Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.249
Cevap
74
Favori
988.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben eurasia garantili almak istiyorum ne olur ne olmaz yani az önce sonyshopla konuştum (kanyon - istanbul) nakite 900 ytl bırakıyoruz dediler yanında birde hdmi kablo...

edit : dediğim fiyat 40 gb versiyon için arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcukran -- 24 Aralık 2007; 17:43:13 >
  • konu başlığınız gerçekten güzel çünkü 1 aydır kafa yiyorum. ps3 ile pc arasında karar veremedim.
    amacım int ve oyun. bu nedenle ps3 e daha sıcak bakıyorum. fakat ps3 te intten multiplayer olarak oynayabiliyormuyuz
    son sorum ise 2008 başlarında ya da yakında yeni bir versiyon çıkma ihtimali var mı
    bu gerçekten son soru sizce kullanan arkadaşlar 40 gb lık bir bellek sizce yeterlimi
    teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdalt

konu başlığınız gerçekten güzel çünkü 1 aydır kafa yiyorum. ps3 ile pc arasında karar veremedim.
    amacım int ve oyun. bu nedenle ps3 e daha sıcak bakıyorum. fakat ps3 te intten multiplayer olarak oynayabiliyormuyuz
    son sorum ise 2008 başlarında ya da yakında yeni bir versiyon çıkma ihtimali var mı
    bu gerçekten son soru sizce kullanan arkadaşlar 40 gb lık bir bellek sizce yeterlimi
    teşekkürler

Oyun oynamak istiyorsan kapat gözlerini we ps3 hayal et we kesinlikle pc yi unut

multiplayer oyun oynamak aertık konsollarda mükemmel

2008 in başlarında veya ortalarında yeni bir version ancak bir oyun pakede dahil gibi çıkar ama şuan ki nin makine aynı özelliklerde olur

40 gb bellek yetermi sorusuna ise bence yetmez 60 lık veya japon 80 lik kafan daha da rahat olsun

• Haziran ayında 80 gb lık pal 65 nm lik ps3 alıcam işallah.Zaten mgs4 de haziran ayında geliyor.Nasıl geçecek bu aylar.
  • Ufuk başlığı YENİ PS3 ALACAKLAR ANA BAŞLIK yazsana daha ciddi olur
  • peki bunu yurt dışından getirtsek 300 euro imiş(hollanda).burda bir problem çıkar mı?
  • Hayır hiç bir şekilde problem olmaz

Zaten kullanıcıların bir çoğu garantisiz ps kullanıyor
  • teşekkürler cevap için.:) garantili olucakta hani uyum açısından diyorum.bide 40 gb olmasının ne gibi avantajı-dezavantajı var.basic pack sanırım(böyle birşeydi yada) fiyat 300 euro iyi mi sizce.saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: UFUK_ŞEN

quote:

Orjinalden alıntı: kerim1974

Beyler bugun iki ilan war forumda

biri yanında hiçbir aparat wermiyor 500 ytl pal makine

diğeri tam takır 580 ytl Usa makine

Ve de bu tarz başlıklar kalıcı olmalı yoksa durmadan aynı sorular soruluyor forum kirleniyor

fiyatlar süper.

Tekken......Ufuk_Şen bayıldım duruma

• dezavantajı blu-ray konusunda olmaz sanırım çünkü hollanda da PAL kullanıyor .

Başka ne dezavantajı olur tabiki garanti olayı . elektronik alet sonuçta sağı solu hiç belli olmaz .

Bu fiyattan daha ucuza bile bulunabilinir . Biz Türkiyede alışık değiliz ama oralarda günlük saatlik indirimler oluyor .
  • uyum açısını biraz daha açabilirsen tam olarak anlayamadım
  • uncharted ve ut3 sanırım "yarın ps3 alıcam" bu tarz başlıkları tetikledi. ben yine de God of War 3 ve Heavy Rain'e saklıyorum kendimi. siyah incimi o zaman alacağım. Favorilerim bunlar, yani banko. Gizli hitlerim Second Season 01, Brave Arms ve Chain Limit, bunlar sürpriz. Diğer oyunlarım da Heavenly Sword, Lair, Ninja Gaiden Sigma, Folklore ve Genji 2 olur, bunlar da eşek. 6lı ganyan kuponu gibi oldu, kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robin Hood Theory -- 24 Aralık 2007; 23:23:17 >
  • bizim kuzende sağolsun hiç o indirmleri takip etmez.valla ben kendi akrabama alacak olsam saniye saniye takip ederdim.hayırsız çıktı kerattaya çok büyük bir sorun olursa geri gönderebilirim.sürekli geliyorlar buraya.zaten GARANTİLİ alacak.

Önemli bir sorum daha olacak.gümrükte bir problem olur mu?en önemlisi bu sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: pj

quote:

Orjinalden alıntı: UFUK_ŞEN

quote:

Orjinalden alıntı: kerim1974

Beyler bugun iki ilan war forumda

biri yanında hiçbir aparat wermiyor 500 ytl pal makine

diğeri tam takır 580 ytl Usa makine

Ve de bu tarz başlıklar kalıcı olmalı yoksa durmadan aynı sorular soruluyor forum kirleniyor

fiyatlar süper.

Tekken......Ufuk_Şen bayıldım duruma

hangi durum ctrl+w olayımı

• Ona ayrı bir bayıldım da;

Tekken....Ufuk_Şen durumuna bayıldım esas

Yeni dikkat ettim galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: pj

Ona ayrı bir bayıldım da;

Tekken....Ufuk_Şen durumuna bayıldım esas

Yeni dikkat ettim galiba

Tekken ufuk şen olayını ben yeni keşfettim
  • Ben en eskilerdenim ps3'te ama şimdi 360 var tabi ps3'e yine kancayı takmış durumdayım şu sıralar her an yeniden aranıza katılabilirim...UT3, Uncharted, Heavenly Sword, Lair ve GT5 oynama sırası geldi diye düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tekken5

bizim kuzende sağolsun hiç o indirmleri takip etmez.valla ben kendi akrabama alacak olsam saniye saniye takip ederdim.hayırsız çıktı kerattaya çok büyük bir sorun olursa geri gönderebilirim.sürekli geliyorlar buraya.zaten GARANTİLİ alacak.

Önemli bir sorum daha olacak.gümrükte bir problem olur mu?en önemlisi bu sanırım

300 euro luk malı elden getirmezse sorun çıkar ben sana söyleyeyim. Çıkmama ihtimali var mı var ama , çok çok az .

Riske değmez yani . Gümrüğe takılınca sana buradaki PAL sistemlerle aynı fiyata gelir sonra .

• beyler bende ps3 almayı düşünüyorum 60 gb ve 40 gb arasındaki farkı sölüyebilir misiniz bana? sadece 20 gb mı, yoksa başka artıları var mı? yani 20 gb için 100 milyon fazla para vermeyi düşünmüyorumda.

şimdiden saolun.
  • 60 gb lık orjinal olan ps2 oyunlarını da çalıştırabiliyor mesela ve üzerinde 4 usb var 40 lıkta ise 2 usb çıkışı var
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.