Şimdi Ara

Yeni kasa Nissan Qashqai Tutulmadı gibi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
4.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgili forum sakinleri öncelikle merhaba.

Yeni kasa Nissan Qashqai almayı düşünüyoruz ( başka C-Suv önerileriniz varsa bekleriz:)

Almak için ilimizdeki Nissan bayisine gittik ve fiyat aldık inanır mısınız bilmem ama adamların elinde her renk türlü türlü Qashqai var ve liste fiyatından 30 bin TL düşüyorlar daha 2 hafta önce satışa sunulmuş bir araçtan bahsediyoruz normal değil bunlar

Normalde bir araç satışa sunulduğunda direk karaborsaya düşer ve sahibinden de kıtır kıtır ilanlara çıkardı ancak şimdi baktım sahibindende 2 tane yeni kasa Nissan Qashqai ilanı var

Açıkcası tereddüte düştük sanki hiç tutulmadı yeni kasa Qashqai

Büyük ihtimal vazgeçeceğiz

Makyajlı C5 aircross u beklemeyi planlıyoruz

Başka c SUV öneriniz varsa bekleriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yav daha bismillah

Araba’nın ülkemize geliş haberinin mürekkebi kurumadı

Daha nissan bayilerine bile yeni gitmiştir.

C5 aircross nedir ya. Dusterla hiç bir farkı yok.

Üstelik dert yuvası, sıfır km arabanın tavanı mı soyulur. Bunlar dökülüyor.

Google bi C5 aircross şikayetler yazın bakalım. Ne hınzır bir araba olduğunu görün.
  • Acikcasi bende cok begenmedim. Tasarimi cok hosuma gitmedi. Yani 4*4 platinum premium paketi donanimlariyla gercekten yeterli. Yinede bilmiyorum iste. Pek isinamadim. İstenilen rakamlar bu donemde bence herkese cok geldi. Ayrica tercih edilebilecek 3008, c5, tiguan, tucson, sportage vs cok arac var. Herkes durumuna gore birini tercih ediyor. İleride belki indirimlerle daha cok tercih edilir. Sadece su an belli ki cok talepleri yok..

• Yav daha bismillah

Araba’nın ülkemize geliş haberinin mürekkebi kurumadı

Daha nissan bayilerine bile yeni gitmiştir.

C5 aircross nedir ya. Dusterla hiç bir farkı yok.

Üstelik dert yuvası, sıfır km arabanın tavanı mı soyulur. Bunlar dökülüyor.

Google bi C5 aircross şikayetler yazın bakalım. Ne hınzır bir araba olduğunu görün.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • berkolo88 kullanıcısına yanıt

Değerli yanıtınız için teşekkürler

Siz yazınca aklıma geldi

Yeni kasa Kia Sportage ülkemizde satışa sunulacak mı, bilginiz var mıdır? Fiyatı uygun olursa onu düşünebiliriz belki

• Hyundai Tucson veya Vw Tiguan değerlendirebilirsiniz. Beklerim derseniz yeni Sportage de alternatif ama altyapı, teknoloji, motor-şanzuman birebir Tucson.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • daswagen kullanıcısına yanıt

Merhaba

Ülkeye yeni girip satışa sunulan araçlarda, benim şu ana kada gördüğüm hep ilk günlerinde satış patlamadı yaşamasıydı, yeni Qashqai de bunu göremedim.

C5 aircross siyah tavan sorununu biliyorum çünkü biz bu sorunu yaşadık ve şu an halihazırda kullandığımız makyajsız C5 aircross'umuz var

Citroen 50 bin değer kaybı ve 5 yıl artı garanti verip tavanı yeniden onardı. Şu anlık bir sıkıntı olmadı yeni atılan boyada.

Araçtan çok memnunuz ancak babam 2 senede bir araç değiştirir yıprandığındsn dolayı.

Bu sebeple c SUV artışındayız.

İyi akşamlar dilerim

• Konnegeer27 kullanıcısına yanıt

Tavsiyeniz için teşekkürler ancak eski arabamız tucsondu, şansızman konusunda çok sıkıntılar yaşadık. Bu yüzden dct ve dsg şansızman tercih etmeyiz.

İyi akşamlar dilerim.

• mordawey M kullanıcısına yanıt

Evet o da geliyor. Yukarida yazmissiniz zaten c5 aircross facelift beklenebilir. Bence bunlar arasinda en guzel guncellemeyi c5 aldi. Yeni dizayni ufak eklemelerle cok guzel gozukuyor. Yeni kia sportage gelirsek onunda disina pek isinamadim. Ancak ici gercekten guzel oldu. Ekranlar ve kullanilan malzemeler baska bir arac haline getirmis. Bir onceki nesle gore daha premium.  

• Acelesi yoksa yeni sportage ı görüp öyle karar veririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mordawey M kullanıcısına yanıt
    C5 aircross’tan qq’ya gecmek icin bir sebep goremiyorum. Makyajli c5a’ya gecmek icin de bence bir sebep yok. Alabiliyorsaniz ds7 alin veya 2023’te gelecek yeni 3008’i bekleyin.

• 626 bin liraya manuel vites ve multimedyası olmayan bir araba satmaya çalışırsan satamazsın  

Aynı paraya sarı siteden tucson subaru xv c5a veya opel glx daha mantıklı olur benim fikrime göre

• Multimedyası olmayan aracı satmak istersen kimse 700 bin lira vermek istemez. Sonuçta ayağı yerden kessin segmentinde değil. En boş paketi de olsa multimedya olması gerekirdi.Katlanır ayna koymuş ama multimedya yok.

• İnsallah yeni qq alıp bu süreci sonlandirmissinizdir...seytana uyduysaniz geçmiş olsun...

• Bu suvlar ötv muafiyetiyle alınıyordu zaten. Limiti aşınca satışlar bıçak gibi kesilir.

• Ben eski kasayı almıştım ÖTV muaf midnight edition, 180 bine. Şu an farkettim harbiden uygun almışım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eskiden fiyat-performans arabasıydı. Şimdi değil. Bu kadar basit.

• tasarım ileri gideciğine geri gitmiş bir önceki kasanın makyajlısı bu son kasadan çok daha şık duruyor bence berbat olmuş ki QQ seven biriydim.

• Ford kuga
    Titanium bulabilirsen uyguna kaçırma

• sharkemre kullanıcısına yanıt

birebir katılıyorum bu yoruma, ayrıca önceki kasanın makyajlısının 1.33TCe 160bg motor ve ıslak tip 7 ileri DCT şanzıman ile performansı çok daha iyiydi. gene CVT'ye döndüler ve performans zayıfladı yeni kasada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 7 Haziran 2022; 1:38:41 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.