Şimdi Ara

Yeni Insignia EXCLUSIVE versiyonu satışta .232.000 TL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
2
Favori
11.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gırklak dolu tabir edilebilecek donanım seviyesi hazırlamışlar . Özel renk isterseniz extra 20 kaat istiyorlar

http://www.otostil.com/opel-insignia-2018-exclusive/#

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben aldım 2017 yeni insignia grandsport şuan 11 bin km de.. Şuan ilana koydum saticam.. Satma sebebim başka bir işim için nakit para ihtiyacim oldu ona sebep.. Neyse gel gelelim bugüne kadar sahip oldugum tüm araçların içinde buna E segmenti Bmw ler ve Mercedesler dahil, tüm vw modelleri dahil genel manada en çok memnun kaldığım araç insignia grandsport du. 156.000 tl ye aldım excellance 1.6 dizel otm. O fiyata o donanımı ve o sürüş özelliklerini sunabilen ve ayni zamanda bir o kadar geniş ve konforluda olup C segmenti dizel golfden bile az yakan başka bir otomobil yok.

Türkiyede tek kötü yani rezil distributoru yoksa 10 numara bir otomobil olmuş.. Satmak istemeyerek satacagim aracimi ama tekrar bu fiyata araç alacak olsam tekrar tek tercihim olurdu..
    Opel tabi sevilmez. Vw gibi curuk sanziman verip arizasini iyi noyettrn yaptirmiyor. Dizelde daha guclu olmak icin hile yapiyor. Curuk kaportayi koyup sanki kopartada sorun yokmus gibi davranip iyi niyet gosterek e hadi sorunu giderelim bari demiyorlar. Vw yillardir 250 nm torklu dizel uretiyor. 5 nm bile arttiramadi. Performansi malum tuketimide malum ama sorsan mazotu kokluyor gaza basinca ucuyor :).

180 hp lik insignialara surcu beygiri dendide insigniadan yol alamayan roccolarida gorduk youtubeda.

Vw nin esamesi okunmazken mb ve bmw den sonra ford ve opel geliyordu. Vwperestler kotuluyor opeli. Opel benim nazarimda vwden kat be kat iyi bi markadir. Golf 9 olsun astra 10 olsun gider astra alirim.

İstenilen paralar cok ucuk orasi apayri bi konu. Ama sezarinda hakkini verelim
  • Çok

• Vermişken 250 vereyim üstü kalsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerotobil -- 18 Şubat 2018; 20:55:26 >
  • Tornado mavisi

• Az evel Almanyadaki 2.el araç sitesine girdim baktım burda 40-50 bine satılan araçlar 3-4000bin euro yani 4000 TL demekHatta 2002 Focus Gia 750 euroydu

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Yıl olmuş 2018 hala Opel alan var mı cidden? Alman markalarının en zayıfı, iyi yol tutuşu dışında Avrupa'nın en kalas ve mühendisliği-teknolojisinin ne olduğu belli olmayan bir marka. Fransız mı, Amerikan' mı Alman'mı belli değil. Bir de Iveco kamyon gibi devir saatleri var meşhur 10-20-30-40 diye giden...

Yok daha neler ....

• 232.000 tl'ye 2.0 cdti veriyorlarsa belki alınabilir

232.000 tl'ye 1.6 motor satmayı planlıyorlarsa Allah akıl fikir versin.
  • gereksiz
  • quote:

Yıl olmuş 2018 hala Opel alan var mı cidden? Alman markalarının en zayıfı, iyi yol tutuşu dışında Avrupa'nın en kalas ve mühendisliği-teknolojisinin ne olduğu belli olmayan bir marka. Fransız mı, Amerikan' mı Alman'mı belli değil. Bir de Iveco kamyon gibi devir saatleri var meşhur 10-20-30-40 diye giden...

yok şakacıktan alıyorlar
  • Pazarlıksız düz 200 e bırakır opel bunu.

Millet yumuşak plastiği kalite zannediyor. Görmezden gelin.

• çok övüyorlar ancak gereksiz pahalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

2000'li yıllara kadar Tüm dünyada Opel Rüzgarı esiyordu. 80 lere kadar Mercedes Ayarında bir firmaydı.Opel'in geçmişine bir göz at.
  • Passat 1.6 tdi dsg highline 212.000 tl . Opsiyonsuz. Bu Insignia kadar doldurursanız 280 i rahat buluyor. . Bence fiyat makul ve kendine baktıracak bir otomobil olmuş kesinlikle.

• quote:

Evet aynı Iveco

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

quote:

2000'li yıllara kadar Tüm dünyada Opel Rüzgarı esiyordu. 80 lere kadar Mercedes Ayarında bir firmaydı.Opel'in geçmişine bir göz at.

Uffff

Opel'in ne olduğunu biliyorum muhtemelen sen atari oynarken ben 2000 yılında Vectra 2.0 sürüyordum, o zamanlar ile şimdi alakası yok Opel'in. Avrupa Chevrolet kalitesinde hala plastiği trimleri yalıtımı. Kısaca kalitesiz.

Boş yapma.Tüm firmaların üretim kalitesi eskisine göre düşüş gösterdi.Opel Eskiden neyse şimdide odur.Evveldende VW'e rakipti şimdide rakip.
  • bu ne anlatıyor ya ?
    opel ile 2 haftada 5000km yol yaptım neredeyse canavar gibi gittik geldik
    nesi kalitesiz ne anlatıyorsun ne dediğini kendi de bilmiyor
  • quote:

Bomb has been planted

• zotacing kullanıcısına yanıt
    bende skoda dizellerin devir saatinin 5 10 15 20 25 30 35 gitmesine ayar oluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

232.000 tl'ye 2.0 cdti veriyorlarsa belki alınabilir

232.000 tl'ye 1.6 motor satmayı planlıyorlarsa Allah akıl fikir versin.

2.0 CDTI versiyonu da var ama 379.000 TL

• GSI' da fiyat listesine girmiş !

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.