Şimdi Ara

YENİ AURİS TEST ETTİM, ONAYLADIM VE SATIN ALDIM (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
5
Favori
67.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Manuel'de yokuş kalkış varmı acaba acil yardım ltf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Yokus kalkış tüm hepsinde standart oalrak var.
  • cgdstpgl kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

1.4 dizel otomatik vites alacağım.
    Şehir içi yoğun kullanıyoruz arabayı. Özellikle eşim hergün iş için toplamda yaklaşık 15-20 km yol yapıyor.

Neyse. Özetle benim merakım şehir içinde ortalama ne civar yakarım dize otomatik ile.
    şu anda Civic otomatik kullanıyoruz ve ayda 400-500 TL benzin parası vermek istemiyoruz artık. şehir içi ortalama 11.5 lt/100km yakıyor benim beygir.
    yakıt tüketimim ne civarlarda düşer sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MucosS

kardeşim manuelde sürekli kaydırdı arkadaşın aracı devreye sokmak için ne yapmamız gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimbehicayy

quote:

Orijinalden alıntı: MucosS

kardeşim manuelde sürekli kaydırdı arkadaşın aracı devreye sokmak için ne yapmamız gerekiyor

yokuş kalkış sistemi yokuştayken frene normalden biraz daha sert şekilde 3-5 sn basınca devreye giriyor. gösterge panelinde de ışık yanıyor...
  • bi eski kasası arkadaşımda var yıllardır sorunsuz kullanıyorlar benzinli hemde
  • hayırlı olsun güle güle kullanın
  • 2013 Yaris var 1.4 D4D Multimode. Vites berbat ötesi Sarsıntılı, Kararsız, Kafası estiği zaman geçmeyen rezalet bir sistem. Tek artısı yakıt çok iyi. Eğer Auris ile aynı vites ise alacak olanların test etmeden almamalarını öneririm. Araç üzerinde kredi var. Biter bitmez satacağım.
  • bugün ekşisözlüğe bakınıyordum, tanıdık bişeyle karşılaştım:

https://eksisozluk.com/entry/30254149

mmt

yıllardır sorunsuz kullandığım arabamın otomatikleştirilmiş düz şanzumanına verilen isimdir. bilimum forumlarda hakkında atılır tutulur. internette biraz araştırınca tüm forumlarda killer loop diye bi armutun saçmalıklarını okursunuz. itibar etmeyiniz.
    paylaş19.09.2012 00:15 cafcurucufcuf

bişey olur silinirse diye de ekran çıktısını aldım. konuştukça gönderirim bu ünlü armuta :)
  • Arkadaşlar Aurisimi istemeyerek de olsa satmış bulunmaktayım, şimdilik imzamdaki arabaya biniyorum. Herkese kazasız belasız sürüşler...
  • Arkadasim bende ayni donanim araci test ettim ve gecen hafta aldim.
    Daha 400 km de arabam ve iyiki bu araci almisim diyorum. Golf icin aslinda yazilmistim fakat siraya yazmalarinin da sirasi oldugunu aslinda benim aracin siparisinin gecilmedigini duyunca yikildim ve gittim biraz daha para vererk hic beklemeden dizel m/m araci aldim keyifle kullaniyorum. Herkese tavsiye ederim

• teritori T kullanıcısına yanıt
    Ben 1 hafta olmadi alali dizel m/m 400km yaptim sehir ici 6.7 s.disi 5.2 yakiyor. Cok yeni daha yarim depo yeni bitti. Ilerledikce dusecektir

• bende adana Toyota'dan auris 1.6 advanced m.dirve skypack aldım. kar beyazı. aracı kendi durumumdan ötürü kasım sonu teslim alacağım. sormak istediğim soru ise bin küsür tl vermeden Toyota touch a gps yüklemenin mümkün olup olmadığı. her ne kadar akıllı telefon da gps olarak kullanılsa da araçta map butonu olup içinin boş olması çok sinir bir durum. ayrıca krom paket alanlar var mı fiyatına değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulashon

bende adana Toyota'dan auris 1.6 advanced m.dirve skypack aldım. kar beyazı. aracı kendi durumumdan ötürü kasım sonu teslim alacağım. sormak istediğim soru ise bin küsür tl vermeden Toyota touch a gps yüklemenin mümkün olup olmadığı. her ne kadar akıllı telefon da gps olarak kullanılsa da araçta map butonu olup içinin boş olması çok sinir bir durum. ayrıca krom paket alanlar var mı fiyatına değer mi?

Hayırlı olsun. Kaça aldınız?
  • teşekkürler. 58 bin TL.
  • Arkadaşlar heyecanlı ve alıcı bir göz ile yeni aurisi inceledim ve ciddi anlamda malzeme kalitesizliği(konsoldaki plastik,torpido gözü, iç kapı kolları ve plastik malz. Boyası vs,ve en gıcık olduğum arka koltuk kolçak bildiğiniz yere yapışması hiç bir şekilde kolumu koyamadım varlığı anlam ifade etmiyor) yıktı beni.AYrıca alçak tavan ile beraber konsol iç kapı kolları döşemeler koltuklar her yer simsiyah kapkaranlık ki bindiğim araç cam tavan çok basık iç karartıcı,cam tavan olmadan düşünemiyorum.Yani kısaca benim yorumlamam (mekanik aksam hakkıda bilgim yok iyi olarak kabul ediyorum) mekanik aksam,kasa(dış görünüşte görecelidir onuda o nedenle iyi olarak kabul ediyorum) ve twknik donanım bolluğundan ibaret yapalım gerisini konforu vsvs sallayalım gitsin demişler.diğer yorumlarda bu konuya değinen pek göremedim acaba ben mi çok acımasızım?

• Hisveryself H kullanıcısına yanıt
    bu konuların hepsine fazlaca değindik. seven de olmuş sevmeyen de. zaten beğeni kişisel bir kavram ;)

ben içindeki malzemelerin biraz daha iyi olmasını istiyorum diyorsan Premium pakete bakman gerekecek. tavan alçaklığı konusunda verilerle konuşmak gerekir. hangi marka - modeli beğeniyorsan sitelerden verilere bakılabilir - karşılaştırılabilir. bunun için de pek çok site mevcut. ben rastgele birine girdim yine bu forumda çokça yazılan bir modelle (Golf 1.6 Highline) karşılaştırdım:

Yükseklik: Auris: 1460 , Golf: 1452

http://www.arabalar.gen.tr/araba_karsilastirma.php

sayılarla konuşmak güzeldir :)

• Arkadaşlar yeni auris benzinli otomatik viteste F1 vites otomatikteyken işlev görüyormu yani peugeot 308 dizel otomatikte F1 vitesle vitesi düşürüp gaza bastıgında araba hızlanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crackerss1982 -- 24 Kasım 2014; 23:25:58 >
  • beyler auris 1.3 benzinli manuel (yeni kasa) kullanan var mı? 2. El düşünüyorum. Arabadan memnun olmayan var mı?

• Arkadaşlar 2013 toyota auris 1.4 dizel otomatik araçlar basıl bilgi verebilirmisiniz?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.