Şimdi Ara

Yeni tanıştığım kadın,ilk konuşmamızda memur ol diye tutturdu ve teli kapadım. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
2
Favori
16.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
137 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyceksin kardeşim ben 38 yaşında bir dul kadınla çıkıyodum sen kaç yaşındasın dedi 39 dedim sakaldan falan büyük gösteriyorum ailen ne der dulum sonuçta falan dedi bende sıyırdım ne diycekler ben sevdikten sonra falan fulun alıcağımızı aldık verıcegımızı verdık konu evliliğe gelince e dedım ayrılalım ben daha 25 yasındayım sende calısıyorum bu sene denıycem tekrardan dershane ozel ders falan kovalıyorum ayaaana yatırıp gibiceksin

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt

• Catcheee C kullanıcısına yanıt

Çalışmayan kadın demek senin maaşının evlendin mi ikiye bölünmesi demek. Her insan bir ekonomidir.. Her ekonomide bir parasal giderdir...

Eğer maaşın çok iyiyse bir şey diyemem ama maaşın misal 4-5 civarı ise evlendinmi ayda 2 si hanım çalışmıyorsa ona gider oda.keyfine harcamaz tabiki kişisel bakım giderleri ev temizlik mutfak giderleri falan filan.. birde çocuk gelirse oda ayrı ekonomidir maması bezi sağlık kontrolleri osu busu bir sürü gider..

O yüzden çalışan kadın bence şahsi fikrim daha iyidir.. şahsi fikrim bu yönde..

Şu senin telefonda ki sohbetin eğerki karşında ki kadın çalışan biri olsa sormakta hakkı olabilir çünkü bazı kadınlar kendi gelirlerinden daha az geliri olan yada maaş alan biriyle olmak istemeye bilirler belki..

Ama işin yok gücün yok zaten evlensen adamın maaşa bakıcaksın sanane adamın işinden kariyerinden..

Tam aksine bu devirde işi gücü olan adamı bulmuşsun öp başına koy.. dışarda milyonlarca insan işsiz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En doğrusunu yapmışsın kardeşim artık sen zevkine ve karakterine göre birisini seç böyle para avcıları bırak ne halleri varsa görsünler

• quote:

Orijinalden alıntı: Pikelenjelo

köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyceksin kardeşim ben 38 yaşında bir dul kadınla çıkıyodum sen kaç yaşındasın dedi 39 dedim sakaldan falan büyük gösteriyorum ailen ne der dulum sonuçta falan dedi bende sıyırdım ne diycekler ben sevdikten sonra falan fulun alıcağımızı aldık verıcegımızı verdık konu evliliğe gelince e dedım ayrılalım ben daha 25 yasındayım sende calısıyorum bu sene denıycem tekrardan dershane ozel ders falan kovalıyorum ayaaana yatırıp gibiceksin

Çigolo seni

• quote:

Orijinalden alıntı: darkmoon34

Çalışmayan kadın demek senin maaşının evlendin mi ikiye bölünmesi demek. Her insan bir ekonomidir.. Her ekonomide bir parasal giderdir...

Eğer maaşın çok iyiyse bir şey diyemem ama maaşın misal 4-5 civarı ise evlendinmi ayda 2 si hanım çalışmıyorsa ona gider oda.keyfine harcamaz tabiki kişisel bakım giderleri ev temizlik mutfak giderleri falan filan.. birde çocuk gelirse oda ayrı ekonomidir maması bezi sağlık kontrolleri osu busu bir sürü gider..

O yüzden çalışan kadın bence şahsi fikrim daha iyidir.. şahsi fikrim bu yönde..

Şu senin telefonda ki sohbetin eğerki karşında ki kadın çalışan biri olsa sormakta hakkı olabilir çünkü bazı kadınlar kendi gelirlerinden daha az geliri olan yada maaş alan biriyle olmak istemeye bilirler belki..

Ama işin yok gücün yok zaten evlensen adamın maaşa bakıcaksın sanane adamın işinden kariyerinden..

Tam aksine bu devirde işi gücü olan adamı bulmuşsun öp başına koy.. dışarda milyonlarca insan işsiz...

Çok güzel,kapasiteli ve ayrıntılı bi yazı yazmışsınız tşk ederim.Benimde şahsi fikrim çalışan kadın gelmişim 36 yaşına çalışmayan kadın alıp bakmanın bi anlamı yok.

Ben yalnız yaşıyorum hayatımdanda memnunum bak kıza diyorumki hayat çok zor 34 bine aldığım araba olmuş 90 bin yahu bunlar hiçmi haber izlemiyor,hiçmi bi ekmeğin fiyatına bakmıyor.

memurlukta eskisi gibi değil artık bende isterim gelirim olsun gezeyim tozayım her gün bi ülkeye giderim ama imkanlar böyle ve dediğin gibi çok şükür işimiz gücümüz var.Aslında memurum diyecen kandıracan gezip tozacan bunu hak ediyorlar cidden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Catcheee

Tip iyi olsa nolacak memur ol diyorlar.)) aslında çok rahat kandırabilirsiniz kızları bana yakışmaz cidden memurum dedinmi ülkenin yarısı sende:)

Biz memuruz yine bi cacık yok.

Bence tip önemli. Eskiden işe bakıyorlardı ama şimdiki kızların gelecek kaygısı yok, maddi eksiklikleri yok, anası babası yemiyor yediriyor, içmiyor içiriyor, yokluk görmedikleri için işe değil de tipe bakıyorlar.

Onların çoğu ekmek elden su gölden yaşıyor..

bütün gün kadın programları Hint dizileri izliyorlar.. ellerinde telefon okey 101, tavla falan oynuyorlar... dünyadan bir haber yaşamın zorluklarından paranın nasıl kazanıldığından bir haber yaşıyorlar çoğu..

Hepsi değil ama ne yazık ki çoğu..

İnternet boş.ver.. sen çalıştığın yerden arkadaşlarından onlar vars hanımları falan onlara danışır kriterleri ni söyle bir yerden çıkar bir haber...

• quote:

Orijinalden alıntı: Catcheee

Çok güzel,kapasiteli ve ayrıntılı bi yazı yazmışsınız tşk ederim.Benimde şahsi fikrim çalışan kadın gelmişim 36 yaşına çalışmayan kadın alıp bakmanın bi anlamı yok.

Ben yalnız yaşıyorum hayatımdanda memnunum bak kıza diyorumki hayat çok zor 34 bine aldığım araba olmuş 90 bin yahu bunlar hiçmi haber izlemiyor,hiçmi bi ekmeğin fiyatına bakmıyor.

memurlukta eskisi gibi değil artık bende isterim gelirim olsun gezeyim tozayım her gün bi ülkeye giderim ama imkanlar böyle ve dediğin gibi çok şükür işimiz gücümüz var.Aslında memurum diyecen kandıracan gezip tozacan bunu hak ediyorlar cidden.

Alıntıları Göster

hocam dürüstlükle kız tavlamak ciddi manada zorlaştı kız senin herşeyine bakıyor tipine boyuna konuşmana saçına aklına gelebilecek herşeyi inceliyor çoğu en iyisinin peşindeler

• quote:

Orijinalden alıntı: Pikelenjelo

köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyceksin kardeşim ben 38 yaşında bir dul kadınla çıkıyodum sen kaç yaşındasın dedi 39 dedim sakaldan falan büyük gösteriyorum ailen ne der dulum sonuçta falan dedi bende sıyırdım ne diycekler ben sevdikten sonra falan fulun alıcağımızı aldık verıcegımızı verdık konu evliliğe gelince e dedım ayrılalım ben daha 25 yasındayım sende calısıyorum bu sene denıycem tekrardan dershane ozel ders falan kovalıyorum ayaaana yatırıp gibiceksin

kanka kızları niye kandırıyon :D

• CheckVizoR kullanıcısına yanıt
    Kadınlar tipe baksa suç,paraya baksa suç kalp güzelliğine mi bakacak bu kadınlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mantıklı hocam bir şey diyemem. Kadın mantık evliliği peşinde ve doğal olarak memur istiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DB1BCF8C0

Kadınlar tipe baksa suç,paraya baksa suç kalp güzelliğine mi bakacak bu kadınlar?

Kalpten başka bakılan her şeyde pişman olacak kızlar.

• BF.Skinner kullanıcısına yanıt

O çok orantısız bir mantık ama :)) kirayı adam ödiycek , eve adam bakıcak, kadının cebine parayı adam koyucak, üstüne adamın işini kadın belirliycek.. :)) nasıl bir.mantık bu..

• Mantık evliliği iki taraflı olur tamam kadın mantık evliliği yaptı ben bakacam,fatura,kira herseu bende olacak o zaman benimki mantıksız evliliği oluyor.

Amaç ne biliyomusunu ben bakacam yedirecem içirecem oda arada bana cinsellik verecek aslında alışveriş bu ama bunu kimse kabullenmiyor

• Kızların geneli öyle. Memur gördüklerinde bi yerlerinin suyu akıyo (ağzının) Bizim bi akrabanın kızı öğretmenle evlendi. Adam Allah günah yazmasın ama tipsizliğin heykeli dikilse onu örnek alırlar o derece.. Öğretmen olmasaydı hiç şansı olmazdı kızlardan yana. Zaten 33 yasında falan evlendi. Öğretmen olması bile zor kurtarmış  

Bi benzerinide ben yaşadım. Şok markette karın tokluğuna çalışan kasiyer benim mesleği beğenmedi. Beğenmediği meslekle ev araba sahibi oldum 31 yasında. Kendisinin hiç bi poku yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 27 Ekim 2020; 18:54:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

hocam kız sana alttan şunu diyor memur olda evlenelim 1-2 sene sonra ve bana bak diyor

Alıntıları Göster

ee bunda tuhaf olan ne? erkek kişisi zaten evine eşine bakmakla yükümlüdür.

Kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar boşver hocam böyle hayırsızı hayatı sana zehir edeceğine hayırlı olanını bulana kadar tek yaşa ve bu tür şeylerde kesinlikle acele etme
    İyice tanımadan evlilik planları yapma unutma evlendikten sonra değişir düşüncesine kapılma sakın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden hemen reddediyorsun kızı belki ayakları güzeldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞenapCenabettin -- 27 Ekim 2020; 19:3:29 >
  • iş her şeye gelince kadın erkek eşit diyoruz evlenince mi bütün yük erkeğin sırtına biniyor.. Bence evlilik tede eşitlik olmalı..

Allah'a şükür çalışan eşim var bir günden bugüne parasına tenezzül etmedim istemedim ama çok yerde elimi sağolsun Allah razı olsun söylemeden rahatlattı...

Bir ara 7 sene önce çok sıkışık tım Allah kimsenin başına vermesin .... resmen 5 ay evi o.döndürdü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkmoon34 -- 27 Ekim 2020; 19:9:47 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.