Şimdi Ara

Yeni tanıştığım kadın,ilk konuşmamızda memur ol diye tutturdu ve teli kapadım. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
2
Favori
16.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
137 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ama ne biliyomusunuz bakın kimseyi küçümsemiyorum ama mücadele et,iyi yerlere gel derler yahu kıza soruyorum ne iş yapıyon çalışmıyorum diyor:))

Şimdi ben bunla neden evleneyim neden derde düşeyim ve bi kez daha bekar olduğum için rabbime şükrettim inanın 20 dk konuştuk modum düştü.

Düşünün evlisiniz her eve geldiğinizde aynı lakırtı çalış iyi yere gel falan kafayı yersiniz hemen bekarlığın kıymetini bilip gezip tozuyorum:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi yapmışsın uyuz oluyorum şu tarz erkek eline bakan kadınlara.

• Memur olunca geleceğin garanti mi oluyor?

• Uzak dur öylesinden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

Memur olunca geleceğin garanti mi oluyor?

Öyleymiş hocam hiç ölüm sakatlık bunlar hiç yok sanırım bu hayatta :)

• Seveceği birini değil hayat garantisi arıyor belli ki. Sallayın hocam herkesin hayat ideali farklı.

• kangroo kullanıcısına yanıt

Kendi geleceğin değil, evlendiğin kişinin geleceği garanti oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-809FC2E19

Kendi geleceğin değil, evlendiğin kişinin geleceği garanti oluyor.

nasıl oluyor o iş? işten çıkartılabilir, memurluk kanunen sonlandırılabilir. Hayat bu her şey olabilir.

• Catcheee C kullanıcısına yanıt
    Avcinin teki dikkat edin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kangroo kullanıcısına yanıt

Para bitene kadar aşkım, paran bitene kadar seks kölenim diyorlar alttaki bilinçten.

• quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Uzak dur öylesinden

Teli kapat yorma beni dedim hocam tavrımı koydum ama o kadar rahatlarki çoğu erkek deli gibi bu kadınlara yalvarıp yakarıyor ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: Catcheee

Teli kapat yorma beni dedim hocam tavrımı koydum ama o kadar rahatlarki çoğu erkek deli gibi bu kadınlara yalvarıp yakarıyor ilginç

Alıntıları Göster

ee sonra noldu sen öyle diyince yazdımı

• Git kendin ol memur asalak parazit kadın. Bağırsak kurdundan farkı yok böyle tiplerin. 5-6 bin lira maaş alacak adam bu da saçma salak şeylere gömecek parayı. Helal olsun defetmişsin başından keneyi

• nafakayı sağlama almak istiyor.

• en doğrusunu yapmışsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

ee sonra noldu sen öyle diyince yazdımı

Alıntıları Göster

Yanlış anladın fln yazdı ama konu kapanmıştır dedim inş memur bulur evlenirsn dedim bitti dahada yazmadı

• Daha iki günde seninle ekonomi planları yapıp ilerde çalışmadan sana kendini baktırma hesabına girmiş anlaşılan. Koşarak kaçman iyi olmuş.  

• quote:

Orijinalden alıntı: mor yakut

Git kendin ol memur asalak parazit kadın. Bağırsak kurdundan farkı yok böyle tiplerin. 5-6 bin lira maaş alacak adam bu da saçma salak şeylere gömecek parayı. Helal olsun defetmişsin başından keneyi

eyv dostum benim üzüldüğüm nokta çoğu erkeğin bunu yapamaması,düşün bunla evlensem nolacak bunla evlenmek yerine her ay temizlikci tutsam,ihtiyaçlarımı dışarda karşılasam gezip tozsam daha karlıyım:))

Bunla konuşurken evlensem ilk 10 yılımı düşünüyorum market alışverişleri 500 den aşağı olmayacak evler arabalar derken borç harç içinde ölecem:)) hı arada sadaka niyetine cinsellikte verir acır falan bu yani:))

yalnız yaşar yalnız ölürüm daha iyi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.