Şimdi Ara

Yeni Insignia EXCLUSIVE versiyonu satışta .232.000 TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
2
Favori
11.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hayatında arabayı uzaktan bile görmemişler yorum yapmış.

Hele onun yerine perrmiyom alırım diyenler tam fiyasko...

Ha f10 5 20 i executive olur bak ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal markalara bu kadar yüksek parayı bağlayanları anlamıyorum.

• Burada 1 kişi var mı 230 bin verecek. Burada mesaj kasmaktan bahsetmiyorum 230 bin lirası olup bu arabayı alacağını kim söylüyor. Buradaki çocukların çoğu o parayı birarada göremeyecek, olsa gidip koşarak ev alacak hadi araba alacak diyelim takla atarak bmw mercedes yada passat almazsa bende birşey bilmiyorum

Gençler premium araba logodan ibaret değil sahibi olmadan youtube videolarından anlayamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancan_burak -- 21 Şubat 2018; 14:34:24 >
  • o paraya sıfır veya 2. el suv alırım

sedan hb fark etmez binek otoya o paralar yazıktır

ix35 alırım range alırım

lan gider c300 alırım

...

• quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

Burada 1 kişi var mı 230 bin verecek. Burada mesaj kasmaktan bahsetmiyorum 230 bin lirası olup bu arabayı alacağını kim söylüyor. Buradaki çocukların çoğu o parayı birarada göremeyecek, olsa gidip koşarak ev alacak hadi araba alacak diyelim takla atarak bmw mercedes yada passat almazsa bende birşey bilmiyorum

Gençler premium araba logodan ibaret değil sahibi olmadan youtube videolarından anlayamazsınız.

Ucuz diyen var şu arabaya ya. 230 bin tl parası olsa opel bayisinin yanından geçmez. Gider premium araba alır. Bu araba türkiyede satmayacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cancan_burak kullanıcısına yanıt
    nasıl bmw 5 serisine 500bin tl verilmezse buna da 230 bin verilmez, herşeyin bir ederi vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanc64

quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Yıl olmuş 2018 hala Opel alan var mı cidden? Alman markalarının en zayıfı, iyi yol tutuşu dışında Avrupa'nın en kalas ve mühendisliği-teknolojisinin ne olduğu belli olmayan bir marka. Fransız mı, Amerikan' mı Alman'mı belli değil. Bir de Iveco kamyon gibi devir saatleri var meşhur 10-20-30-40 diye giden...

Kullanmayan yorum yapıyor.

Yol tutuşuna zayıf dedi ya la :)

Sanırım okumamışsın yazdığımı. Üzücü.

son yazdığın mesajın 6 7 mesaj üstüne bakmanı tavsiye ederim.

• Önyargılı olmamak gerek. Bu araç gırtlak dolu o yüzden biraz pahalı gibi görüşebilir. Gidip bu parayla kesinlikle boş passatı tercih etmem. Gider 2. El premium alırım.Bende önceki kasanın makyajlısı var. Gayette memnunum. 2017 320d sportline kiraladım 2 hafta kullandım. Uzun yolda Benim araç kadar güven vermedi. Premşum hissini hissettim. Benim aracımdan motor ve şanzıman olarak daha iyiydi. Donanım olarak kesinlikle yanına yaklaşamaz. 40. Yıl bile.

• Gırtlak dolusu bu olsa gerek bütün donanımlar standart

• quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

Orijinalden alıntı: loutrec_

Bence olumsuz yorum yapanların hiçbiri aracı test etmedi. Hele biri; "arka koltukta istifra ettim kaç defa" demiş, ona çok güldüm. Arka koltukta yolculuk yapanlar, yolculuğu hiç hissetmediğinden bahsediyor.

2009 üyesiyim..
    Muharrem kardeşimin aracı ile Bursaya gittik Uludağ a çıktık Uludağın yarısına geldiğimiz noktada insignianın tün sensörleri alarm verip araç orada kaldı..
    araçta Cihanair nikli arkadaşımız Cihan bey de vardı.
    Muharrem güzelce opeli yedi göbekten bir çınlatma yaptı..
    nedir başıma gelenler şeklinde..
    acaba ne yapsak kutupbaşı söksek araç burada kalırmı vs derken.
    son çare kutup başını söküp dualarla bekledik ve araç normale döndü.
    o yerlere göklere sığdırılamayan masajlı koltuklu yol canavarınızdan bahsediyorum.

arka koltukta 3 kişi yolculuk yaptık,araç düz yolda dahil,özellikle uludağın o virajlı yollarında yolcuları hep bir zıplatma rahatsız etme düzeneği üzerine kurulu.içiniz dışınıza çıkıyor.
    1993 senesinden beridir ehliyetim var bu zamana kadar farklı modellerde en az 1 yılın altında olmayacak şekilde 10 adet araç satın alıp kullanmışlığımız oldu.
    içinde istifar ettiğim tek model,vede en rahatsız edicisiydi.
    konfor yerlerde.
    umarım cihan bey konuya girer,yada muharrem kardeşim.

Alıntıları Göster
    Abi yeni gördüm mesajını Opel pismanliktir

• werneke W kullanıcısına yanıt
    Renault symbol ile bir haftada yaptım o km’yi ben. Günümüzde o km’yi yapamayan rahat olmayan araç Yok 😂

Opel astra k ve ben de dahil çoğu kişinin beğenmediği sonra gidip incelediğim 308 den sonra opel artık kendine çeki düzen vermeli diye düşünüyorum.

Araç alma sürecindeki Opel astra 1.6 edition plus ı çok araştırdım ama içime hiç sinmedi.

• Fiyat passatla karşılaştırınca ucuz.

• Yeni Insignia için "hayatımda bindiğim en konforsuz otomobil, içinde kustum" diyen de çıktı ya; bu forumdan bilgi almaya çalışan arkadaşlar 2 kez hatta 3 kez düşünsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TormentedSoul

o paraya sıfır veya 2. el suv alırım

sedan hb fark etmez binek otoya o paralar yazıktır

ix35 alırım range alırım

lan gider c300 alırım

...
    Aracınız var mı acaba varsa ne kullanıyorsunuz,daha önce sedan araç sahibi olmadınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

Yeni Insignia için "hayatımda bindiğim en konforsuz otomobil, içinde kustum" diyen de çıktı ya; bu forumdan bilgi almaya çalışan arkadaşlar 2 kez hatta 3 kez düşünsün.
    Ticari Partner Tepeeden sonra bünye kaldırmamış napsın adam
  • İşin içinde cihanair varsa sıkıntı yok en son X5 e 90000 şanzımanı 30000 e yaptırıyor ama kimseyi inandiramiyordu millet hala faturayı bekliyor cihanair 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.