Şimdi Ara

Yeni vergiler yolda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TBMM bütçe açığı komisyonu hazırlıklarla nisan sonunda yeni vergiler için kolları sıvadı

Buna göre yeni eklenicek vergiler.

>>>> Cep telefonu taşıma ruhsatı ve yıllık 86 TL vergi

>>>> Mezarda ölü yakını olanlardan ailelerinden her ay 17 TL mezarlık arazi işgal vergisi

>>>> Gözlük kullananlara gözlük pulu zorunluluğu ve 6 aylık muayne sonunda her ay gözlük pulu vergisi (miktarı belli değil)

>>>> Şeker ve şeker ürünlerinin keyf verici madde olarak meclisten geçmesi ve her tatlı, şekerleme, çikolata ürünlerine zevki tüketim vergisi gelmesi. ( %15 - 35 arasında )

>>>> Yeni hastane randevu sisteminin yoğunluğundan dolayı randevu olmak 8 TL olucak. Dileyen herkez randevu almış olucak fakat aldığı her randevu için 8 TL sigorta primine yansıyacak.

>>>> Asgari ücretle çalışanlar maaşlarını taşeron firmalardan alıcaklar. Her taşeron firma maaşın %8 ini alacak. Bu yasa taşeron muhasebe yasası olarak 2014 te geçmesi bekleniyor.

>>>> Sigara içenler havayı kirlettiği için 2012 sonunda Karbon salımı vergisiyle her sigarayı %26 daha fazla para ödüyerek satın alıcaklar

• Sigara disindakiler gereksiz ve fuzuli sanirim iktidarlik sonsuz saniyorlar
  • İşsizden bile vergi alan devletten her şeyi beklerim
  • kaynak zaytung mu ?
  • No kaynak no güven
  • herkez
  • Yarasin tosunuma..
    Kol kadar vergi oduyorduk , yetmedi yola devam..
    Ben size diyorum ekonomi kotu diye inanmiyorsunuz..
    Hangi devlet haftalar icinde bunca zam yapti?
    -Yunanistan.
    E , Yunanistanda kriz var mi?
    -Evet.
    Peki Yunan diplomatlar krizi kabul ediyor mu?
    -Evet.
    Turkiyede haftalar icinde Yunanistandaki gibi zam ustune zam geldi mi?
    -Evet.
    Peki Turk diplomatlar krizi kabul ediyor mu?
    -Hayir! (Sizin gibi vatandasini kandiran diplomatlarin soyu kurusun adiler..)

Kendinize gelin beyler , tepki gostermedikce , zam cubugunu bize daha da sokacaklar..
    Gerci ben her zaman derim : "Turk , Turku seveni degil s*keni sever." diye..
  • ayıp denen bir şey var
  • Haber kaynağı yok. Sen yazdın herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: changemart

TBMM bütçe açığı komisyonu hazırlıklarla nisan sonunda yeni vergiler için kolları sıvadı

Buna göre yeni eklenicek vergiler.

>>>> Cep telefonu taşıma ruhsatı ve yıllık 86 TL vergi

>>>> Mezarda ölü yakını olanlardan ailelerinden her ay 17 TL mezarlık arazi işgal vergisi

>>>> Gözlük kullananlara gözlük pulu zorunluluğu ve 6 aylık muayne sonunda her ay gözlük pulu vergisi (miktarı belli değil)

>>>> Şeker ve şeker ürünlerinin keyf verici madde olarak meclisten geçmesi ve her tatlı, şekerleme, çikolata ürünlerine zevki tüketim vergisi gelmesi. ( %15 - 35 arasında )

>>>> Yeni hastane randevu sisteminin yoğunluğundan dolayı randevu olmak 8 TL olucak. Dileyen herkez randevu almış olucak fakat aldığı her randevu için 8 TL sigorta primine yansıyacak.

>>>> Asgari ücretle çalışanlar maaşlarını taşeron firmalardan alıcaklar. Her taşeron firma maaşın %8 ini alacak. Bu yasa taşeron muhasebe yasası olarak 2014 te geçmesi bekleniyor.

>>>> Sigara içenler havayı kirlettiği için 2012 sonunda Karbon salımı vergisiyle her sigarayı %26 daha fazla para ödüyerek satın alıcaklar

şaka sanırım şeker gözlük, randevu, cep telefonları ile ilgili olanlar tam bi skandal

• troll olmasın?
  • Büyük ihtimalle sallama biride hemen mitingi başlatmış
  • Ulan fikir vermesene şu akpye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel şakaydı beğendim
  • böyle söylentiler cok dolanmaya başladı gerçek olursa hiç şaşırmam kı muhtemelen olacaktır
  • Uyku sayacı takacaklarmış.Vücudun hangi bölgesine olması gerektiği komisyonda tartışılıyormuş,genel görüş vatandaşın malum yerine,yani gözüne şeklindeymiş.Ay sonunda ne kadar uydun o kadar fatura.Öyle boş beleş uyuma dönemi bitti
  • 4. maddeden sonrasını kaldır,şu ortamda olabilitesi var birde eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmeyelim.
  • Yarın lense geçiyorum sorun yok
  • azımıza....

Ağzımıza sayaç bağlayıp tüketilen oksijen metre küpü başına para alacaklarmış.

Konu fake bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diabrek

Uyku sayacı takacaklarmış.Vücudun hangi bölgesine olması gerektiği komisyonda tartışılıyormuş,genel görüş vatandaşın malum yerine,yani gözüne şeklindeymiş.Ay sonunda ne kadar uydun o kadar fatura.Öyle boş beleş uyuma dönemi bitti

Desene artık yan gelip yatamıcaz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.