Şimdi Ara

Yeni tanıştığım kadın,ilk konuşmamızda memur ol diye tutturdu ve teli kapadım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
2
Favori
16.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
137 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dün bi kızla tanıştım,bugün telde konuştuk hersey iyi güzel sohbet derken konu iş durumuna geldi ben özelde çalışıyorum ve işimi seviyorum sağlık sektöründeyim kpss baya denedim olmadı,çok şükür durumumda iyi.

Bunu kızada anlattım oda bana 10 yıl sonrasını düşünüyorum memur olsan daha rahat edersin falan filan ,dedimki haklısın ama denedim olmadı belki 2 yıl sonra ölecez bu kadar ileriyi düşünme falan.

Kıza dedim sen ne iş yapıyosun,çalışmıyorum dedi yavaş bi ses tonuyla telefonu kapat kapat dedim ve bitti. Yahu insan olalım diyoruz dürüst olalım diyoruz daha ilk konuşma bi beni tanı hele ya bende memur olmak isterim olmadı kendimimi öldüreyim arkadaşlar,hasta olup nefes alamayan insanlarda var hersey bizim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bu arada gerçekten ilginç bende benzer bir olay yaşadım netten tanıştım iyi güzel sohbet ettik araban varmı dedi evet dedim 2014 model wc cc var dedim ama ben jip seviyorum jip alsana dedi dondum kaldım şaka yapıyo sandım bir iki espiri yaptım ama baktım ciddi ciddi bana arabanı sat jip al diyor bazı kızlar değişik hocam
    Ama ne biliyomusunuz bakın kimseyi küçümsemiyorum ama mücadele et,iyi yerlere gel derler yahu kıza soruyorum ne iş yapıyon çalışmıyorum diyor:))

Şimdi ben bunla neden evleneyim neden derde düşeyim ve bi kez daha bekar olduğum için rabbime şükrettim inanın 20 dk konuştuk modum düştü.

Düşünün evlisiniz her eve geldiğinizde aynı lakırtı çalış iyi yere gel falan kafayı yersiniz hemen bekarlığın kıymetini bilip gezip tozuyorum:)

Çalışmayan kadın demek senin maaşının evlendin mi ikiye bölünmesi demek. Her insan bir ekonomidir.. Her ekonomide bir parasal giderdir...

Eğer maaşın çok iyiyse bir şey diyemem ama maaşın misal 4-5 civarı ise evlendinmi ayda 2 si hanım çalışmıyorsa ona gider oda.keyfine harcamaz tabiki kişisel bakım giderleri ev temizlik mutfak giderleri falan filan.. birde çocuk gelirse oda ayrı ekonomidir maması bezi sağlık kontrolleri osu busu bir sürü gider..

O yüzden çalışan kadın bence şahsi fikrim daha iyidir.. şahsi fikrim bu yönde..

Şu senin telefonda ki sohbetin eğerki karşında ki kadın çalışan biri olsa sormakta hakkı olabilir çünkü bazı kadınlar kendi gelirlerinden daha az geliri olan yada maaş alan biriyle olmak istemeye bilirler belki..

Ama işin yok gücün yok zaten evlensen adamın maaşa bakıcaksın sanane adamın işinden kariyerinden..

Tam aksine bu devirde işi gücü olan adamı bulmuşsun öp başına koy.. dışarda milyonlarca insan işsiz...

• kızla nerede ve nasıl tanıştınız hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

kızla nerede ve nasıl tanıştınız hocam

netten tanıştık 30 lu yaşlarda başta ses tonu neşeli konuştu ama hem kendi çalışmıyor hem bana memur ol herseyn iyisini iste diyiyor ilginç:) hiç karakteri anlamak sormak yok

• hocam tipin baya iyi galiba kızlar tanışmaya geliyor falansa

• quote:

Orijinalden alıntı: Catcheee

netten tanıştık 30 lu yaşlarda başta ses tonu neşeli konuştu ama hem kendi çalışmıyor hem bana memur ol herseyn iyisini iste diyiyor ilginç:) hiç karakteri anlamak sormak yok

Alıntıları Göster

hocam kız sana alttan şunu diyor memur olda evlenelim 1-2 sene sonra ve bana bak diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

hocam tipin baya iyi galiba kızlar tanışmaya geliyor falansa

gör bunları shady birileri kızların üstünde tipi ve statüsü sayesinde

• quote:

hocam tipin baya iyi galiba kızlar tanışmaya geliyor falansa

Ortayım ya instagramı ver eklim:)

• quote:

Ortayım ya instagramı ver eklim:)

Alıntıları Göster

hocam insta varmı ? böyle her yazdığın kız dönüyormu

• Tip iyi olsa nolacak memur ol diyorlar.)) aslında çok rahat kandırabilirsiniz kızları bana yakışmaz cidden memurum dedinmi ülkenin yarısı sende:)

• quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

hocam insta varmı ? böyle her yazdığın kız dönüyormu

Alıntıları Göster

Çoğunluğu dönüyır hocam bide hayır dediklerim oluyor

• İnsta versene bro özelden

• quote:

Alıntıları Göster

harbiden öyle

• quote:

harbiden öyle

Alıntıları Göster

Memur değilim memurrrrrrr

• quote:

Tip iyi olsa nolacak memur ol diyorlar.)) aslında çok rahat kandırabilirsiniz kızları bana yakışmaz cidden memurum dedinmi ülkenin yarısı sende:)

ben memurum kimse cevap vermiyor hocam

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt
    Sen ve shady kaslı olduğunuz halde bir kız bulamıyor oluşunuz çok ilginç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DB1BCF8C0

Sen ve shady kaslı olduğunuz halde bir kız bulamıyor oluşunuz çok ilginç

ben memurum ayrıca kaslıyım ama yazdığım kızların yüzde 90 ı sevgili istemiyorum tanışmam diyor D:

• Hocam bu arada gerçekten ilginç bende benzer bir olay yaşadım netten tanıştım iyi güzel sohbet ettik araban varmı dedi evet dedim 2014 model wc cc var dedim ama ben jip seviyorum jip alsana dedi dondum kaldım şaka yapıyo sandım bir iki espiri yaptım ama baktım ciddi ciddi bana arabanı sat jip al diyor bazı kızlar değişik hocam

• quote:

Alıntıları Göster

• nafaka avcısı

• Verilmiş sadakan varmış boşver evde kalmış , kendini garantiye almak için devlet memuru birini arıyor

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.