Şimdi Ara

Yeni nesilde tercihiniz hangisi? PS5 vs Xbox Series vs PC (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
1
Favori
10.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz daha para biriktirebilirsem kırık ps3 almayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşlik diye bir şey duymadın sanırım. 700 tl ye değil 15-20 tl ye oynuyoruz. ve xbox ın krallığınınialn ettiği falan yok hala ps5 dünya çapında açık ara lider. Gamepass çekip rahatına bakma işi pek olmuyor çoğu eski oyun. Şuan xbox kullanıyorum, en kısa zamanda ps5'e geçicem

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

pc çöp

• Ben daha önce ps4 pro sahibiydim şimdi xbox series X aldım Red Dead Redemption ilk oyununu oynayabildim bazen geriye uyuyumluluk önemli gamepass iyi bir alternatif herkes ister ki iyi bir bilgisayarı olsun malum ekonomik durumlar...

• alucard116 A kullanıcısına yanıt
    Hiç bu yönden düşünmemiştim :) Ama tartışsakta tartışmasakta ps5
  • PS5 yine efsane bir konsol oldu. Oyunlarıyla kalitesiyle satış rekoru kırıyor 100 milyon satar. Bütün GOTY ve grafik ödülleri PlayStation'a gidiyor... Xbox yine fiyasko bir icraat göremedik. Series S denilen cihaz Series X'in önünü kesiyor düzgün oyun yapamadılar. Xbox vaatlerini gerçekleştirene kadar PS6 çoktan çıkmış olur Sony kazanır

• Tony Hawk Pro Skater 2 oyununda Xbox Series X 1080p çözünürlüğe düşüyor. Series S ise 720p çözünürlüğe düşerek hayal kırıklığı yarattı. Almadan önce iki kere düşünün.. PS5 fiyat performans exclusive oyunlarıyla ezip geçiyor resmen

• ps4 ten xbox series x geçtim cok da memnunum en büyük etken ise gamepass ve gelişen kütüphanesi diğer sebep ise Microsoft un oyun şirketleri üzerine büyük yatırımlar yapması bünyesine katması Bethesda vs. ps özel oyunu hariç hiç bir farkı yok ikiside güçlü makinalar performans olarak vaat ettikleri şey aynı zaten

• Demon's Souls, God of War 5, Spider Man, TLOU2, Ghost of Tsushima gibi oyunları xbox xxx bile geçemeyecek. Tıpkı 10 yıldır olduğu gibi.. Oyun konusunda hiçbir platform PlayStation ile aşık atamaz

• Ps den xbox a geçtim pişman olmadım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • PlayStation 5 konsolunun oy değerini bölmek nedir? Sonuçta aynı donanim digital ve bluray versiyon. Xbox gibi iki farklı donanımlı konsol değil. Neden manipüle ediyorsunuz, sabote ediyorsunuz Sony ürünlerini herzaman? Amacınızı anlamıyorum. Aynı donanımda iki farklı fiyata sahip ürün tek ürün gamı olarak geçer. Fiyat farkı ürün gamı adedini ya da çeşitini belirlemez. Hiç mi ekonomi, iktisat bilmiyorsunuz.

• Valla ben PS hayatima PS4 ile noktayi koydum. Hiç uğraşamam forum köşelerinde kardeşlik ile oyun almak için. Al değeri düşmesin diye tuvalete bile gitmeden oyna satmaya çalış :) Aman kalsın... Gamepass yetiyor artıyor bir gamepass abonesi oluyorsun yanında EA Play veriyor vs güzelliğe bak.. Sisteme first party ler ilk gün geliyor, hatta artık thirt party ler bile ilk gün gelmeye başladı yavaştan. Artı birde konsolun üstün özellikleride öne çıkıyor gerek performans bakımından gerekse desteklediği extralar bakımından bunun için Xbox almamak için bir neden kalmıyor bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 3 Nisan 2021; 18:18:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni nesilde tercihiniz hangisi? PS5 vs Xbox Series vs PC
  • Para derdin yoksa ve maymun iştahlı bir oyuncuysan PS5. Fakir ama maymun iştahlıysan XSX. Para aşırı çok ve hem grafik hem de oyun konusunda maymun iştahlıysan PC.

• sony oyunları güzel ama gamepass fiyat olarak çok uygun ve kütüphanesi geniş ve kaliteyi yükseltiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

kardeşlik diye bir şey duymadın sanırım. 700 tl ye değil 15-20 tl ye oynuyoruz. ve xbox ın krallığınınialn ettiği falan yok hala ps5 dünya çapında açık ara lider. Gamepass çekip rahatına bakma işi pek olmuyor çoğu eski oyun. Şuan xbox kullanıyorum, en kısa zamanda ps5'e geçicem

15 20 tl mi.20 tl ye hangi yeni oyunu oynuyorsun acaba

• Nat Pagle kullanıcısına yanıt
    oyunları koleksiyon yapmıyorum o şekilde 20 tl ye. Mesela rdr2 almıştım 180'e, 2 ayda bitirip 170'e falan satmıştım. Yıllarca böyle oynadım ve rahat 100 den fazla oyunu böyle deneyimlemişimdir. Bir de kardeşlikte fiyatlar çok ucuz, bakıyorsun miles morales ps storeda 400 küsür tl, nasıl alacam bu devirde diyorsun, sonra dh digital kardeşlik sayfasına bakıyorsun 80 tl 😄 bitiriyorsun satıyorsun aynı fiyata bitti. Sonra konsol çok pahalı moruk pc'de steam var diyorlar 😄 steamde bu imkan olmuyor ki bize göre dünyanın parasını veriyorsun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Beyler ps5’de ps4 oyunları çalıştırılıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonodias

Beyler ps5’de ps4 oyunları çalıştırılıyor mu ?

Çalışıyor

• Türkiyede bu fiyatlarla hiçbiri alınmaz oyun dediğin şey bu kadar lüks olmamalı benim oyunculuğum ps4 ile bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frihtz.memed -- 3 Nisan 2021; 21:16:18 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.