Binbaşı
09 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme
Toplam: 308 (Bu ay: 8)
Gönderileri
Ekran kartı almak istiyorum. Hedefim Odssey G7 2K monitörde kullanmak. Kararsız kaldım.

6600xt ile 6700xt arasında, öyle ahım şahım bi fark gözükmüyor ama fikirlere açığım.

ek olarak hangi marka hangi model almalıyım? Fiyatlar çok değişiyor malesef..

Merhaba dostlar 3 sene önce 2.el klima aldık, boruları pek iyi gözükmüyordu. Başlarda güzel soğutuyordu fakat geçen sene soğutmamaya başladı. Yani sadece hava üflüyor, soğuk üflemiyor.

Benim tahminime göre boruda kaçak var, bende komple değiştirmeyi düşünüyorum. Yaklaşık 1.5-2 mt boru yeterli olacaktır. Sizce farklı bir durum olabilir mi ?

Bu değişimin ücreti ne kadardır piyasada ? Kazık yemeyelim.

Arkadaşlar amazondan
MSİ MAG275R monitör aldım 27” FHD 144 1ms İps

Fakat forumlarda yada başka sitelerdeki yazılar çok rahatsız ediyor böyle bulanık gibi gözlerim acıyor okurken.. ekranda bir arıza vs çıkmadı ama niye böyle yapar?

Windowsdan font ayarlarınada baktım sorun yok.

İdarelik R7240 taktım kartım yok diye onla alakalı olabilir mi?
Kimi görsem uzak dur diyor, sapphire iyi bir markaydı?

Msi mech mi alalım xfx markasını duymadım hiç

Arkadaşlar fikir lazım lütfen yardımcı olun. 2016'dan beri 6s kullanıyorum memnunum ama sıkıldım.

Akraba aracılığıyla Yurtdışı 11 Pro düşündüm yaklaşık 7 bin liraya geliyor kayıt hariç

Sonra kaçak xiaomi satan telefoncuların iphone'da sattığını gördüm.

Sıfır 11 pro 256 600$ satıyor. yani 10.200 Tl civarı. 10 bini geçmek istemedim ama bu şekilde 13 bin liraya geliyor 11 pro....

çok para benim için. ama ikinci el alsam adam düşürdümü çizdimi su aldımı hep bi soru işareti bataryası eskidimi vs... ne yapacağımı bilemedim

Arkadaşlar 274qrf olan modelin birde qd olanı var ama fiyatı çok yüksek sizce bu ikisi arasında aşırı fark var mıdır? Kullanan var mı?
Türktelekom bi aralar 3 liraya 3GB 5 liraya 10 GB. Vermişti. Sonra bunlar %100 zamla 6 lira ve 10 lira oldu. Şimdi ise 3GB 15 10 ise 25 olmuş. Pek bi avantajı kalamdı iptal ettim.

Fazla fatura ödemeyin
Merhabalar tv alalım 5-6 ay oldu. Aldığım günden beri tuhaf tuhaf Sesler geliyor. Sanki birisi tv kasasının plastiklerini yerine oturtur gibi. Çıt çıt ara ara pat pat diye yükseliyor. Servis geldi genleşmeden oluyor birşey yapamayız dedi gitti.

M.hizmetleride aynı şeyleri söylüyor. Defalarca yazdım mailler attım dönmüyorşar
Bile. Ne yapacağımı bilmiyorum çok rahatsız ediyor beni. Tv kapatıyorsunuz 40-45 dk 10 sn aralıklarla sesler devam ediyor.

Merhabalar yakın zamanda buzdolabı çamaşır bulaşık vs. alacağım.

Fark vermeye değer mi sizce? Kullanan arkadaşlar yorum yaparsa memnun olurum.

Çevremde Arçelik öneren çok var...

Arkadaşlar yurtdısından akrabam ile 2.el 11 pro alacağım. Nelere dikkat etmeliyim? Bu modelin kronik sorunları var mıdır ?

Hakkında
Forum İmzası:
Hayatta 3 sesi severim ; Su Sesi | Para Sesi | Hatun Sesi
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Ryzen Setup
Otomobil
Tofaş Şahin 5 Vites
Mobil cihaz
iPhone - 6S
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Takım
Beşiktaş
Klima
Baymak Elegant Plus 12K
Ses Sistemi
JVC CA-S200
Tablet
Asus HD7
Kulaklık - Amfi
Redmi - Airdots
İşlemci
Ryzen 7 1700
Anakart
Crosshair Vi Hero
Sabit Disk
Seagate - Expansion 2TB
Ekran Kartı
Rog Strix Rx 580 O.C
Modem
Mi Router 3G
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 5 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.420
İkinci El Bölümü Mesajları: 146
Konularının görüntülenme sayısı: 341.391 (Bu ay: 2.016)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.129 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.