Şimdi Ara

Yeni nesilde tercihiniz hangisi? PS5 vs Xbox Series vs PC (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
1
Favori
10.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    RTX 3060 alıp televizyona takınca oyun oynayabiliyor muyuz? Diyelim ki madencilik bitti ekran kartı fiyatları alınabilir seviyelere düştü, yine de aynı paraya PS5 ya da Series X gibi hazır sistem alabiliyoruz. İşlemci, anakart, ram, ssd, psu, gamepad neden unutuluyor. Parası olan adama RTX 3090 varken, RTX 3060 bile çöp bu fikre göre

İşin özeti konsolların çöp olabilmesi için RTX 3060'ın 150 dolar seviyelerine inmesi lazım ki diğer donanım parçalarıyla beraber 400-500 dolara konsol gücündeki bilgisayarı toplayabilelim. Sınırsız parayla RTX 3090 hariç tüm sistemler çöp oluyor çünkü, mantıklı olan fiyat/performans oranına göre değerlendirmektir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • GeceninGölgesi1982 G kullanıcısına yanıt
    Haklısın tabi bişeye para verince oluyor böyle şeyler knk dmsmsdnsmf

• Ps5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Series x

Yılların ps cısı olarak xboxa geçtim.
    Hem ps hem şu ps store yüzünden bıktım.
    God of war oynasamda olur.güle güle ps.
    Şu geçen marttaki store olayı yüzünden söz vermiştim.

Sözümü tuttum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 3 Nisan 2021; 7:49:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrUckmann

PS varken Xbox gibi ici paso dandik oyun dolu hepside PC gelen bomboş konsolu neden alayım ozel ve kaliteli ne var...?

En son alinacak xbox 360 vardı aldik cunku kalite oyun vardı ozeldi ...

Sonuç, Ps5'i alacaksin yanınada Steam icin PC toplayacak onune bakacaksin,, mantigini kullananlar,, hatta satis rakkamlarina bakalim dunyada aynisini yapiyorlar zati ...

Facebookta ps4 jailbreak sayfalari var. git orada konu ac bakalim kac kisi updated ps4 unun yaninda hackli ps4 almis. ben taniyorum adam da 5.05 ve 6.72 hackli ps4 almis. 6.72 olani 7.55 e upload etmis hack calismiyor diye agliyordu.

bende hackledim benim ps4u 7.51 de. tlou2 yi 15 dakka oynadim. lez mevzulari baslayinca birakiyorsun.

bloodborne cok sacma geldi.

death stranding ise ne ile alakali anlamadim. sirtimde birseyler goturtuyor vs ki bu oyun yilin oyunu secilmis galiba.

oynadigim tek oyun days gone ki o bile kasmaya basladi. yani kaliteli oyun dedigimiz bir god kaldi birde uncharted. baska birsey yok o kadar abartilacak.

series x de ise gamepass uzerinden her halde 50 saat state of decay oynamisimdir. sariyor oyun. multi olsun tekli olsun ki tekli oyunlar kasiyor. ama iste kadin erkek esitligi kocaman bir yalan. series x e esim coktu, hackli ps4 bana kaldi. simdilik sirasi kavgasi olmuyor bu sekilde :)

• Series X aldim. fakat klavye fare destegi pek olmadigi icin pc dusundum, sonrasinda bu kisimda ekran karti bulma sorunlari oldugu icin series x de kaldim mecburen. ps5 pro duzgun cikarsa onu da alirim belki.

• PS5 dünya çapında tokatlamıştır eminim ama xbox kesinlikle bizim gibi fakir ülkelerin dostu. Bizde diğer ülkeler gibi maaşın 4/1 ini konsola verseydik bu savaşta rahatlıkla PS5 çıkardı. Playstation kafe diye bir gerçek var bizde. Xbox kafe duydunuzmu hiç? Ama yakında gelir.. belli olmaz :)

• SERIES S + GAMEPASS

• Ps5.Son seviye pc sistemide olduğundan xbox düşünmedim.İşin gerçeği en ekonomik oyun oynama platformu tartışmasız xbox series x veya 4k tv veya monitör kullanmayacaklar için xbox series s.

• PS5 aldım xbox para vermem oyun konusunda berbat bir cihaz ve eskiden Microsoft xbox bizim ülkemize vermiyodu kasıtlı olarak Türk düşmanın cihazını kullanmam PS5 xbox serisi ve s modelinin toplamının 4 kat daha fazla sattı ve Amerika'daki en çok satan konsol PS5 xbox kendi vatanında 1 numara oldu ve bütün ülkelerde satışlarda en çok satan konsol PS5 boşa tartışmayın

• Sertanpan S kullanıcısına yanıt
    4 kat fazla mı sattı :D kaynak ? kafa kafaya ikisi de , bir yerlerden element uydurmayın

• smalsrol S kullanıcısına yanıt

Rakamlar yalan söylemez.

Öff geçen yine nasıl kafa kafayayım..  

Global hardware estimates (Followed by lifetime sales):

1. Switch - 474,488 (81,692,450)
    2. PlayStation 5 - 206,841 (6,503,475)
    3. Xbox Series X|S - 102,788 (4,142,850)
    4. PlayStation 4 - 39,928 (115,231,287)
    5. Xbox One - 18,011 (49,963,639)
    6. 3DS - 1,389 (75,925,330)

Americas (US, Canada, Latin America) hardware estimates:

1. Switch - 211,625
    2. PlayStation 5 - 74,158
    3. Xbox Series X|S - 58,003
    4. PlayStation 4 - 13,091
    5. Xbox One - 12,147
    6. 3DS - 318

Europe hardware estimates:

1. Nintendo Switch - 118,539
    2. PlayStation 5 - 77,584
    3. Xbox Series X|S - 30,441
    4. PlayStation 4 - 21,230
    5. Xbox One - 4,583
    6. 3DS - 307

Asia (Japan, mainland Asia, Middle East) hardware estimates:

1. Switch - 126,689
    2. PlayStation 5 - 50,395
    3. Xbox Series X|S - 10,349
    4. PlayStation 4 - 4,736
    5. 3DS - 884
    6. Xbox One - 714

Oceania (Australia and New Zealand) hardware estimates:

1. Switch - 17,635
    2. PlayStation 5 - 4,704
    3. Xbox Series X|S - 3,995
    4. PlayStation 4 - 871
    5. Xbox One - 567
    6. 3DS - 21

• Özel oyun kavgası yapılmaya başlanmış. Death Stranding, Horizon Zero Dawn, Days Gone vs. bir zamanlar 300-500 lira verdikleri o çok özel konsol oyunlarının PC'ye geldiğini görmek acı verici olmalı. Yakında GoW falan da gelecek o zaman ne olacak bakalım.

• Yıllarca PS3 ve PS4 kullandıktan sonra bu nesilde Xbox Series X tercih ettim. Yanına birde gamepass alınca tadından yenmiyor.
  • Playstation 5 aldım.

• Benim tercihim ps5 oldu, çok da memnunum. 4'ten sonra 60fps oyun keyfi bambaşka. Fiyatlar evet yüksek ancak çıktığı anca oynayacağım demeyen biri indirim dönemi ve kardeşlik ile güzel rakamlara exclusive oyun alabiliyor. 140 liraya GOT aldım daha yeni.

• İkisi de var ama ana konsolum Ps5. En büyük sebebim gamepadin tetik tuşlarının bile değiştirilebilmesi (remapping).

• Her zaman pc

• Series x aldim. Cokta memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps1 den bu yana sony kullandım , merakımdan xbox series S aldım , ayrıca hesaplı olmasından dolayı tercih ettim.

zaten 1 nba 2k birde forza oynamaya vaktim kalıyor , oda yarım yamalak.

series S + ultimate code işimi fazlasıyla görüyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.