Çavuş
05 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
360517 Gün Cezalı
357749 gün 19 s. 12 dk. kaldı
Gönderileri
Hangi marka ben starbucksa benzettim

Var mı ? benim 3 senedir toplasan 10 saati geçmemiştir
Dilim dilim dildo balığıymış
Yeni dünya düzeni sene 1981

www.youtube.com/watch?v=o2OZSKD1UiA

Çok büyük hastalığa kapılmadığı sürece Tam buğday ekmeği ve suyle ne kadar yaşıyaiblir sizce?
1. dakikadan itibaren dinleyin

Ben sana nerden tutuldum

Yokluğunda hem nasıl duruldum

Sağ elimi solumla avuttum

Mobiletçiler için http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=pEm_BLbKhyc#t=63
Bu zamana kadar hiç görmedim gel buraya sen çok iyi iltifat ediyosun akşam yemeğine ne dersin ???? diyeni

Yada otobüste akbili biten kadına 2 - 3 tane sap akbil uzatır güya centilmenlik yapıcak ya kız suratına bile bakmaz teşşekür ederim der geçer gider.

Kadınlarla diyalog kurmanın yolunun iltifat olduğunu sanan arkdaşlar var oysa kime iltifat edersen onun gözünde basitleşiyosun
Hakkında
Forum İmzası:

“Petrolü kontrol ederseniz ülkeleri, gıdayı kontrol ederseniz insanları yönetirsiniz” ( Gdo lu gıda)
Forum İkinci El İmzası:
Politikacıları unutun. Onlar önemsiz. Politikacılar size seçim hakkı tanındığı fikrini sürdürmek için varlar. Hakkınız yok. Seçim hakkınız yok. Sahipleriniz var. Size sahipler. Her şeye sahipler. Bütün önemli topraklara. Kolektif şirketleri denetliyorlar ve sahipleriler.
Uzun zamandır senato, meclis, hükumet binaları ve belediyelerin sahipleriler. Hakimler arka ceplerinde. Bütün büyük medya ve haber şirketlerinin sahipleriler. Her sene milyarlarca doları lobileşmek için kullanıyorlar. Onlar tek birşey istemiyorlar. Eleştirel düşünen vatandaş istemiyorlar. İyi derecede bilgilendirilmiş ve eğitim görmüş insanlar istemiyorlar. Çünkü onların çıkarlarına aykırı.
Hakkımda:

Avatarımdaki resim ''A Style'' isimli bir firmanın logosudur.Tıpkı ''Turkcell'' logosu gibi.

“Petrolü kontrol ederseniz ülkeleri, gıdayı kontrol ederseniz insanları yönetirsiniz” ( Gdo lu gıda)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.493
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 179.900 (Bu ay: 759)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 106 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.