Şimdi Ara

YENİ COROLLA VERSO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
457
Cevap
5
Favori
89.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni kasa corolla verso'da hangi yeni donanımlar ve teknik özellikler olacak, daha net casus fotoğrafları bilen varsa paylaşabilir mi?
    Touran, Zafira, Mazda 5, Grn. Picasso, Scenic'e göre konumu ve perspektifi ne olur sizce?

• Bo foto bana fazla bir fikir vermedi ama daha net bir casus foto da bulamadım.

YENİ COROLLA VERSO

• sanırım daha büyük bir açılır tavan var bide ön taraf biraz daha basık aşşagı dogru
  • gelse de incelesek ya,ben de çok merak edenlerdenim versoyu..
  • valla ben artık inceleyemem haziran 6 da aldım versoyu bu saatten sonra da kasa değiştiremem artık.
  • Hedefimdeki araba. Şu andakine bile bayılıyorum.Yenisi nasıl olacak acaba.Sınıfında tek bence.
  • adapazarındaki fabrikasında aurisle beraber uretim asamasındayken makyajlı on ve arka tampon calışması yapılıyordu belkı komple bır değişiklik olmaz ise eskı verso tamponlarından çok farklı bır tampon kiti olmayabilir
  • 1,3 cc 130 bg tsi motor testi yapılıyormuş diye duydum adapazarında ne kadar doğru bilmiyorum
  • yeni verso diğer modeline göre daha farklı olacak çalıştığım yerde versonun parçalarını üretmeye başladık tam olarak resmini bende görmedim
  • ne zmana çıkcakmış bu araç yaaa
  • BENİM BİLDİĞİME GÖRE ŞUBAT 2009 DA YOLLARDA OLACAK DİYE BİLİYORUM
  • quote:

Orjinalden alıntı: pasha1982

valla ben artık inceleyemem haziran 6 da aldım versoyu bu saatten sonra da kasa değiştiremem artık.

Pasha!
    Şu verso deneyimlerini http://forum.donanimhaber.com/m_25151247/tm.htm de bizimle paylaşır mısın.Ben de almayı düşünüyorum.
  • 1800 motor dizeli olsa tadından yenmez kanımca. benim bildiğim toyota bu motoru istese çok güzel yapabilir. tam otomobil ile 4x4 ler arasına oturur.
  • Yaklaşık bir yıldır Yeni Kasa Versonun çıkmasını bekliyorum. Elimdeki arabamı yeni sattım malum arabasız olmuyor. Artık beklemeye takatim kalmadı. Acaba Türkiyede Yeni Kasa Versonun satışa çıkacağı tarih konusunda bilgisi olan varmı?

YENİ COROLLA VERSO
  • Merhaba arkadaşlar

Yeni corolla verso türkiyeye 2010 model olarak gelicektir ve aracı ağustos veya eylül ayında satmaya başlayacağız.

Geldiği zaman satın almak istersen yardımcı oluruz.

www.aydoganotomotiv.com.tr

Çanakkale toyota plaza
  • quote:

Orjinalden alıntı: hha

Merhaba arkadaşlar

Yeni corolla verso türkiyeye 2010 model olarak gelicektir ve aracı ağustos veya eylül ayında satmaya başlayacağız.

Geldiği zaman satın almak istersen yardımcı oluruz.

www.aydoganotomotiv.com.tr

Çanakkale toyota plaza

Bodrum YATU dan selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utkucay -- 4 Mart 2009; 12:28:07 >
  • Küçük bir bilgi
    Verso paspas takımlarını biz yapıyoz :)
  • Yeni Verso'nun 1.6 'sında CVT olacak mı?? Sanırım bunu sadece Toyota çalışanları cevaplayabilir?? Eğer otomatik vites sadece 1.8 ile birlikte gelecekse baştan elemem gerekecek..Bildiğim kadarıyla Verso'da kullanılacak olan multidrive CVT şu an piyasanın en iyilerinden..1.6 motor 1400 kg'lık Avensis'i 0-100'e 10.4 sn'de ulaştırıyorsa (yaklaşık eşit ağırlıktaki) Verso 1.6 CVT oldukça cazip olacaktır diye düşünüyorum..Ama firmalar ne yapıp edip piyasanın en çok isteyeceği kombinasyonu oluşturmamayı bir şekilde başarıyorlar..Burda da kimbilir ne hesaplar dönecek, Corolla'nın satışlarını etkilememek için..:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terapist70 -- 4 Mart 2009; 0:15:36 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.