Şimdi Ara

Yeni Hyundai Tucson Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
1
Favori
16.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben şahsen arabayı beğendim ama fiyatı uçuk! Kullandığım ve çok memnun olduğum 2013 Hyundai i30 cw ile takas yapsam benden en az 400.000 isterler! Sonuçta mevcut arabamı yine de zevkle ve şükrederek kullanmaya devam...

• kapı sesi tok olsa beğenirdiniz ama  

• Ray Kurzweil kullanıcısına yanıt

ömrü hayatında 2017-18 sonrası hyundai kullanmamış tipler gelip yorum yapıyor. boş paketi tiguan denen çöpten ucuz, üstüne bir de dizel.

• Gayet şahane olmuş,eleştirilen cogu begenmeme normal cünkü fiyat olarak yorum yapiyolar cek şunu 250,300 bak nasil yorumlar oamuklu şekere dönuyor.Herkesde woswos algisi yüzünden bitiremediniz büyüttükçe büyüttünüz kici kirik golf fiyati 350k dayanmiş..kimse laf sokamaz neden cünkü alman mali..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ray Kurzweil kullanıcısına yanıt

Hyundai dediğin marka amerika pazarında en çok satan 5 markadan birisi bilgin olsun.

• türk milletine arabayı zıkkım yaptılar. varsa yoksa %10 luk kesim.

• Herkes en pahalı donanıma bakıp gömüyor ama 377 bin TL'ye satılan 180 hp benzinli versiyonun donanımları da yeterli.

Bence en alınası olan versiyonu o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acil Stop -- 24 Mayıs 2021; 15:26:1 >
  • Acil Stop kullanıcısına yanıt

Aslinda dusununce bende heralde o motoru secerdim. Umarim ileride 180hp motor secenegi diger donanimlar da gelir. Yani dizel getirip o fiyatlar tam delilik.   Hyundai anlamak mumkun degil.

• şuan civic 1.5 kullanıyorum 450-550 seviyesine çıkacak olsam BMW2 alırdım herhalde suv hevesim yok. ama DCT bence hyundainin en iyi yönü CVTden sonra insan özlüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enemy -- 24 Mayıs 2021; 16:19:27 >
  • Hyundai kullanmayanlar gerçekten markaya laf atmasın :) bende kullanmadan önce renault-fiat gibidir ön yargısında idim.

İ20 ile tanışmam al-sat macerası ile başladı. 3 tane al-sat yaptım sanırsam. Bu süreçte sürekli kullandım.

Gerek malzeme kalitesi, gerekse sürüş keyfi, konforu be şaşırtan araçlardandır. Ne renault ne fiat yanına yaklaşamazlar.

Tek dejavantajı önceki benzinli i20'lerin turbosuz olması. Yeni modellerini kullanmadım henüz. Aklımda tucson var aslında ama şu an imkansız gibi 🙂

• Yeni Tucson'un lansman fiyatının daha makul olması beklenirdi, eski ve yeni kasalar arasındaki fiyat makası geniş tutulmuş. Tucson'un iki kasa dizaynı arasında devasa farklar var, bu marjinal değişim satışları patlatacak mı yoksa azaltacak mı zaman gösterir.

• Hyundai lansman fiyatı uygulamıyor.Ford Focusta aynı hatayı yaptı, Focus ölü doğdu.
    Hyundai, Tucson fiyatlarinda ısrarcı olursa yeni kasa Tucson da ölü doğar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 25 Mayıs 2021; 1:8:9 >
  • En tepedeki Elite Plus 485 olmalı d,ğerleri aşağıya doğru inmlei idi.Ancak bu araç satmaz bu paraya .Alan da zararına alır.....

Fantazi yapmışlar.İ20 yi öldürdüler bunun da içine e....ler bence.ne olursa olsun bu memlektin amblem algısı varken bu fiyatlar im-kan-sız...

Ayrıca neden arkadaş elite plus ın 2 çeker i yok?

Bu motorla 4çeker olsa ne olur olmasa ne olur.Boşuna 200kg ağırlık?

• quote:

Orijinalden alıntı: YuRYTR

Hyundai dediğin marka amerika pazarında en çok satan 5 markadan birisi bilgin olsun.

Satmak için neredeyse bir alana bir bedava taktiği uygulayarak ancak bu seviyeye kadar gelebildiler.

Satabilmek için liste fiyatı 24k olan aracı 18k ya bıraktılar yıllarca. ( Hala öyle ).

10 yıl / 100 bin mil garanti verdiler.

İlk 3 bakım hediye ettiler.

Bırakta satsınlar artık.. ne koysan gider zaten.

Amerikada eline az biraz para geçen uzak doğu grubunun yakından geçmez ( lexus, infinity, acura hariç ) gerçi infinity ve acura eskisi gibi değil artık. Lexus mahvetti onları..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pbmax -- 27 Mayıs 2021; 2:31:15 >
  • Arkadaşlar yeni Tuscon da arkada bağımsız süspansiyon var mı ?

İncelemelerde kimisi var diyor kimisi torsiyon var diyor nedir bu işin doğrusu bilen var mı?

• Zuhahaha 377.000den başlayan fiyatlarla, hatalı olmuş bu 999.999.999 dan başlasın yakışır, tucson da olmasın, tıksın olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Yeni Tucson'un lansman fiyatının daha makul olması beklenirdi, eski ve yeni kasalar arasındaki fiyat makası geniş tutulmuş. Tucson'un iki kasa dizaynı arasında devasa farklar var, bu marjinal değişim satışları patlatacak mı yoksa azaltacak mı zaman gösterir.

Eski yeni kasa arasında 100 bin fark var dizelde. Bu mantıksız. Tamam araç çok değişti ama eski kasada çok güzel hatta çoğuna göre eskisi daha iyi donanım olarak eksiği yok, ben olsam 2020 elit alırım bence kesinlikle 100 bin farka değmez

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.