Şimdi Ara

Yeni Insignia EXCLUSIVE versiyonu satışta .232.000 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
2
Favori
11.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: redbul_540

quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sacma.O paraya 318i ya da c180 alinir

O Arabalar doldurunca +300 Bin olur.Özellikle C Serisi..

sunroof, xenon, deri koltuk ve bir dolu donanım içeren modeller
    c180 avangarde 242bin TL
    318i luxury line 237bin TL

Bu arabalar bomboş.

bu markaları kaç yıl kullanıp bu yorumu yaptınız bilemiyorum ama bunlar bile boş geliyorsa opel'e binin sadece opel'e binin

Ne saçmalıyorsunuz?

Neye bindiğimde ne ilgisi var?

Exculisive Insignia daki donanımlar söylediğiniz araçlarda yok.Eklemek istediğinizde 60-70 bin TL opsiyon eklemeniz gerekir.

neye bindiğinizle çok ilgisi var.marka var marka var.masaj yapan koltuk için mercedes'e bmw'ye binmemek mi saçmalamak?

Offf sıktınız ama.Gidin donanım listelerini inceleyin.Fiyat avantajı bile yeter Insignia almak için.Çok parası olan zaten Premium arabayı doldurup verir 300-400 neyse alır.

alınıtı yapmasaydınız o zaman.230-240bin bandına çıkınca gayet içi de dolu dolu premium markalar varken başka markalara bakılmaz.boş olmasın zaten ama araba demek de sırf full donanım demek değil.avangarde mercedes kullanıp da şusu da olsun diyen çıkmaz.zaten satış rakamlarıyla da cevap ortada.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sacma.O paraya 318i ya da c180 alinir

O Arabalar doldurunca +300 Bin olur.Özellikle C Serisi..

sunroof, xenon, deri koltuk ve bir dolu donanım içeren modeller
    c180 avangarde 242bin TL
    318i luxury line 237bin TL

Bu arabalar bomboş.

bu markaları kaç yıl kullanıp bu yorumu yaptınız bilemiyorum ama bunlar bile boş geliyorsa opel'e binin sadece opel'e binin

Ne saçmalıyorsunuz?

Neye bindiğimde ne ilgisi var?

Exculisive Insignia daki donanımlar söylediğiniz araçlarda yok.Eklemek istediğinizde 60-70 bin TL opsiyon eklemeniz gerekir.

neye bindiğinizle çok ilgisi var.marka var marka var.masaj yapan koltuk için mercedes'e bmw'ye binmemek mi saçmalamak?

Offf sıktınız ama.Gidin donanım listelerini inceleyin.Fiyat avantajı bile yeter Insignia almak için.Çok parası olan zaten Premium arabayı doldurup verir 300-400 neyse alır.

alınıtı yapmasaydınız o zaman.230-240bin bandına çıkınca gayet içi de dolu dolu premium markalar varken başka markalara bakılmaz.boş olmasın zaten ama araba demek de sırf full donanım demek değil.avangarde mercedes kullanıp da şusu da olsun diyen çıkmaz.zaten satış rakamlarıyla da cevap ortada.

230-240 a dolu dolu diyorsun.Bu dediğine kendin inanıyor musun?Isıtma koltuk bile yok o dediğin araçta

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Millet opeli eleştiriyor demiyorki “bu 232 bin tl ne lan “?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 2.0 zannettim, 232.000 olan 1.6 litreymiş. Bmw 320d 250 hadi dolusu 300, bunlar 375 den bahsediyor, o paraya ne biçim bir Bmw alınır zaten kimsenin haberi mi yok.

• Kaliteden kastiniz ne? Acaba hayatinizda kac tane bmw ve mercedes sahibi oldunuz?Zira yeni insignia ile 3 serisi kalite anlaminda cok rahat karsilastirilir. Tabi surus dinamikleri arkadan cekis vs. ayri ama siz tutturmussunuz kalite diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 19 Şubat 2018; 13:39:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Yıl olmuş 2018 hala Opel alan var mı cidden? Alman markalarının en zayıfı, iyi yol tutuşu dışında Avrupa'nın en kalas ve mühendisliği-teknolojisinin ne olduğu belli olmayan bir marka. Fransız mı, Amerikan' mı Alman'mı belli değil. Bir de Iveco kamyon gibi devir saatleri var meşhur 10-20-30-40 diye giden...

Really bomb has been planted

• aycibin A kullanıcısına yanıt
    3.18 falan nedir Allah askina 3 silindir 136 beygirlik d sinifi aracin her tarafi Bmw olsa ne olur?

Sunroof xenon deri koltuk olunca full mu oluyor araba Allah aşkına? Konuya böyle saçma sapan yorum yapan arkadaşlar ya hayatında hiç Mercedes/Bmw bayisine gitmemişler ya da lütfedip de haberi okumamışlar. Zira sizin o "dolusu" dediğiniz araçlarda olmayıp bu İnsignia'da olan donanımları sayayım isterseniz. Bu araba donanım delileri için yapılmış bunu bir anlayın.

-Masaj özellikli,

-Isıtmalı,

-Soğutmalı,

-8 yönlü ayarlanabilen sürücü koltuğu

-8 inç Dokunmatik Renkli Ekranlı bilgi-eğlence sistemi

-Bose premium ses sistemi

-Head-up display

-Otomatik (Adaptif) Hız Sabitleyici

-Akan Trafik Uyarı Sistemi

-360 derece kuş bakışı kamera sistemi,

-Adaptif Led Far ve daha yazamadıklarım vardır muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 19 Şubat 2018; 13:54:27 >
  • İlginç şekilde herkes fiyatı haklı gösterebilecek şeyler yazmış.

240000 TL'ye L&K donanımlı 2.0 TDI 190hp 4x4 Superb vardı 2017 model.

Baktım listeden kalkmış ama 2018 modeli de 256500 TL.

Bir üst vergi dilimine giren, aynı sınıf, 4x4 katarma sunan, daha güçlü motoru bulunan bir araç Superb de.

Başka birşey konuşmaya gerek yok bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

Kaliteden kastiniz ne? Acaba hayatinizda kac tane bmw ve mercedes sahibi oldunuz?Zira yeni insignia ile 3 serisi kalite anlaminda cok rahat karsilastirilir. Tabi surus dinamikleri arkadan cekis vs. ayri ama siz tutturmussunuz kalite diye.

Ben premium markadan bahsediyorum. İsterse her yeri kaliteli olsun.(Bana göre kalite yok) 232 bin tl opel alınmaz. Bu fiyatı normal görüp vw grubundaki arabaların fiyatını pahalı bulanlar komik oluyor. Arabanın 2.0 'ı 400 bin TL
    Madem fiyatı çok iyi satışlarda görecez. Alacak kişileri söyleyeyim. Zengin olanlar 3. 4. araç için alırlar. Bayi sahibi olup bayide sergileyen olacak. Bu araç 1. araba olarak alanlar opel fanatiği felan olması gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 19 Şubat 2018; 14:44:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Yıl olmuş 2018 hala Opel alan var mı cidden? Alman markalarının en zayıfı, iyi yol tutuşu dışında Avrupa'nın en kalas ve mühendisliği-teknolojisinin ne olduğu belli olmayan bir marka. Fransız mı, Amerikan' mı Alman'mı belli değil. Bir de Iveco kamyon gibi devir saatleri var meşhur 10-20-30-40 diye giden...

Ben aldım 2017 yeni insignia grandsport şuan 11 bin km de.. Şuan ilana koydum saticam.. Satma sebebim başka bir işim için nakit para ihtiyacim oldu ona sebep.. Neyse gel gelelim bugüne kadar sahip oldugum tüm araçların içinde buna E segmenti Bmw ler ve Mercedesler dahil, tüm vw modelleri dahil genel manada en çok memnun kaldığım araç insignia grandsport du. 156.000 tl ye aldım excellance 1.6 dizel otm. O fiyata o donanımı ve o sürüş özelliklerini sunabilen ve ayni zamanda bir o kadar geniş ve konforluda olup C segmenti dizel golfden bile az yakan başka bir otomobil yok.

Türkiyede tek kötü yani rezil distributoru yoksa 10 numara bir otomobil olmuş.. Satmak istemeyerek satacagim aracimi ama tekrar bu fiyata araç alacak olsam tekrar tek tercihim olurdu..

• Sirrüs kullanıcısına yanıt
    Donunuzun renginde bile yapıyorlar, trollemiyorum gerçek, ne renk isterseniz o renge boyuyor Opel. Trim sesi mi ? F30 forumunda trim destanı var, kalbi kaldıran varsa gider F30 alır.
    Burada vaktini harcayan, Superb' ciler, premium' cular, umarım en yakında zaman da gönlünüzdeki aslana kavuşursunuz, bir müsibet bin nasihatten yeğdir, beyler

• Çöplükte dolaşma o Zaman arkadaşım, sonra kokarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasan7

Ben 2.0 zannettim, 232.000 olan 1.6 litreymiş. Bmw 320d 250 hadi dolusu 300, bunlar 375 den bahsediyor, o paraya ne biçim bir Bmw alınır zaten kimsenin haberi mi yok.

Dolu BMW 320d 400 ü geçiyor.Hiç konfigüre etmemişsiniz galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 19 Şubat 2018; 16:08:35 >
  • Viper74 kullanıcısına yanıt
    400.000₺ paraya Opel mi alırsınız Premium marka mı? Yok koltuğu masaj yapıyormuş yok şu özelliği varmış. O parası olan adam Opel’in önünden geçmez.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-yasli-auto-sifir-yeni-audi-a5-sport-cam-tavan-ful-528702978/detay

şöyle bir ilana rastladım.

Bu araba da pek boş sayılmaz.

Açıkcası o rakamlara Türkiye'de hemen hemen herkes premium markaları tercih edecektir. Daha donanımlı olsa dahi Opel'i tercih edecek kişi sayısı az olur.
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    yalnız yanlış anlamışsınız ben de bunu kastettim, ben burada pahalı değil opel daha uygun fiyatlı demek istemiştim

highline ile excellence aynı seviye oluyor, exclusive bir üstü oluyor ve bu fiyat farkı makul

zaten insignia'nın 2017 fiyat listesinde excellence 185bin görünüyor böyle bakınca passatın HL'sine göre 30k daha uygun 2017 fiyatları. İkiside 1.6 dizel otomatik

Ve ben kesinlikle kalite olarak passat ile insigna'nın farkı olduğunu düşünmüyorum.

Exclusive donanımı tabi görmek lazım, nette yazanlardan anlamak zor.

Ayrıca passatın verdiği 212binlik fiyat sanırım 2017 modeller için, doğuştan bakınca daha yüksek çıkıyor çünkü. Zira exclusive 2018 model fiyatı 232binden başlıyor. Zaten 2017si yok.

Böyle bakınca da fiyat/performans olarak insignia yine önde.
  • Kragen kullanıcısına yanıt
    ikisi de dizel fiyat

passatın 2017 dizel 1.6 dsg HL fiyatı 212 görünüyor
    insignia 2017 dizel 1.6 otomatik exellence 185bin görünüyor
    insignia 2018 dizel 1.6 otomatik exclusive 232bin görünüyor

Passatın 2018 fiyatları net yok, doğuşun kendi sitesinde boş denebilecek highlinelar 224binden başlyor. Bunun kadar dolu olanlar 240'lara kadar dokunuyor.

İnsignia'nın exellence'ı ile passat'ın Highline'ı aynı seviyelerde donanım olarak ve 2017 fiyatlarındaki fark bariz ortada. Passatın Highline üstü bir paketi 1.6 dizelde yok. Opsiyonlar var belki onları ekletince exclusive seviyesine çıkar. Tam olarak donanım listesini kıyaslamak lazım.

Fiyat her türlü passat'tan uygun ve kalite olarak passat'tan eksisi yok. Var diyen halt etmiştir yok çünkü.
  • Behnanbalaban kullanıcısına yanıt
    O fiyata ikisi de alınmaz. Burada Passat alanlara edilmedik hakaret bırakılmıyor. Arteon konusuna girin daha beter. Ama marka Opel olunca bir anda “fiyat normal” , “premiumlardan daha iyi” , “fiyata laf etmeyin döviz kuruna ve vergilere laf edin” oluyor. Tamamen ikiyüzlülük. O rakama herkes premium marka araç alır yok masaj yapan koltukmuş falan bakmaz.

• quote:

Copyright © 2010/2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • John Shepard kullanıcısına yanıt
    Cok guzel amq cok basik ve dar bi arac bu arada 2017 sifirini 240 bine birakmislardi aman ama bi motor yok ama tatminkar

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.