Yüzbaşı
03 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
18 üye
Görüntülenme
Toplam: 53 (Bu ay: 0)
Gönderileri
edit
Aslında rütbe bir iki tık yukarıda olabilirdi ama hep tek ya da iki kişiyle girdiğimden dolayı oyunlara, Rus, Leh, Troll'ler gibi bilimum cinste adamlarla aynı takıma düşe düşe rütbe atlayamıyorum. Bu konuyu açma sebebim artık burama kadar geldi demin oyunda 4 tane Rus'un olduğu takıma düştüm adamlar birbirlerini vuruyorlar, terörken bombayı bırakıyorlar zeusla takılıyorlar falan zaten en sonunda da beni kicklediler iyi de oldu. Neyse daha fazla uzatmadan söyleyeyim taliplerimi bekliyorum

Yaş 21 mikrofon var, info var, trollük yapmadan oynarım işte böyle.

steam:http://steamcommunity.com/id/semper26fidelis/
Yaz tatili olmasından mütevellit boş zamanım çok, online'a giriyorum ama arkadaş/ tanıdık vs olmadığından dolayı pek de keyif almıyorum açıkçası. Görevi bitirmeye yakın çıkanlar mı dersin, bilerek ölenler mi dersin, oyundan soğutacaklar az kaldı :)

Her türlü görevi yapabiliriz birlikte, mikrofon mevcut, yaş 21

eklemek isteyen RGS: Berkaith

Gelin birlikte oynayalım şu oyunu tek başına zevki çıkmadığı gibi sinir oluyor insan üstteki yazdığım durumlarda.

Not: Crew'lara üye oldum bir çok kişiyi ekledim ama mesaj atmama rağmen kimse dönmedi o yüzden bu başlığı açtım. Gerçekten birlikte oynamak isteyen/ oynayacaklar eklerse daha iyi olur.
Wallbase'de oturum açmaya çalışınca alttaki SS'de görüldüğü gibi CSRF koruması çıkıyor. Şifre, kullanıcı adı doğru fakat niye böyle yaptığını anlamadım. Bilen biri yardımcı olursa çok iyi olur.

Fraps 5 dk'lık video için 26 gb yiyor. Fraps gibi kaliteli çekebileceğimiz ama daha düşük boyutlu bir program var mı?
2000 TL'yi geçmeyecek güncel oyunları rahatlıkla, kasmadan medium, low falan farketmez oynatabilecek bir laptop arıyorum. Aşağıya düşündüğüm laptopların linklerini atacağım hangisi iyi hangisi kötü bilemediğim için, önerileri sizden bekliyorum. :)

Casper Nirvana CN.HBK3632B

Exper Ultranote Q5V-HBR02

Lenovo Ideapad Z500

MSI CX61 2OD-008XTR

PACKARD BELL TE11
TS-2 siralamam 30k.
Tarih bolumu icin Ege, 9 Eylul, Anadolu, Osmangazi, Hacettepe, Akdeniz ve Uludag yazmayi planliyorum. Bu sehirler disinda okumayi dusundugum bir yer yok simdilik.
Sizce bunlarin arasindan hangisi iyi? Bir de her unide Latince, Yunanca gibi dersler veriliyor mu acaba? Osmanlica zaten fix de bu diller hangi unilerde var? Tesekkurler simdiden...
http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=3008012&Productid=bd600131#Gorseller

almayı düşünüyorum fiyatı uygun geldi de sizce fiyatına değer mi?
Filmi indirdim arkama yaslandım uygun altyazıyı da buldum ama indiremiyorum bir türlü. Altyazıyı indir'e tıklıyorum hiç bir şey olmuyor. Konuyu da nereye açacağımı bilemedim. İndirip herhangi bir dosya upload sitesine atabilen olursa süper olur.
120k € maaş alıyor oyuncum sözleşme yenileyeceğim 825k istiyor. Başka bir oyuncum da 400k istiyor. Bu nedir ya? Ne biçim abartmışlar anlamadım. Oyundan soğuyacağım. Bunu düzeltmenin bir yolu yok mudur? Ayarlardan falan oynayıpta sözleşme bitiş tarihini uzatsak.
Hakkında
Meslek: Hiç mesleğimiz olmadı abi bizim
Hakkımda:

İnanmak istemiyorum, bilmek istiyorum. - Carl Sagan
Gerçeğin düşmanı tabular ve inançlardır. - Friedrich Nietzsche
Hiçbir ciddi biyolog, evrimin gerçek olduğundan, tüm canlıların birbirlerinin kuzeni olduğundan kuşku duymaz. - Richard Dawkins
Dünya, 15 yaşından küçük çocuklara din dersi vermeyecek kadar dürüst olursa, belki o zaman ona umut besleyebiliriz. - Arthur Schopenhauer
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Steam
semper26fidelis
Ses Sistemi
Creative
Dünyadan Futbol
Eskişehirspor
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.622
İkinci El Bölümü Mesajları: 28
Konularının görüntülenme sayısı: 126.011 (Bu ay: 428)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 41 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.