Şimdi Ara

Yeni Hyundai Tucson Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
1
Favori
16.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • boş konuşmayalım gençler. bayilerde elit plus yok, gelen satılıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: pbmax

Satmak için neredeyse bir alana bir bedava taktiği uygulayarak ancak bu seviyeye kadar gelebildiler.

Satabilmek için liste fiyatı 24k olan aracı 18k ya bıraktılar yıllarca. ( Hala öyle ).

10 yıl / 100 bin mil garanti verdiler.

İlk 3 bakım hediye ettiler.

Bırakta satsınlar artık.. ne koysan gider zaten.

Amerikada eline az biraz para geçen uzak doğu grubunun yakından geçmez ( lexus, infinity, acura hariç ) gerçi infinity ve acura eskisi gibi değil artık. Lexus mahvetti onları..

Alıntıları Göster

Bu tip promosyonları USA da nerdeyse her firma yapıyor belli bir markaya özel değil ki. USA pazarında ekmek aslanın ağzında çok fazla alternatif var herkes bir şekilde sıyrılmak zorunda ekmek Aslanın midesinde değil bağırsağından çıkmak üzere. Zaten parası çok olan adam dünyanın her yerinde belli markaları alır.

• Prime modelleri 420 bine vermeye başlamışlar.Her firma fiyat yükseltirken hyundai fiyat düşüyor.Birde yollarda pek denk gelmedim.

Araç oldukça güzel bu fiyata verdiği özelliklerde yeterli.Sanki araç pek tutmadı gibi.Bana mı öyle geliyor yoksa fikri olan

• Kia Sportage gelecek... o gelene kadar ne satarsa kar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Usta-74 kullanıcısına yanıt

Alt donanımlarda arkada havalandırma kanalları yok. Göğüs çok farklı testlerde gösterilen ile dolayısıyla ilgi çekmiyor.

Üst donanımlara çıkınca premium alınabiliniyor o paralara kim ne yapsın.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

Sayılar açıklansın görürüz kaç satmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 28 Temmuz 2021; 18:20:14 >
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt

Öldürdün aracı hocam.O kadar değil.He dersinki sıfır bu fiyata şu araç var.Daha dolu.Ona da bakarız.Önerilere açığım

Tiguan. Kuga, 3008 cla 420k'lık araç yerine var.

520k'lık araç yerine ise insanlar x1, xc40, c serisi mercedes 2. el garanti kapsamında alır kolay kolay kimse 0 diye Hyundai'ye o paraları vermez oralara çıkınca.

Alt donanımda donanımları artırmak zorundalar. Hele arka havalandırma kanalı olmaması kabul edilemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 28 Temmuz 2021; 19:45:14 >
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt

Bu saydıkların benzinli.Paket doluluk oranıda sanmıyorumki hyundai kadar olsun.c

2,el araç olayı başka.Düşünmüyorum.

Dediğim gibi

tiguan kuga ve 3008 bu araçlar tucson kadar dolu deil.Üstüne benzinli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Usta-74

Bu saydıkların benzinli.Paket doluluk oranıda sanmıyorumki hyundai kadar olsun.c

2,el araç olayı başka.Düşünmüyorum.

Dediğim gibi

tiguan kuga ve 3008 bu araçlar tucson kadar dolu deil.Üstüne benzinli.

Artık dizelin büyüsü bitiyor. Aile araçlarında hele hepten bitti. Tuscon'da öyle.

Arka koltukta ısıtma olmayan dizel araç kışın hepten işkence ısınmıyor.

Dediğim gibi bu donanım tablosu ve fiyatı ile tercih edilmesi için bir sebep yok.

Ben genel olarak insanların görüşlerini yazdım. 3008'in torsiyon kullanması bence çok kötü, insanlar ise aa geniş bağaj şaft tüneli yok diye bakıyor örneğin.

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Artık dizelin büyüsü bitiyor. Aile araçlarında hele hepten bitti. Tuscon'da öyle.

Arka koltukta ısıtma olmayan dizel araç kışın hepten işkence ısınmıyor.

Dediğim gibi bu donanım tablosu ve fiyatı ile tercih edilmesi için bir sebep yok.

Ben genel olarak insanların görüşlerini yazdım. 3008'in torsiyon kullanması bence çok kötü, insanlar ise aa geniş bağaj şaft tüneli yok diye bakıyor örneğin.

Alıntıları Göster

Neyse hocam anlaşamıcaz senle.

Takılmılş 2 tane ızgaraya gidiyorsun.Olsa ne olur olmasa ne olur.Öndekiler yeter belki koltuk altlarında vardır ne bilim.ızgara dediğin nedirki.Güvenlikten konuşsan anlarımda.

Dediğim gibi kıyas yapacaksan dinleyeyim yok forumdaki diğer leri gibi anlamsız oldu yazdıkların.

Kısaca dekiş şu araç şu özellikleri fazla fiyatı ucuz.Anlayalım

Hocam insanlar böyle düşünür. Bana kalsa comfort 180 beygir alınır.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.