Şimdi Ara

Yeni Insignia EXCLUSIVE versiyonu satışta .232.000 TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
2
Favori
11.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sen alma o zaman...
  • Allah bu millete sabir versin. 15-20 yil sonra Rusya gibi olacaz. 2.el eski otomobil kaynayacak ortalik alim gücü sıfırlanacagi icin. nasilki su an golf2 golf3 kayniyorsa rusya bizimde öyle olacak bir gün

zaten dikkat ediyorum çoğu bmw mercedes audi 2012 - 2015 kasa. kimse sifir alamiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muharrem kardeşimizin İnsignia sı ile Bursaya gittik Uludağ eteklerinde araç kaldı..

o denli kalite akıyordu göstergelerde üyenin biri yazmış iveco tarzı yuvarlaktı.

arka koltuktaki zıplama ve aracın konforsuzluğu tarif edilemezdi,istifar ettim o denli.

vectra ile bir çıkış yakalayıp sonrasında kaybolan bir marka,almanların en sorunlu markası idi bir zamanlar.

istediğiniz donanımı ekleyin,boş bir mercedes veya bmv modeli karşısında dahi tercih edilmeyecek bir marka ve model..

milletin kuru kuru yazmasına bakmayın.

helede bu fiyata talısman gibi bir sonu yaşayacak.

alana kullanana saygı duyulur ayrı konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

3.18 falan nedir Allah askina 3 silindir 136 beygirlik d sinifi aracin her tarafi Bmw olsa ne olur?

Sunroof xenon deri koltuk olunca full mu oluyor araba Allah aşkına? Konuya böyle saçma sapan yorum yapan arkadaşlar ya hayatında hiç Mercedes/Bmw bayisine gitmemişler ya da lütfedip de haberi okumamışlar. Zira sizin o "dolusu" dediğiniz araçlarda olmayıp bu İnsignia'da olan donanımları sayayım isterseniz. Bu araba donanım delileri için yapılmış bunu bir anlayın.

-Masaj özellikli,

-Isıtmalı,

-Soğutmalı,

-8 yönlü ayarlanabilen sürücü koltuğu

-8 inç Dokunmatik Renkli Ekranlı bilgi-eğlence sistemi

-Bose premium ses sistemi

-Head-up display

-Otomatik (Adaptif) Hız Sabitleyici

-Akan Trafik Uyarı Sistemi

-360 derece kuş bakışı kamera sistemi,

-Adaptif Led Far ve daha yazamadıklarım vardır muhtemelen.

opel isterse uçan araba yapsın bmw/mercedes ile asla kıyaslamayacağım bir markadır.borusan ve koluman bayisinden bmw/mercedes hem kendime hem yakınlarıma alıp senelerce kullanmışlığım var.ama siz sadece masaj yapan opel'e binin.

• quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sacma.O paraya 318i ya da c180 alinir

O Arabalar doldurunca +300 Bin olur.Özellikle C Serisi..

sunroof, xenon, deri koltuk ve bir dolu donanım içeren modeller
    c180 avangarde 242bin TL
    318i luxury line 237bin TL

Bu arabalar bomboş.

bu markaları kaç yıl kullanıp bu yorumu yaptınız bilemiyorum ama bunlar bile boş geliyorsa opel'e binin sadece opel'e binin

Ne saçmalıyorsunuz?

Neye bindiğimde ne ilgisi var?

Exculisive Insignia daki donanımlar söylediğiniz araçlarda yok.Eklemek istediğinizde 60-70 bin TL opsiyon eklemeniz gerekir.

neye bindiğinizle çok ilgisi var.marka var marka var.masaj yapan koltuk için mercedes'e bmw'ye binmemek mi saçmalamak?

Offf sıktınız ama.Gidin donanım listelerini inceleyin.Fiyat avantajı bile yeter Insignia almak için.Çok parası olan zaten Premium arabayı doldurup verir 300-400 neyse alır.

alınıtı yapmasaydınız o zaman.230-240bin bandına çıkınca gayet içi de dolu dolu premium markalar varken başka markalara bakılmaz.boş olmasın zaten ama araba demek de sırf full donanım demek değil.avangarde mercedes kullanıp da şusu da olsun diyen çıkmaz.zaten satış rakamlarıyla da cevap ortada.

230-240 a dolu dolu diyorsun.Bu dediğine kendin inanıyor musun?Isıtma koltuk bile yok o dediğin araçta

koltuk ısıtsın diye opel'e binilmez bmw/mercedes varken.kesin.

• aycibin A kullanıcısına yanıt
    Hayatimda hic Opel kullanmadim. Ancak anlamak istemiyorsunuz inatla durumu, bir de kendi kendinize triplere giriyorsunuz.

Siz xenon fari falan donanimdan saymaya devam edin. Artik aldiginiz araclar nasil bir donanim fakiriyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 20 Şubat 2018; 10:56:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

Passat 1.6 tdi dsg highline 212.000 tl . Opsiyonsuz. Bu Insignia kadar doldurursanız 280 i rahat buluyor. . Bence fiyat makul ve kendine baktıracak bir otomobil olmuş kesinlikle.

O fiyata arteon bile alinir

• Bence olumsuz yorum yapanların hiçbiri aracı test etmedi. Hele biri; "arka koltukta istifra ettim kaç defa" demiş, ona çok güldüm. Arka koltukta yolculuk yapanlar, yolculuğu hiç hissetmediğinden bahsediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Yıl olmuş 2018 hala Opel alan var mı cidden? Alman markalarının en zayıfı, iyi yol tutuşu dışında Avrupa'nın en kalas ve mühendisliği-teknolojisinin ne olduğu belli olmayan bir marka. Fransız mı, Amerikan' mı Alman'mı belli değil. Bir de Iveco kamyon gibi devir saatleri var meşhur 10-20-30-40 diye giden...

Kullanmayan yorum yapıyor.

Yol tutuşuna zayıf dedi ya la :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanc64

quote:

Yıl olmuş 2018 hala Opel alan var mı cidden? Alman markalarının en zayıfı, iyi yol tutuşu dışında Avrupa'nın en kalas ve mühendisliği-teknolojisinin ne olduğu belli olmayan bir marka. Fransız mı, Amerikan' mı Alman'mı belli değil. Bir de Iveco kamyon gibi devir saatleri var meşhur 10-20-30-40 diye giden...

Okuyamayanlar yorum yapıyor.

Arkadaş yol tutuşu iyi demiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen gün test ettin daha insignia yı , jilet gibi araba
    eski kasasını kullanan arkadaşım da var soruyorum gayet memnun
    zaten o biraz tankımsı tabi 1700kg gibi

millet genel de atıp tutuyor çoğu kişinin b. ..ktan da haberi yok
    zaten genel de işleri galericilik olduğu için binmedikleri araba yok
    12 dayı , 14 amca oğlu olduğundan 3 er günlük ödünç alınacak araba da çok

ben parasını cebimden verip fanatiklik yapamıyorum
    ha cebimizden verip fanatiklik yaptığımız günler de oldu ama geri de kaldı

şirket araba kiralarken sırf 1.6 cdti 136 lık motordan ötürü astra j kiralamıştım
    daha önce hiç opel kullanmamış ve gayet de ön yargılıydım
    ama aracı gayet beğendim , sorunsuz 3 yıl bindim
    bundan sonra da opel den devam edeceğim
    daha önce vw gurubundan seat kullanmıştım 4 yıl kadar o da iyiydi

ama genel olarak vw in opele üstünlüğü olduğunu düşümüyorum denk markalar olarak görüyorum ve ben opeli tercih ederim
    mesela passat çok düz ve ruhsuz bir araba
    yeni insignia ise çok farklı ve ben buradayım diyor
    kimisi gidip dsg ister , kimisi eski usul olsun ama kızılay dağıtmış gibi olmasın der

öyle milletin atıp tuttuğu gibi bir marka kesinlikle değildir opel
    genelde akrabaların yaşadığı sorunlar zaten başka araçlar bulunan akrabalarda da oluyor malumunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: loutrec_

Bence olumsuz yorum yapanların hiçbiri aracı test etmedi. Hele biri; "arka koltukta istifra ettim kaç defa" demiş, ona çok güldüm. Arka koltukta yolculuk yapanlar, yolculuğu hiç hissetmediğinden bahsediyor.

2009 üyesiyim..
    Muharrem kardeşimin aracı ile Bursaya gittik Uludağ a çıktık Uludağın yarısına geldiğimiz noktada insignianın tün sensörleri alarm verip araç orada kaldı..
    araçta Cihanair nikli arkadaşımız Cihan bey de vardı.
    Muharrem güzelce opeli yedi göbekten bir çınlatma yaptı..
    nedir başıma gelenler şeklinde..
    acaba ne yapsak kutupbaşı söksek araç burada kalırmı vs derken.
    son çare kutup başını söküp dualarla bekledik ve araç normale döndü.
    o yerlere göklere sığdırılamayan masajlı koltuklu yol canavarınızdan bahsediyorum.

arka koltukta 3 kişi yolculuk yaptık,araç düz yolda dahil,özellikle uludağın o virajlı yollarında yolcuları hep bir zıplatma rahatsız etme düzeneği üzerine kurulu.içiniz dışınıza çıkıyor.
    1993 senesinden beridir ehliyetim var bu zamana kadar farklı modellerde en az 1 yılın altında olmayacak şekilde 10 adet araç satın alıp kullanmışlığımız oldu.
    içinde istifar ettiğim tek model,vede en rahatsız edicisiydi.
    konfor yerlerde.
    umarım cihan bey konuya girer,yada muharrem kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alvr Recoba

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanc64

quote:

Okuyamayanlar yorum yapıyor.

Arkadaş yol tutuşu iyi demiş.

he ya ne oldu da öyle okudum acep :) Mesajın gidişatından dolayı olsa gerek olumlu anlam çıkaramamışım.

• o zaman Allah korusun dacia sandero ne bileyim dokker falan binme sakın hayat güzel , yaşamaya değer :)
    peki bu bu opel bu halde ya partner ile nasıl gezdin ki o kadar ?
    partner ve binek kıyaslaması yapmıyorum ha sakın yanlış anlama
    93 den beri içinde istifra edilen tek araç bu ise yemişim ticari binek kıyasını onları geçeceğiz haliyle
    bende 2008 üyesiyim bu arada

yani abartmak bazen güzeldir de bazen de pek oturmaz
    mesela tabi yine Allah korusun 280 lik fatih ile turgutludan tekirdağa kiremit götüren bir şoför çanakkale dolaylarında Hakkın rahmetine kavuşur muhtemelen

abartmak bir yere kadar
    hele son zamanlar da adet olan eski üyelik ve yine eski üyelerden isimlerle otorite gibi takılmak hiç hoş değil
    o zaman ben söyleyeyim de sen karar ver
    ben astra J ile , ist , dubrovnik , mostar , tiran , preveze , ist yaptım arada başka yerler de vardı ve toplamda 2 hafta da yanlış olmasın 4000km falan yaptım ama hatırlamıyorum tabi
    ne ben ne eşim ne çocuğum bir rahatsızlık hisstemedik
    yukarıda ki rotaya benzer 2-3 kez daha yapmışlığım var aynı araç ile rahat rahat gittik geldik

şimdi sormazlar mı ? ne uludağı ? ne arka koltuğu ? ne kutup başı ?
    yani bunlar gerçekten çok boş konuşmalar

ayrıca şaka bir yana sağlık problemi olabilir , çünkü söylediğiniz şey duyulmuş bir şey değil
    belki hava değişimi etkilemiştir uzun süre deniz seviyesinden sonra o da olabilir
    bende yaylaya ilk çıktığımda baya kötü olmuştum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werneke -- 20 Şubat 2018; 23:34:43 >

• Bayiden arabasını alıp 1 hafta sonra 1000 TL'ye CC taktırmak için sıraya giren vag boylar Insignia başlığına doluşmuş😂

Sizin buzdolabı arabalarınızda ömür billah opsiyon olarak göremeyeceğiniz donanımlar bu arabada standart.

Siz paralel evreninizde yaşamaya devam edin.

Size bakınca anladım ki Doğuş az bile yapıyormuş Türkiye'de. Size 200 000 TL ye polo satsa sıraya girersiniz 😂

• Fiyat makul diyenlerin kafasına erişemedim.

• regodulaz kullanıcısına yanıt
    Gerçekten masaj yapan koltuk arabanın olmazsa olmazı. Başka hiç bir şeye gerek yok masaj yapan koltuk yeter. 300.000₺ bile velir Audi Mercedes falan halt etmiş Opel bu.

• Excelance versiyon premium paket deri paket sunroof paketli versiondan farkı 360 kamera ve kör nokta.. Biraz pazarlama politikası yapmışlar. Yeni isim tüm donanımı koy kral yap. Ayrıca Fransız olmadan önceki ve sonraki malzeme farkını söylemiyorum bile. Ben saydığım donanımdaki ürünü 192 bin liraya almıştım. Kredi masrafı dahil.. Kullanıcı olarak tavsiyem 2 yılda bir araç değişen birisi iseniz kesinlikle Opel almayın.zararı çok fazla. W serisinden devam edin. Ama ben donanımlı alırım 10 yıl kullanırım diyorsanız alabilirsiniz. Ayrıca Opel araçların boya kalitesi hiç tatmin edici değil. Paranıza yazık olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

Hayatimda hic Opel kullanmadim. Ancak anlamak istemiyorsunuz inatla durumu, bir de kendi kendinize triplere giriyorsunuz.

Siz xenon fari falan donanimdan saymaya devam edin. Artik aldiginiz araclar nasil bir donanim fakiriyse.

"Konuya böyle saçma sapan yorum yapan arkadaşlar ya hayatında hiç Mercedes/Bmw bayisine gitmemişler ya da lütfedip de haberi okumamışlar." diye sordunuz ben de buna cevap verdim.siz de girdiniz mi bu bayilere?alıp yıllarca kullandınız mı mesela?
  • aycibin A kullanıcısına yanıt
    Bayilere de girdim, yaklaşık 4 yılda çeşitli araçlarını kullandım. Bu sebeple aradaki uçurum donanım farkını çok net görebiliyorum. Ama siz görmekte neden zorlanıyorsunuz anlayamadım. Bi tekrar gidin isterseniz bayilere, dediğim donanımlarda bir 3 ya da C serisi sorun bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.