Şimdi Ara

Yeni tanıştığım kadın,ilk konuşmamızda memur ol diye tutturdu ve teli kapadım. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
2
Favori
16.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
137 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ev bakıyorsun kardeşim kiran faturalar diğer masraflar birde çocuk geldimi para musluğu.. üstüne çocuğa iyi bir eğitim verdirmen şart parasızda o iş olmuyor..

bekarsan ailenle kalırsın kira ödemessin yada eve çıksan bir yada iki ev arkadaşı alırsın eve kiraya faturalara ortak olurlar gene bir masrafın olmaz çok fazla.. maaşının çoğu cebinde kalır..

Harcamaların da akıllı davranır savurmassan parayı her şeyin olur dediğim gibi uçmassan her şeyin olur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoz

Valla hocam isteyen tüm kekolar o kezbanlara ilgi yağdırabilir. Artık zerre umurumda değil.

41 yaşındayım. İnan ki bine yakın kız tanıdım, 20 civarıyla çıktım, bir kez evlendim boşandım.

Şimdi internet üzerinden yabancı kadınlarla konuşuyorum, hem ingilizcemi ve almancamı gelişytiriyorum, hem de insan gibi sohbet etmenin tadına varıyorum.

O yıllarda kezbanlara koca bir sayfa yazı yazardım, gelen cevap "Evt" "Tmm" olurdu.

Bu ne yahu, resmen köpek muamelesi.  

Şimdi yabancı bayan arkadaşlarıma ben 10 cümle yazıyorsam, onlar bana 20 cümle yazıyorlar. Büyük bir ilgiyle sohbet ediyorlar.

Belki şu an virüs yüzünden görüşemiyorum onlarla, ama bu şekilde "eşit" sohbet etmek bile kendimi değerli hissettiriyor.

Alıntıları Göster

Hiç sorma dostum bende bunları yaşadım roman yazardımm cevap olarak tmm derlerdi:) beş para etmez kadınların egosunu tatmin ettik.

Boşanma sebebiniz neydi aynı evde yaşamak zor oluyor değil mi ? Yabancı kadınların çoğu cidden erkek olduğunu hissettiriyor bizimkiler her anlamda kötü aga ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Catcheee

Hiç sorma dostum bende bunları yaşadım roman yazardımm cevap olarak tmm derlerdi:) beş para etmez kadınların egosunu tatmin ettik.

Boşanma sebebiniz neydi aynı evde yaşamak zor oluyor değil mi ? Yabancı kadınların çoğu cidden erkek olduğunu hissettiriyor bizimkiler her anlamda kötü aga ya

Alıntıları Göster

Nafaka dolandırıcısıydı hocam.

Detaylar çok karışık ama özet nafaka dolandırıcılığı.

• Ciddi düşünüyor ne güzel işte bu yönden bak 

• quote:

Orijinalden alıntı: djoz

Valla hocam isteyen tüm kekolar o kezbanlara ilgi yağdırabilir. Artık zerre umurumda değil.

41 yaşındayım. İnan ki bine yakın kız tanıdım, 20 civarıyla çıktım, bir kez evlendim boşandım.

Şimdi internet üzerinden yabancı kadınlarla konuşuyorum, hem ingilizcemi ve almancamı gelişytiriyorum, hem de insan gibi sohbet etmenin tadına varıyorum.

O yıllarda kezbanlara koca bir sayfa yazı yazardım, gelen cevap "Evt" "Tmm" olurdu.

Bu ne yahu, resmen köpek muamelesi.  

Şimdi yabancı bayan arkadaşlarıma ben 10 cümle yazıyorsam, onlar bana 20 cümle yazıyorlar. Büyük bir ilgiyle sohbet ediyorlar.

Belki şu an virüs yüzünden görüşemiyorum onlarla, ama bu şekilde "eşit" sohbet etmek bile kendimi değerli hissettiriyor.

Alıntıları Göster

Aynen oyle hocam, benimki su andaki kiz arkadasim polonyali ayni evde yasiyoruz. Turk kizlarindan sonra asiri bir mutluluk veriyor.

Turk kizlari ne kendini mutlu etmeyi biliyor, ne de karsisindakini.

Butun gun herkese tmm olr vs seklinde cevap vererek itici oluyor. Sonra yaslari ilerleyince ve hayatta da bir b*k olamayinca zengin erkeklerin bir taraflarini yalamaya basliyorlar.

Etrafimda o sekilde cok kiz mevcut. O yuzden ben de artik 20li yaslarda degil 30lu yaslarda evde kalmislara yaziyordum hemen atliyorlardi zavallilar :D

Daha cooook beklerler

• Huzurlu yalnlızlık çok değerlidir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • darkmoon34 kullanıcısına yanıt
    Tabiki olur neden olmasın, evli olup kayınçona para kaptıracağına ki resmen bazıları kira alır gibi eniştesininden düzenli olarak para ister.Buna yedireceğin parayı sokak hayvanlarına harca, en azından sana sadık olurlar be bol bol sevap kazanmış olursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

ben memurum ayrıca kaslıyım ama yazdığım kızların yüzde 90 ı sevgili istemiyorum tanışmam diyor D:

Alıntıları Göster

hocam belki ilk mesajı kötü atıyosunuzdur bunu geliştirebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fitgamer

Hocam bu arada gerçekten ilginç bende benzer bir olay yaşadım netten tanıştım iyi güzel sohbet ettik araban varmı dedi evet dedim 2014 model wc cc var dedim ama ben jip seviyorum jip alsana dedi dondum kaldım şaka yapıyo sandım bir iki espiri yaptım ama baktım ciddi ciddi bana arabanı sat jip al diyor bazı kızlar değişik hocam

Sana ant içerim aynısı bana oldu gibi

banada a5 seviyorum a5 güzel a5 almalısın diyordu

hatta komşularını örnek gösteriyordu

• Bana yönlendirsene bro jip mip ne isterse alırız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt

napalım be kanka  

• quote:

Orijinalden alıntı: Persheid1903

hocam belki ilk mesajı kötü atıyosunuzdur bunu geliştirebiliriz.

Alıntıları Göster

Her mesajı denedim hocam inanılmaz farklı mesajlar atıp konuya giriyorum azcık konu ilerliyor hemen ben tanısmak istemiyorum muhabbetine giriyo hepsi

• Memur adamı enayi görmeye devam ediyorlar işte . Mis gibi hayatım var şükür. Gelip bı kadın bozmak istiyor ağa. Banane ağa illa evlenmek mi lazım banane . Kadını doyurmak için neden evleneyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Locaste Siarnaq

Memur adamı enayi görmeye devam ediyorlar işte . Mis gibi hayatım var şükür. Gelip bı kadın bozmak istiyor ağa. Banane ağa illa evlenmek mi lazım banane . Kadını doyurmak için neden evleneyim

Ben kendi çevremdeki topluma baskın geldim kimse evlen diyemiyor valla evlilere bekarlığın güzelliklerini öyle anlatıyorumki nerdeyse boşanacaklar:)

bende evlilere neden evlendin zaten hayat zor gibi baskılar yapıyorum

• kız finansal köle ariyor herhalde

• Kadınlar sahip olunabilecek, elde edilmesi gereken insanlar olarak yetiştirilir erkekler de o şekilde davranmayı seçerse tabii ki kızlar da bu şekilde davranacaktır. Ama sonuçta kimse sizi zorla biriyle evlendirecek değil. Elbette ki kafa denginiz hayata aynı pencereden bakacağınız kişilerle bir evlilik kurmak gerekiyor. Aslında belki de hiç kurmamak gerekiyor.

• Benim fikrim simit bile paylaşabileceğin birini bulabilmek maddiyat konuşulmalı ama önce değil

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.