Şimdi Ara

Yeni nesilde tercihiniz hangisi? PS5 vs Xbox Series vs PC (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
1
Favori
10.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps5 + PC kombinasyonu zaten xboxtaki herşey pcde de var diyebiliriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Game Pass’ten dolayı uzak ara Xbox diyebiliriz.

Eski bir ps fanı olarak bu hafta itibariyle Xbox a geçtim ve iyi ki diyorum..

Ne yazıkki oyunlara değil 400-500 200 vermek bile fazla bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celof -- 3 Nisan 2021; 11:21:48 >
  • Şuan ps4 pro ve kırık nintendo switch sahibiyim. Ps4 Pro'da oynanacak her oyunu kardeşlikle oynadım. Oyun için cebimden ya çok az para çıktı yada hiç çıkmadı. Kar bile elde etmiş olabilirim. Oyunu bitirip hemen sattığım için. Ama 3-4 aydır filan cihaz yatıyor öyle çünkü oyun kalmadı pek oynayacak. Oynamadıklarım ise çok pahalı alamıyorum. Satıp series s düşünüyorum ama onda da gamepass dışında kardeşlik ölü olduğu için nasıl alacağım oyunları hiç bilmiyorum. Bir de gamepass'teki oyunların çoğu Switch'te de var özellikle indie'ler o yüzden gereksiz geliyor.

Switch demişken bebişim benim zelda dışında çok tatmin eden oyunu olmasa da benim için yine de aldığıma çok mutluyum. Cihaz kırık ve korsan marketi var. Oyunlar ilk çıktığı gün direk kırılıyor ve indiriyorum. Güncellemesi, dlc si filan hepsi yapılıyor. Sonra cihaza Android 10 yüklenebilir. Netflix yada Android oyunlarını oynayabiliyorsun. İstersen nvidia geforce now da kullanırsın. Kendinden youtube'u da var zaten. Psp, ps1, Ps2, nds, snes vs. Bütün eski konsolları emulator leri var. İstersen god of war bile oynayabiliyorsun. Linux ta yüklenebiliyor. Tek sıkıntım nintendo'nun daha fazla 3.parti oyunu getirmesi lazım. Konsolda witcher 3 var adamlar hala bir sürü büyük aaa oyunu getirtmedi. İndie ve rpg olarak efsane ama cihaz.

Yani bu nesil muhtemelen ya switch+series s yapacağım. Ya da sadece switch ile devam edeceğim. Playstation'gelince horizon forbidden West filan ps4 e gelene kadar tutarım konsolu eğer gow ragnarok'ta gelecekse onu da beklerim ama yok gelmezse satacağım. İleride de böyle neslin sonuna doğru artık ps6 çıkmaya yakın filan 2.el alırım bir tane exclusive'leri oynarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 3 Nisan 2021; 11:27:17 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Hangisi Kırılırsa o tercihim olacak. bir oyuna 300-400tl verecek kadar zengin değiliz.

• Ps5 + Series X

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni nesilde tercihiniz hangisi? PS5 vs Xbox Series vs PC

Konsolcuyum PS5 ve Xbox series X kullanıyorum

• Konsola özel oyunlar için ikinciel alıp oyun bitirip satasım var sonra 3000 serisi ekran karti ps6 ya kadar götürür.

• series s+ 25 ay ultimate Yeni nesilde tercihiniz hangisi? PS5 vs Xbox Series vs PC 

• Başlangıçta tereddüt etsemde Series x aldım iyiki de almısim,,, eski oyunlarda dahi yeni nesil olduğunu hissettiriyor.

• pc varsa xbox para israfıdır. hem gamepassin kendisi hem özel oyunların kendisi pc'ye çıkıyor zaten. pc yoksa alternatif olabilir. o yüzden ps5 + pc

• Pc hem oyun kutuphanesi daha fazla hem uygun fiyatla vazgeçilmez benim için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim için tartışmasız her konuda PC'dir. O yüzden geçen yaz güzel sistem topladım iyiki de toplamışım diyorum..

• 3 ü

• quote:

Orijinalden alıntı: Antrust

Halo, Forza, Sunset Overdrive bunlar dandik mi? Ayrica PC ve Xbox exclusive oyunlar daha cok gelecek.

Şu 3 oyunu topla oyun dünyasına kattığı şeyler the last of us 2 kadar değildir. (Halo ilk oyunları efsanedir ona laf yok son oyunlardan bahsediyorum)

Pc oyuncusuyum linçlemeyin Yeni nesilde tercihiniz hangisi? PS5 vs Xbox Series vs PC 

• Halihazırda 4 yıldır ps4 üm var. Mümkün olsa pc ye geçerim ancak evli ve çocuklu biri için zor. Koltuğa kurulup hemen oyuna dalmak ve her an çıkabilme lüksü var konsol tarafında. Ps4 te güzel bir kütüphane oluşturdum kendime ancak, yeni nesilde xbox series x i ciddi ciddi düşünüyorum. Benim kararım ps4 kalacak yanına yeni nesilde geriye uyumluluk ve gamepass+ea play sebebiyle xbox series x katılacak. İki konsolla devam. Şu an yeni nesile geçmedim, bekliyorum otursun bi piyasaya, görelim neler olacak.

• Halihazırda sistemi olan birisi olarak PC ile devam edeceğim fakat yeni sistem toplamak şu dönemde mining sayesinde 30.000 liraları gören ekran kartı fiyatları yüzünden anlamsız.

PC oyunculuğu elinde hazırda sistemi olanlar hariç şu dönemde az tercih edilecek denebilir. O yüzden sistemi eskiyen çoğu PC oyuncusu da konsola yönelecektir diye düşünüyorum.

İlerde oyunları çıktığında belki yanına bir de PS5 alırım zira PS'in özel oyunları hoşuma gidiyor.

• ps5 tabii ki.

• Ps5 ve dh kardeşlik sistemi ile oyunlar en fazla 20tl(al-sat) Bu şekilde devam ediyorum.İdare eder PC de mevcut.

• Normalde pc derdimde, ekran kartı fiyatları malum yeni kartların yanına yaklaşılmıyor. Mecbur konsola yöneldim. Yurtdışında yaşasam muhtemelen ps5 derdim ama türkiye de oyun fiyatları da uçmuş. Gamepass-xbox en makul çözüm oldu.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.