Şimdi Ara

Fit Care ile saç çıkaran var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
10.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://urun.n11.com/losyon/fit-care-hair-sac-kuru-bakim-losyonu-yeni-kutu-2020-P405486206

şöyle bir ürün buldum, cok olumlu yorum var kullanıp saçlarıma bir bakmak istiyorum ama, ölmem sanırım değil mi daha once kullanan var mı

• Maliyeti 50 lira var yok fiyata bak iyi kazıklıyorlar. Yağ ve vitamin eklemişler al sana losyon. Saç falan çıkarmaz bunlar, var olan saçını korur mu belki. Masaj yaparak kan dolaşımının arttırarak sürersen erkek tipi dökülmede faydası olabilir ama fiyat çok fahiş marka güvenilirliği de düşük bence.

Vitamin eksikliği varsa zaten kan testi yaptır içerden takviye kullan. Erkek tipi dökülmen varsa da yeni birşey icat edilene kadar ömür boyu minoxidil kullanman gerekecek benim gibi.

Bu ürünler faso fiso yani tek çare minoxidil. 1 yılı aşkındır kullanıyorum. Dozajı düşürdüm tabiki yan etki olmasın diye. Bir tane dökülmem yok çok şükür. Kökleri duran saçları da çıkartıyor ölmüşse çare yok ektirmeden başka.
    Bırakınca dökülmesi gayet olağan birşey zaten. Vazodilatör görevi görüp kanalları genişletiyor saçın beslenmesi arttırıyor, bıraktığında tekrar eskiye dönüyor beslenemiyor saç. Niye çünkü genetik olarak reseptörlerin dhtye karşı hassas ondan dolayı dökülüyor.

Saç ektirsen de o saçların da ileriki yıllarda dökülmeyeceğinin garantisi yok. Saç ekimi yapan bir doktora sordum bunu cevap bile vermedi.
  • Maliyeti 50 lira var yok fiyata bak iyi kazıklıyorlar. Yağ ve vitamin eklemişler al sana losyon. Saç falan çıkarmaz bunlar, var olan saçını korur mu belki. Masaj yaparak kan dolaşımının arttırarak sürersen erkek tipi dökülmede faydası olabilir ama fiyat çok fahiş marka güvenilirliği de düşük bence.

Vitamin eksikliği varsa zaten kan testi yaptır içerden takviye kullan. Erkek tipi dökülmen varsa da yeni birşey icat edilene kadar ömür boyu minoxidil kullanman gerekecek benim gibi.

Bu ürünler faso fiso yani tek çare minoxidil. 1 yılı aşkındır kullanıyorum. Dozajı düşürdüm tabiki yan etki olmasın diye. Bir tane dökülmem yok çok şükür. Kökleri duran saçları da çıkartıyor ölmüşse çare yok ektirmeden başka.
  • DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt
    belki de öyledir, çok bilgim yok minoxil daha önce kullandım bıraktıktan sonra saçlarım ciddi olarak kötüye gitti, ama ilk kullandığımda saçlarımı gürleştirdi, sonra ne denesem fayda etmedi zaten, 13 senelik psikiyatrik ilaçlar yaptı bence bu hale getirdi de o ayrı bir konu. sağolasın yorumun için, bakalım pandemi geçsin de saç ektiricem inş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazotçu

belki de öyledir, çok bilgim yok minoxil daha önce kullandım bıraktıktan sonra saçlarım ciddi olarak kötüye gitti, ama ilk kullandığımda saçlarımı gürleştirdi, sonra ne denesem fayda etmedi zaten, 13 senelik psikiyatrik ilaçlar yaptı bence bu hale getirdi de o ayrı bir konu. sağolasın yorumun için, bakalım pandemi geçsin de saç ektiricem inş
    Bırakınca dökülmesi gayet olağan birşey zaten. Vazodilatör görevi görüp kanalları genişletiyor saçın beslenmesi arttırıyor, bıraktığında tekrar eskiye dönüyor beslenemiyor saç. Niye çünkü genetik olarak reseptörlerin dhtye karşı hassas ondan dolayı dökülüyor.

Saç ektirsen de o saçların da ileriki yıllarda dökülmeyeceğinin garantisi yok. Saç ekimi yapan bir doktora sordum bunu cevap bile vermedi.

• Yalnızca finasteride dökülmeye engel olur, gerisi yalan. Fakat finasteride’in ciddi yan etkileri var, iyi araştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapıştırıp geçin protez saçı, en azından döküldü dökülmedi derdi olmaz
  • 66 gun oldu baslayali, mantik mavi serum ile ayni gibi gedi bana.

Once derma rolller sonra losyon. Ama satici firma biz farkliyiz diyor. Kafaya gelecek olursak bariz bir sac cikarma goruluyor ama birakinca dokulur mu tekrar bilmiyorum. Mavi serum kullananlar hep dokuldu. Hem de 2 ay icinde eski hallerine dönduler.
    Bunu satanlar biz tubitak onayliyiz, bitkiseliz, farkliyiz diyorlar ama Tubitagin da durumu ortada. Ledli ekmek kutusunu yarismada birinci secmislerdi

Hazirda 2 kutu daha var onlar muhtemelen eylul sonu gibi biter ve bu sure sonunda biraktiktan sonra dokulup dokulmedigi de anlasilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: dapda

66 gun oldu baslayali, mantik mavi serum ile ayni gibi gedi bana.

Once derma rolller sonra losyon. Ama satici firma biz farkliyiz diyor. Kafaya gelecek olursak bariz bir sac cikarma goruluyor ama birakinca dokulur mu tekrar bilmiyorum. Mavi serum kullananlar hep dokuldu. Hem de 2 ay icinde eski hallerine dönduler.
    Bunu satanlar biz tubitak onayliyiz, bitkiseliz, farkliyiz diyorlar ama Tubitagin da durumu ortada. Ledli ekmek kutusunu yarismada birinci secmislerdi

Hazirda 2 kutu daha var onlar muhtemelen eylul sonu gibi biter ve bu sure sonunda biraktiktan sonra dokulup dokulmedigi de anlasilir.
    Bizim Şirkette 2 arkadaş 1 seneye yakındır mavi serum kullanıyor. Hiç bir gelişme yok. Iyi forumlar

• 100-150 TL olsa denenir de sete 400 TL vermek akıllı işi değil. Öyle bitkisel destekle falanda saç çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazotçu

saç dökülmeye başlayınca 3-5 sene içinde farkına bile varamadan dökülür gider kalkmışsın 13 seneyi psikiyatrik ilaçlara bağlıyorsun.
  • Fit Care ile saç çıkaran var mı

Konuyu

Fit Care ile saç çıkaran var mı

Konuyu hortlatmış olayım. 3 aylık kullanım öncesi ve sonrası...

• 7 aydır kullanıyorum, gerçekten baya farketti, 29 yaşındayım, şimdi görenler saçını mı boyattın diyor :) tavsiye ederim.

• eg90 kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba, bildiğin hortlattım konuyu.

Kullanma sonrası saçlarınız döküldü mü ? Şuan durumunuzu merak ettim. Bizde kullanmayı düşünüyoruz.

• sanjii kullanıcısına yanıt

Evet işe yarıyor. Fakat önemli olan saç tarağı var ya (iğneleyen şey) onu muhakkak kullanmanız gerekiyor (kısa saç ile) daha etkili sonuçlara ulaşabiliyorsunuz. Bırakınca saçlarınız dökülüyor. Kullandıkça sorun yok biraz pahalı ama yapacak bir şey yok. Ben 1 yıldır kullanıyorum.

• Vs. V kullanıcısına yanıt

hocam 3 ayda saçlarınız beyazlamış :D

• Merhaba,

Bir arkadaş gönderdiğim fotolar üzerine özel mesajla fayda görüp görmediğimi sormuş ancak mesajını cevaplayamadım. Nedenini bilmiyorum, özel mesaj fonksiyonu kapalı bende.

İsmini anmadan buradan cevaplamış olayım.

Fotoğraflar abime ait, baya bir fayda gördü ancak sonradan her gün kullanmaktan sıkıldı ve bıraktı.

Saçların çoğu kaldı ama zayıf halde.

Ben kendim prp ve mezoterapi yaptırdım. Dökülmeyi direkt kesiyor ve mevcut saçları güçlendiriyor ancak onu da sürekli yaptırmak lazım ve kürleri pahalı.

• minoxil ile arasında kaldım.

minoxil kullananda çok fazla. fiyatıda 4 te bir fiyatına.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.