Şimdi Ara

Bıktım artık şu sineklerden yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
10.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Bıktım artık şu sineklerden yardım lütfen
    Arkadaşlar bu lanet sinekler tuvalet ve banyodalar. Düzgün işememize bile izin vermiyorlar. Gelip her yerimize konuyorlar. Diğer sinekler gibi değiller,biraz yüzsüzler.Nasıl kurtulacağım arkadaşlar yardım edin kaç sefer çamaşır suyu ile sildim her yeri ama işlemiyor. Kaç sefer hepsini öldürdüm ama yine türediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Gwynbleidd -- 5 Aralık 2016; 0:49:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Camlara sineklik yaptirican. Tuvaletteki havalandirmalari sineklik taktirican varsa tuvalet oenceresine de. Sonra profesyonel bir ilacciyi arayip evi ilaclattirican. Bu kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _AsDeRf_ _ kullanıcısına yanıt
    İlaçlamadan olmaz mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amante de los gatos

İlaçlamadan olmaz mı

En hizli cozumu ilaclatmak. Obur yolda evdeki tum mutfak dolaplarini indiricen. Camasir suyuyla temizlicen sonra bakliyatlari iyice kontrol edip kapali kutularda saklican. Sineklik sart. Buldukca da olduruceksin. Bakkaldan raid detan bi sinek ilaci alip tuvalette pis buldugun yerlere sikican evin koselerine nemli yerlere lavabo alti dolaba balkon giderine falan sikacan.

Cikani da oldurucen hocam. Yani resmen savas vermen gerek. Bir de saglam reflekslerin olmali. Ben bu konuda egitimli oldugum icin tek elimle sivri veya karasinek her turlu avlayabiloyorum mesela.

Yazlik dere yatagi yakininda bir gece de 4 metrekare odamda gece 4 te kalkip 5 e kadar 7 sivrisinek oldurdugumu hatirlarim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amante de los gatos

İlaçlamadan olmaz mı

rica et belki giderler

• HarveyBullock kullanıcısına yanıt
    Yok inatçılar gitmediler.

Sivrisinekler çok kötü bir durum gerçekten.

Öğrenciyim, ev kira. İlaçlatamam ama sinek ilacıyla idare ederim artık. Sağolun hocam.

• tuvalette örümcek besle. bizim tuvalete de musallat olmuşlarda, daha sonra 2 tane örümcek attım. 2 hafta içinde sineklerin kökü kurudu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.