Şimdi Ara

Yeni nesilde tercihiniz hangisi? PS5 vs Xbox Series vs PC (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
1
Favori
10.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS varken Xbox gibi ici paso dandik oyun dolu hepside PC gelen bomboş konsolu neden alayım ozel ve kaliteli ne var...?

En son alinacak xbox 360 vardı aldik cunku kalite oyun vardı ozeldi ...

Sonuç, Ps5'i alacaksin yanınada Steam icin PC toplayacak onune bakacaksin,, mantigini kullananlar,, hatta satis rakkamlarina bakalim dunyada aynisini yapiyorlar zati ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrUckmann -- 2 Nisan 2021; 18:15:8 >
  • X box series x sahibiyim mükemmel bişey👍
  • Çoğunluğun tercihi belli tabi ki PS5... Sonucu belli bir anket olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seçenekler saçma ps5 ve pc arasında gidersin xbox ne diye alır ki bir insan ? oyun fiyatları arttığı için pc tercih edilebilir.

• 1 ay önce ps5 denk geldi takasla, denedim, güzel alet, yenilikçi bir kontrol yapmışlar değişik bi deneyim, önceki ps4 promdan bi fark göremedim kol dışında. Tabiki yeni nesil oyun oynayamadığım için farkı görememiş olabilirim. Yeni çıkan ps5 için optimize edilen 3-4 tane oyun vardı ama tabiki uçuk fiyatlarda olduğu için alamadım. Ben de o yüzden satıp series x aldım. 408₺ ye 24 ay gamepass ultimate alınabiliyordu aldım. 3 haftadır bi dünya oyun oynuyorum, vaktinde para verip alamadığım oyunlardan da var bir sürü. Bu kütüphaneye çöp diyenler haksızlık ediyor, CS yeni inceleme videosu çekti gamepass incelmesi, orda bile bir sürü güzel oyun olduğundan bahsetmiş, konsolda daha fazla oyun var. Tamam belki çok fazla oyun oynayanlar için nispeten eski ve oynadıklrı oyunlar olabilir, ama benim gibi arada bir oyun oynayanlar ve oyunlara çok fazla para vermek istemeyenler için bulunmaz nimet.

• Halo, Forza, Sunset Overdrive bunlar dandik mi? Ayrica PC ve Xbox exclusive oyunlar daha cok gelecek.

• speederly kullanıcısına yanıt
    bir akıllı sensin kardeşim güle güle kullan beynini

• Pc ve Switch forever

• croftrustt kullanıcısına yanıt
    niye tartışmasız reis tartışırsak xbox mu sence

• arkana baktığında 1000 lira oyun fiyatı olacak o yüzden bende ps5 alsam arkama bakamazdım oyunlar arkamda kim bilir neler yapardı

• atasarica A kullanıcısına yanıt

Sırf oyun için Playstation cı olsamda güle güle kullan😉

Böyle olmalıyız arkadaşlar kimse kimsenin aletini gömmesin yani...😃

• alucard116 A kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten devletin konsollara koyduğu vergiden haberiniz vardır, bir tane kendine birtane devlete alıyorsunuz, sözüm ona devlet fakirler böyle şeyler almasın diyor zaten eğer ki eviniz kira ve çocuğunuz varsa konsol felan unutun alın el aterisi kalem pille halka geçirme oynayın, yanlış anlamayın size karşı demiyorum lakin ülkemizin şartları bu şekilde, asıl konuya gelecek konsol tarafıda dertli pc tarafıda Allah yardımcımız olsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sadece oyun oynanacaksa PS5, zaten oyun dışında işler için konsol alacak halimiz yok, mecbur pc.
    Xbox ın benim için gamepass olan ve F/P oranı yüksek olan bir pc dir.
    Gamepass için Xbox almayı doğru bulmasam da insanların sırf bu yüzden Xbox alıyor olma gerçeği var.
    Gamepass ile oyun fiyatları düşük olmuyor Xbox ta, Gamepass oyun almak ile karıştırılmamalı zira siz oyun almıyorsunuz, içinde oyun olan bir servise abone oluyorsunuz.

• Valla benim tercihim "wmf lono 800w" En iyi rtx bun da 8k da bile hic sasmaz sabit 120fps verir.  

• Ahmetoyunbros A kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim çok teşekkürederim ☺️👍
  • Dark-Samurai kullanıcısına yanıt
    O ney la😅

O da yetmezmis gibi acayip saglamda seni rahat 20 sene goturur celikten balkondan at, kirmaya kalk kiramassin. Tek sorunu fazla oynarsan cok isiniyor.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark-Samurai

O da yetmezmis gibi acayip saglamda seni rahat 20 sene goturur celikten balkondan at, kirmaya kalk kiramassin. Tek sorunu fazla oynarsan cok isiniyor.  

Knk o ne?

Yaw sende ha girgir yapiyoz tost makinesi.  

• Xbox One kullanıyorum ama yeni nesile geçecek olsam Series X alırdım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.