Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.249
Cevap
74
Favori
987.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni ps3 ve ps4 alacak arkadaşlar bu konu üzerinden sorularını sorup deneyimli arkadaşlardan cevap alabilirler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Kırdırmayan veya kırdırmaya karşı olan arkadaşlara şaşırıyorum bugünün şartlarında kazancım iyi online oynamaktan keyif alıyorum diyorsan bilemem. Ben yaklaşık 4 senedir Playstation 3 sahibiyim 320 gb +750 gb harici kullanıyorum aldığımda kırılmış olan makinemi bir ara yaklaşık bi 6 ay update edilmiş bir vaziyette deneme şansım oldu yani kırılmış makinenin üstüne update yaptığımdan dolayı orjinal hale geldi ve 6 ay orjinal oyun oynamak zorunda kaldım şimdi yazıları okuyorum ve gülüyorum bakın oyun çıkış fiyatı en az 200 tl abartıll değil tahmini rakamlardır ozaman dersin bir heves alırsın tek oyun elinde 189 tl veriip pes 2012 alındı elde de grant 5 mi 4 mü ne vardı dedikleri gibi online oynama şansın olmuyor cünkü Türkiyedeki veri alışı verişi şimdilerde düzelmeye başlamışken Sakaryada mesela hala bir fiber bağlantı yokken biz sağlık bir online oyun oynama gibi bir lüksümüzün olduğunu ben şahsen görmüyorum. bu arada o iki oyun bakıcan artık kesmicek sonuçta 4 saat 5 saat aynı oyun devamlı sıkıntı başlıcan tarihi geçmiş fil tarihinden kalmış oyunlara bakmaya diğerleri zaten pahalı o 6 ay 1 sene diyenleri de geç o fiyatlar yeni version cıkana kadar düşmez o çıkar sonra cıkar hadi diceksin oyun takasa gireyim gidiceksin adam sana eski oyunları acıcak önüne 200 tl gıcır gıcır verdiğin oyuna adam tenezül etmicek hatta üstüne para isticek işine gelirse tavırları sergilicek .Şimdi asgari ücret olmuş 1200 tl sen hadi kafa dağıtayım 1 veya 2 saatimi güzel gecireyim diye geciceksin başına verdiğin paralara bak. O yüzden kırdırcak arkadaşların hevesini kırmayın kırdırsınlar istedikleri oyunları sitelerden veya gitsinler yukletsinler herkezin bağlantısı süper maaşları dolgun değil bu devirde diceğim o kırdırın arkadaşım zaten adamlar 90 milyon dolar pazar payı yapmışlar bu sektör senin onun indirmesiyle çökmez tamam bana avrupada ki şartları verdinde benmi almadım orjinal oyun koyuyon üstüne vergisi algısı osu busu oluyor 1 liralık şey 5 lira seste cıkaramıyon herkez hayatından memnun o yüzden fazla söz edip başınızı ağrıtmayım.Hayırlı oyunlar
    Yaw bu 2. el ps4 piyasasını akla mantığa bağlayabilen var mı ? Sıfırı 1 kol 500 gb ps4 hepsiburada.com da 1039 tl şuan. Üstelik 12 taksit vade farksız. Ben bunu burdan alsam 90 lira civarı taksitle öderim. İkinci el 1-2 sene kullanılmış ps4 ü adam 900 liraya 1000 liraya koyuyor aynı şekilde 500 gb tek kol oyunsuz. La gardaşım bunun mantıken ederi maximum 500 600 liradır. Sıfırı 1039 liraya ordayken eğer sen 900 liraya ikinci eli gerçekten satın alabileceksen ben sana alacağın bir sürü ikinci el cihaz bulurum. Ne biçim bir kafa bu yahu şaşırıyorum.
  • Ufuk bunun yanına birde..
    LCD tavsiye fan club
    Oyun tavsiye Fan Club...

Açarsan konu kirliliğine iyice önlemiş olursun : )
  • hakikaten doğru ya bu kirliliğe çözüm lazım direk topiğe yazmayanlara cevap da vermeyelim hatta çok daha rahat olur forumda dolaşmak açsana ufuk iki başlığı da çok mantıklı
  • quote:

Orjinalden alıntı: kngndz

hakikaten doğru ya bu kirliliğe çözüm lazım direk topiğe yazmayanlara cevap da vermeyelim hatta çok daha rahat olur forumda dolaşmak açsana ufuk iki başlığı da çok mantıklı

neresi mantıklı adam dalga geçiyor
  • dalga geçiyo ama çok mantıklı aslında durmadan tv soruluyo lcd aç vallahi
  • quote:

Orjinalden alıntı: kngndz

dalga geçiyo ama çok mantıklı aslında durmadan tv soruluyo lcd aç vallahi

Böyle bir konu var diye hatırlıyorum.
  • o 5 konuyu da cem uzer diye bir arkadaş açmıştır eminim 1.5 aydır halledememiş çocuk ya
  • quote:

neresi mantıklı adam dalga geçiyor

yok Ufuk dalga geçmiyordum..
    Hazır elin değmişken bunlarıda aradan çıkart istedim : )

İyi düşünmüşsün..
  • eeet..forumu kirleten biri olarak sorum şu..
    en ucuza nerden alırız garantili?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cco

eeet..forumu kirleten biri olarak sorum şu..

Bimeksler ve yeni açılan teknoloji mağazalarını takip etmeni öneririm, garantili istiyorsan.

Ve forumun 2.el kısmındada uygun fiyata bulman mümkün.
  • quote:

teknosa broşürlerinde 60gb pal makineleri 1100 ytl olarak görmüşdüm, sony mağazalarında da -birkaç yere sordum- starter pack için 1250 ytl 12 taksit dediler.
    bana göre bu fiyatlar pal garantili cihaz için gayet uygun.
    tabi daha ucuzu varsa bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 24 Aralık 2007; 16:26:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: evo_4

quote:

teknosa broşürlerinde 60gb pal makineleri 1100 ytl olarak görmüşdüm, sony mağazalarında da -birkaç yere sordum- starter pack için 1250 ytl 12 taksit dediler.
    bana göre bu fiyatlar pal garantili cihaz için gayet uygun.
    tabi daha ucuzu varsa bilemem.

900-1100 ytl arası garantili cihaz için uygun bencede.
  • ben gittigidiyor dan bir bayandan 2.el almıştım çekilişte kazanmış 60 gb pal sony eurasia garantili memnunum oyunları zaten 40 45 gibi resistance ve motorstorm kendim aldım gerisi kendi geldi zaten
  • Bende 6 aydır var ama benden bir öneri

Geçenlerde arkadaşım SONY bayisinden sıkı pazarlıkla 1200 e aldım dedi 2 kol 2 oyun ( malum matorstorm ve RFOM )

bir referans olabilir diye yazdım sadece , yüksek diyenler çıkabilir.

60 GB PAL imiş makine
  • kesinlikle gittigidiyor.com a bakın derim garantisi devam eden veya sıfır olarak garantili çok uygun makinalar oluyor arkadaşlar yanında da oyunlar oluyor
  • bende 40 gb sony garantili almak istiyorum bimeks'te fiyat gayet uygun ama bize pek yakın değil teknosalarda 40 gb versiyondan satılıyor mu ?

edit : bimeks'te ucuz değilmiş yerde 900 civarı iken orda 1000 ytl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcukran -- 24 Aralık 2007; 16:52:28 >
  • Beyler bugun iki ilan war forumda

biri yanında hiçbir aparat wermiyor 500 ytl pal makine

diğeri tam takır 580 ytl Usa makine

Ve de bu tarz başlıklar kalıcı olmalı yoksa durmadan aynı sorular soruluyor forum kirleniyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: kerim1974

Beyler bugun iki ilan war forumda

biri yanında hiçbir aparat wermiyor 500 ytl pal makine

diğeri tam takır 580 ytl Usa makine

Ve de bu tarz başlıklar kalıcı olmalı yoksa durmadan aynı sorular soruluyor forum kirleniyor

fiyatlar süper.
  • Bence de fiyatlar mükemmel

Ülkedekip ps3 fiyatları arrtıkça fiyatlarda inecek

Merak ediyorum nerede ps3 alyorum fln gibi başlık açanlar onlar için konuşuyoruz burada ortada yoklar
  • quote:

Orjinalden alıntı: kerim1974

Bence de fiyatlar mükemmel

Ülkedekip ps3 fiyatları arrtıkça fiyatlarda inecek

Merak ediyorum nerede ps3 alyorum fln gibi başlık açanlar onlar için konuşuyoruz burada ortada yoklar

evet o benimde dikkatimi çekti

bu fiyata bence sıfır olsun hastalığı olmayanlar kaçırmasın , süper fiyat .
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.