Şimdi Ara

Yeni Hyundai Tucson Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
1
Favori
16.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hyundaiye para vermem diyen kesim toplaşmış yine.

11 yıl önce hyundai era'mı aldığımda bu lafı ilk komşumdan duymuştum.

Hyundaiye para vermem diyen komşu kısa süre sonra "daçça sandero"ya para verdi Yeni Hyundai Tucson Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri 

Birkaç yıl önce de aracı Tucson ile değiştirmeye karar verdim, yine hyundaiye para vermeyenler türedi etrafımda. Başladılar vıdı vıdı vıdı.

Ne Hyundaiymiş arkadaş, bütün millet düşman.

Beğenmeyen tiplerin bindiği araçları bilmesek inanıcaz.

• Şuan mercedes c180 kullanıyorum ama Hyundai markası ailemizde 20 yıldır hep oldu, son derece güvendiğim bir markadır. Bir önceki aracım ix35 di ve 6 yıl kullandım. Yeni sanfa fe ve yeni tucson u merakla bekledim. Fakat 180 hp lik benzinli motorun en boş paketle gelmesi ve en dolu paketin dizel olması ve 550 bin tl olması, santa fe hibritin Tr ye gelmemesi gibi saçma sapan hatalar yapmışlar. Bu hatalar yüzünden yeni Nissan X trail, ve yeni qasqai bekleme kararı aldım. Potansiyel bir müşteriyi kaybetmek üzereler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dermeister01 kullanıcısına yanıt

fabrika tr ye sorento ve santa fe için kota vermiyordur o yüzden 2022 de bile gelme ihtimali vermiyorum. zaten 1.6 tuscon 550 iken santa fe veya sorento 700 den aşağı olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SertyAdams -- 22 Mayıs 2021; 21:33:28 >
  • Tucson güzel araba, bir önceki kasa ile çok tutuldu zaten, ancak yeni kasanın fiyatı biraz pahalı.

Lansman araçlarında fiyat düşük tutulur genellikle, Hyundai de böyle bir durum yok.

Markalar arasında çok fark kalmadı, kim kaliteli iş çıkarırsa onu tercih etmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 22 Mayıs 2021; 21:45:57 >
  • TOGG u bekleyin bence dolusu 30-35bin dolar olacakmış.

• Bugün Alman bir uzmanın yeni Tucson vs Tiguan karşılaştırmasını izledim. «Dış tasarım iddialı ve fiyat/performans arabası» yorumu yapsa da sürüş performansını pek beğenmedi ve 115km/h'den sonra sürücü tarafı cam fitillerinden rüzgar sesinden bolca şikayet etti.

Video link;
    https://www.youtube.com/watch?v=QXlsVacjQAQ&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 22 Mayıs 2021; 23:30:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni tucsonda ambiyans aydınlatma diye lanse edilen aydınlatma 20 senedir vag grubunda standart var zaten.

İç kapı kolu altına bi led, kapı cebine bi led.. oldu sana ambiyans..

Ambiyans o değil budur. ( Tiguan )

Yeni Hyundai Tucson Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri

Çok daha iyiside var özellikle benz araçlarında.. lakin aynı segment değiller.

Birde bu hyundai grubunda led fara karşı bir antipatiklik var sanırım. Dünyadaki tüm halojenleri satın almışlar sanki. İlla onuda alt iki donanıma koyacaklar. Arkadaş normal led koy şu araçlara, üst donanımlarada mercek led koy geç git. Nedir bu alt seviyeye halojen üst seviyeye led.. led lüksmü ?

Adam önünü görecek gece, üst donanımlar daha iyi görsün. Olaya bak. Nasıl bir tutumdur bu. 430 bin tl para vereceksin karşına çıkacak olan halojen ampul.. gerçekten anlamak mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pbmax -- 23 Mayıs 2021; 3:39:12 >

• 550bin tl aslında x2 Tucson var orada

• Fiyat ve donanıma göre Kia almayı tercih ederim.

• malesef tusconun 2015 yılında lansmanı yapılan efsane kasayı berbat etmişler. yani okadar tutulan bir kasayı nasıl böyle bir mazgalla riske atarsın. mazgal evet aracın önü mazgal gibi olmuş...

• pbmax P kullanıcısına yanıt

Ambiyans ambiyans diye pavyona çevirdiler araçları.

Yeni Hyundai Tucson Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri
  • sendemail kullanıcısına yanıt

Toyota nasıl bu kadar az satıyor bizde ben de ona şaşırıyorum.

K-900 gibi premium bir aracı var çoğu insan bilmez KİA'nın.

Bizde sadece Alman,Alman,Alman hayranlığı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-52FA4E8AC

Ambiyans ambiyans diye pavyona çevirdiler araçları.

İstediğin aydınlatmayı kapatıp açabiliyorsun şiddetini ayarlayabiliyorsun. Sen bana bu opsiyonu ver de, pavyona dönüşüp dönüşmemesine ben karar veriyim..

Haksızmıyım ?

• Nissan Qashqai alınma Nissana göre çok pahalı

• Merhaba, otomobili yakından takip ediyorum. TR fiyatları açıklandı fakat hibrit motor seçeneği beklerken dizel motora ağırlık verilmiş. Dünya dizelden çıkarken yeni Tuscon un dizel motor seçeneğiyle satışa sunulması ve lansman için fiyat politikası bence yanlış... Ben ciddi fiyat farkı cebimde kalarak 2021 XV XCLUSİVE paket tercih ederim.

• pbmax P kullanıcısına yanıt

kesinlikle katılıyorum. 2 tane led koymuşlar ambiyans aydınlatma diye. böyle harika bir arabaya hiç yakışmamış. hayal kırıklığı yaşadım . ltiguan'ın güzelliğine bak kırmızı kırmızı harika duruyor. hyundai gitmiş mavi renk yapmış her şeyi

• Gelecegin arabaları SUV. Hatta 4x4. Dizel yada hibrit.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    0-100 14 sn neredeyse çok degilmi ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.