yanıt
    faturasiza gecme talebi olusturdum....

• Beni aradılar banttan biri konuştu %40 indirim tanımlamak için 1’e basın dedi bastım. Normalde müşteri temsilcisi olsa pazarlığa girerdim de şimdi bunu da kaçırmayayım dedim

Ancak fiyat ne olacak şimdi anlamış değilim.

• Yakın zamanda uzun süreliğine yurtdışına çıkacağım. EGM tarifesini kullanıyordum şu ana kadar, bir ay sonra taahhüdüm bitecek. Faturasız bir hatta geçmek durumundayım. Yurtdışına gidişim Ocak ayını bulacak. Altı aylık süre zarfında kullanabileceğim faturasız bir tarife var mıdır?
  • İssiz Adam kullanıcısına yanıt
    Bende bekliyorum aramalarını... %40 indirim güzel

• ttelekom faturadan uzak durun şubede 18 dediler 3 ay 20 25 arası geldi hiç aşım felan yok annm kullanıyor zaten sonra 25e bitince duran yaptırdım 27den aşagı gelmedi ttelekom 1 vestel 2 uzak durun
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.