Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.249
Cevap
74
Favori
988.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar şu resimli olarak 40 60 ve 80 gb lik ps3 lerin özelliklerini gösteren şemayı da buraya koyabilirmi kimde ise pegasus da idi sanırım çok işe yarar o çizim
  • üzerinde 2 usb var peki bu usb artırıcılar var ya, onları destekler mi 40 gb olan?
  • forumdan anladığım kadarıyla pal ile ntsc arasında sadece blu-ray film izlem farkı var. ps2 ps3 oyunları için pal - ntsc farkı önemli değil. yani oyunlarda bölgesel farklılık yok
    yanlışım var ise lütfen düzeltin çünkü sipariş vermek üzereyim.
    sizce 80 gb ps3 ntsc kullanılmamış 750 ytl fiyatı uygun mu fakat garantisiz
    yoksa garantilihttp://www.weblebi.com/UrunDetaylari.aspx?Id=KwMAESjeiMSbK91hcHRDdQ
    bu ürünü mü tavsiye dersiniz
    ya da bu ürünü http://www.istanbulbilisim.com.tr/Sony-PlayStation_Sony-Playstation-3-SONY-PLAYSTATION,3219.html

son kez yorum bekliyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: NumanB

quote:

Orjinalden alıntı: tekken5

bizim kuzende sağolsun hiç o indirmleri takip etmez.valla ben kendi akrabama alacak olsam saniye saniye takip ederdim.hayırsız çıktı kerattaya çok büyük bir sorun olursa geri gönderebilirim.sürekli geliyorlar buraya.zaten GARANTİLİ alacak.

Önemli bir sorum daha olacak.gümrükte bir problem olur mu?en önemlisi bu sanırım

300 euro luk malı elden getirmezse sorun çıkar ben sana söyleyeyim. Çıkmama ihtimali var mı var ama , çok çok az .

Riske değmez yani . Gümrüğe takılınca sana buradaki PAL sistemlerle aynı fiyata gelir sonra .

yok yok elden getirecek zaten arabayla geliyorlar ailecek.pek sormuyorlarmış.teşekkürler saygılar

• evet oyunlar region free yani bölge kodu yok ps3 makina her oyunu oynatıyor kaç gb olursa olsun garanti konusuna gelince garantili almanı tavsiye ederim elektronik ürün en olur ne olmaz
    quote:

Orjinalden alıntı: erdalt

forumdan anladığım kadarıyla pal ile ntsc arasında sadece blu-ray film izlem farkı var. ps2 ps3 oyunları için pal - ntsc farkı önemli değil. yani oyunlarda bölgesel farklılık yok
    yanlışım var ise lütfen düzeltin çünkü sipariş vermek üzereyim.
    sizce 80 gb ps3 ntsc kullanılmamış 750 ytl fiyatı uygun mu fakat garantisiz
    yoksa garantilihttp://www.weblebi.com/UrunDetaylari.aspx?Id=KwMAESjeiMSbK91hcHRDdQ
    bu ürünü mü tavsiye dersiniz
    ya da bu ürünü http://www.istanbulbilisim.com.tr/Sony-PlayStation_Sony-Playstation-3-SONY-PLAYSTATION,3219.html

son kez yorum bekliyorum

• hocam ps2 oyunlarında bölge kodu fark ediyor. ps3 oyunları gibi değil.
  • Onu bunu bırakında bu sony den kaynaklanan blu-ray üretim hatası 2008 de gelecek olan 65 nm ps3 lerde olmaz işallah.Ne diyosunuz bu işe?65 nm PS3 lerde bi yamukluk çıkarsa vay halimize.Birde 2008 gelecek olan pal 80 gb ps3 ler 65 nm mi olacaklar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sultan El Kebir

Onu bunu bırakında bu sony den kaynaklanan blu-ray üretim hatası 2008 de gelecek olan 65 nm ps3 lerde olmaz işallah.Ne diyosunuz bu işe?65 nm PS3 lerde bi yamukluk çıkarsa vay halimize.Birde 2008 gelecek olan pal 80 gb ps3 ler 65 nm mi olacaklar?

Blu-ray üretim hatası diye birşey yokki. Sadece birkaç kişiyle oldu bu. %1 hata oranı gibi birşey herhalde. Ben en ufak bir sorunla karşılaşmadım. CD ile işiniz bitince sürücüde bırakmayın, CDlerin altı çizik yada parmak izli olmazsa kolay kolay bozulmaz.
  • Dün aldım makinemi, NTSC-U, 60 GB.

Xbox360'ın kullanıcı dostu arayüzü, Live! gibi nimetlerinden sonra çok sönük geldi bana ama alışırım yakında.

Memnun sayılırım şimdilik. Allah herkese nasip etsin. (MGS4, Gt5, GoW3'de bir an önce çıksın =)
  • arkadaslar actigim konudaki soruyu buraya tasiyorum;

" ps3 hakkinda net olarak bilmedigim birkac konu var;

-Evimdeki lcd tv (samsung 40m87) sadece PAL destekli, ntsc olan bir ps3 alirsam bunu kullanabilir miyim?
    -forumdan okudugum kadariyla donusturucu varmis, ama bu her versiyonda ise yariyor mu?
    -bir de donusturucu ile sorun cozuluyorsa, bluray film izlerken ya da oyun oynarken goruntu kalitesinde kayip oluyor mu?
    -sizce en sagliklisi hangisi; pal mi ntsc mi almaliyim? "

tesekkurler...
  • Arkadaşlar Japan 20GB model PS3'ümü satıyorum... Ilk önce bu forumdan birilerine gitmesini isterim, Istanbulda elden teslim edicem bir bakın

http://forum.donanimhaber.com/m_19889808/tm.htm
  • Ben Bugun alDım 745 ytlye

60 gb pal

Kadıkoyden
  • knuckles_gs garantili mal mı ? yoksa spot falan mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: koray.83

quote:

Orjinalden alıntı: Sultan El Kebir

Onu bunu bırakında bu sony den kaynaklanan blu-ray üretim hatası 2008 de gelecek olan 65 nm ps3 lerde olmaz işallah.Ne diyosunuz bu işe?65 nm PS3 lerde bi yamukluk çıkarsa vay halimize.Birde 2008 gelecek olan pal 80 gb ps3 ler 65 nm mi olacaklar?

Blu-ray üretim hatası diye birşey yokki. Sadece birkaç kişiyle oldu bu. %1 hata oranı gibi birşey herhalde. Ben en ufak bir sorunla karşılaşmadım. CD ile işiniz bitince sürücüde bırakmayın, CDlerin altı çizik yada parmak izli olmazsa kolay kolay bozulmaz.

Dostum ne bir kaç kişisi.Sony nin forumları bu arızayla çalkanalıyo dursun sony Japonyada ps3 leri yenileriyle değiştiriyor.PS3 TAMİR EDEN SERVİSLER İLK PARTİ BLU-RAY LENSLER BİTTİ İKİNCİ PARTİ BLU-RAY LENSLERİNİN SİPARİŞLERİNİ VERDİK diyorlar.PS3 Tamir servisleri blu-ray arızasından geçilmiyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sultan El Kebir -- 25 Aralık 2007; 20:26:23 >

• konu kirliliğini önlemenin tek çaresi konuların ücretli olmasıdır. beleş olunca isteyen istediği kadar konu açıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: greyhound

konu kirliliğini önlemenin tek çaresi konuların ücretli olmasıdır. beleş olunca isteyen istediği kadar konu açıyor...

Ücret değilde bir kredi sistemi olursa çok iyi olur.Böylece insanlar kredilerini harcayıp konu açarken iki kere düşünüpde açarlar.
  • ben de bekliyorum şu 80 GB'lık PAL 65nm PS3'ü, bakalım ne zaman gelecek?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuSoniC

ben de bekliyorum şu 80 GB'lık PAL 65nm PS3'ü, bakalım ne zaman gelecek?

80 gb 65 nm çıkarırlar mı bilmiyorum ama 2008 başı veya daha ilerleyen aylarda 65 nm 160 gb lık ps3 gelicek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sultan El Kebir -- 26 Aralık 2007; 0:12:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hoppus

knuckles_gs garantili mal mı ? yoksa spot falan mı?

Spot mal

Garantili degil
  • quote:

Orjinalden alıntı: brave5213

arkadaslar actigim konudaki soruyu buraya tasiyorum;

" ps3 hakkinda net olarak bilmedigim birkac konu var;

-Evimdeki lcd tv (samsung 40m87) sadece PAL destekli, ntsc olan bir ps3 alirsam bunu kullanabilir miyim?
    -forumdan okudugum kadariyla donusturucu varmis, ama bu her versiyonda ise yariyor mu?
    -bir de donusturucu ile sorun cozuluyorsa, bluray film izlerken ya da oyun oynarken goruntu kalitesinde kayip oluyor mu?
    -sizce en sagliklisi hangisi; pal mi ntsc mi almaliyim? "

tesekkurler...

Dönüştürücü varsa görüntü ve oyunlarda sorun yaşayacağını sanmıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.