Şimdi Ara

YENİ AURİS TEST ETTİM, ONAYLADIM VE SATIN ALDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
5
Favori
67.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    DÜN TOYOTA ELAZIĞ BAYİİNE GİTTİM VE YENİ AURİSİ TEST ETTİM.
    ÖNCELİKLE TEST ETTİĞİM ARAÇ 1.4 DİZEL MULTİMODE ŞANZIMANLIYDI.
    YAKLAŞIK 3-4 YIL ÖNCE COROLLA HB MULTİMODE KULLANMIŞ BİRİ OLARAK ŞANZIMAN İLE İLGİLİ ÇEKİNCELERİM VARDI.
    ŞUNU DİYEBİLİRİM Kİ YENİLENDİĞİ ANLATILAN MULTİMODE ŞANZIMAN ÇİFT KAVRAMALI BİR ŞANZIMAN TADINA YAKIN BİR KEYİF VERDİ BANA.
    ARACIN DIŞ GÖRÜNTÜSÜ ÇOK İDDİALI VE GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL VE DİKKAT ÇEKİCİ, HELE DE BEYAZ RENK CAM TAVANLI OLANI MÜTHİŞ DURUYOR.
    İÇ DİZAYN ALGISI KİŞİYE VE ZEVKE GÖRE DEĞİŞEBİLİR, YALNIZ BEN ŞAHSEN BEĞENDİM, İÇ MALZEME KALİTESİ YETERLİ DÜZEYDE TATMİN EDİCİ.
    Kİ BEN BİR SÜREDİR GOLF 7 SİPARİŞ EDİP BELEYEN BİRİ OLARAK, YENİ AURİSİ GERÇEKTEN BEĞENDİM.
    YOL TUTUŞU, SES YALITIMI, MULTİMODE ŞANZIMANIN DAHA SERİ HIZLANMA YETENEĞİ, BLUETOOTH DESTEKLİ OLAN VE 6.1" DOKUNMATİK EKRANDA TÜM TELEFON REHBERİNİZİ GÖREBİLMENİZ BENİM İÇİN EN BÜYÜK ARTILAR.
    SONUÇ OLARAK DÜN İTİBARİYLE YENİ AURİS 1.4 D-4D Advance Skypack M/M Beyaz renk versiyonunu satın almış bulunarak, aynı paraya Golf 7 nin benzinlisi alma isteğime son vermiş bulunmaktayım.

KENDİ ARACIM

YENİ AURİS TEST ETTİM, ONAYLADIM VE SATIN ALDIM  YENİ AURİS TEST ETTİM, ONAYLADIM VE SATIN ALDIM

BEYAZ RENK FARKLI ARAÇLAR

YENİ AURİS TEST ETTİM, ONAYLADIM VE SATIN ALDIM  YENİ AURİS TEST ETTİM, ONAYLADIM VE SATIN ALDIM YENİ AURİS TEST ETTİM, ONAYLADIM VE SATIN ALDIM YENİ AURİS TEST ETTİM, ONAYLADIM VE SATIN ALDIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cgdstpgl -- 13 Şubat 2013; 14:06:43 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cgdstpgl -- 13 Şubat 2013; 13:25:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cgdstpgl

ŞUNU DİYEBİLİRİM Kİ YENİLENDİĞİ ANLATILAN MULTİMODE ŞANZIMAN ÇİFT KAVRAMALI BİR ŞANZIMAN TADINA YAKIN BİR KEYİF VERDİ BANA.

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanızı temenni ederim.

Bir sorum olacaktı. Bu güne kadarki Multimode şanzımanlarda yokuşta kalkış desteği yoktu. Bu yenilendiği söylenen sistemde yokuşta kalkış desteği var mı acaba? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarriorSoul

quote:

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanızı temenni ederim.

Bir sorum olacaktı. Bu güne kadarki Multimode şanzımanlarda yokuşta kalkış desteği yoktu. Bu yenilendiği söylenen sistemde yokuşta kalkış desteği var mı acaba? Teşekkürler.
    Teşekkür ederim temennilerin için.
    Yokuş Kalkış Desteği baz donanımdan itibaren standart artık. Toyota sitesinden donanımlardan kontrol edebilirsin.
  • quote:

Yokuş Kalkış Desteği baz donanımdan itibaren standart artık. Toyota sitesinden donanımlardan kontrol edebilirsin.

Hayırlı olsun güzel tercih olmuş fiyatı ne acaba merak ettim de bana 58 dediler özel değil ise tabi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjQ7

quote:

Hayırlı olsun güzel tercih olmuş fiyatı ne acaba merak ettim de bana 58 dediler özel değil ise tabi...

Teşekkür ederim, Hemen hemen aynı fiyatı vermişler dostum.
    Sen de mi aynı versiyonu düşünüyorsun?
  • quote:

quote:

quote:

Benim auris de yeni sayılır aslında ama benzinli dizel ile değiştireyim dedim de o fiyatı verdiler ama gerçekten de beyaza çok yakışmış sky tavan. Advance donanım dolu bir model aslında yeter diye düşünüyorum ama Premium da tabi koltuk ısıtma filan baya lüks duruyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

Benim auris de yeni sayılır aslında ama benzinli dizel ile değiştireyim dedim de o fiyatı verdiler ama gerçekten de beyaza çok yakışmış sky tavan. Advance donanım dolu bir model aslında yeter diye düşünüyorum ama Premium da tabi koltuk ısıtma filan baya lüks duruyor

Alıntıları Göster
    Bende auris ve golf arasında kaldım.Özellikle fiyat bakımından toyotanın büyük avantajı var.Tek hoşuma gitmeyen mevzu 14 d M/M 100 km hızlanma değeri.Daha önce kullanmadığım için sanki o motor arabayı çok zor götürecekmiş gibi geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: streetsoul

Bende auris ve golf arasında kaldım.Özellikle fiyat bakımından toyotanın büyük avantajı var.Tek hoşuma gitmeyen mevzu 14 d M/M 100 km hızlanma değeri.Daha önce kullanmadığım için sanki o motor arabayı çok zor götürecekmiş gibi geliyor.

Sana tek tavsiyem gidip bu şanzımanı test etmen olacaktır.
    Eski şanzıman neredeyse tamamen yenilenmiş, eski motor 190 tork iken şu an ki motor 205 tork. Bu da arabanın hem hızlanma süresine hem de çabuk toparlanmasına büyük katkı sağlıyor.
    Açıkçası bana benzinli Golf fiyatına dizel ve yarı otomatik Yeni Aurisi almak çok daha mantıklı geldi.
    Ayrıca Auris tasarım olarak çok daha albenili.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: streetsoul

Sana tek tavsiyem gidip bu şanzımanı test etmen olacaktır.
    Eski şanzıman neredeyse tamamen yenilenmiş, eski motor 190 tork iken şu an ki motor 205 tork. Bu da arabanın hem hızlanma süresine hem de çabuk toparlanmasına büyük katkı sağlıyor.
    Açıkçası bana benzinli Golf fiyatına dizel ve yarı otomatik Yeni Aurisi almak çok daha mantıklı geldi.
    Ayrıca Auris tasarım olarak çok daha albenili.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim. Golf yerine bu donanımlarda bu aracı tercih etmeniz akıllıca olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Puzzles

Hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim. Golf yerine bu donanımlarda bu aracı tercih etmeniz akıllıca olmuş

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ses durumu nasıl yalıtım benim için cok önemli .
  • quote:

Orijinalden alıntı: AURIS

Teşekkür ederim güzel dileklerin için.
    Golf ü aynı niteliklerde almak istediğimde 72 bin tl yi gözden çıkarmak mantıksız geldi.
    Tercihim de kesinlikle çok mutluyum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AURIS

Teşekkür ederim güzel dileklerin için.
    Golf ü aynı niteliklerde almak istediğimde 72 bin tl yi gözden çıkarmak mantıksız geldi.
    Tercihim de kesinlikle çok mutluyum.

Alıntıları Göster
    aracınız hayırlı olsun şimdiden kazasız belasız sürüşler dilerim, skypack tavanda açılma özelliği varmı yoksa sadece cam tavanmıdır??

• quote:

Orijinalden alıntı: vedat61

Arkadaşlar ses durumu nasıl yalıtım benim için cok önemli .

Ses yalıtımında kesinlikle sorun kalmamış, zaten aracın ağırlık merkezinin yere yakınlaştırılması, ön, alt ve tavan kısımlarında yapılan aerodinamik iyileştirmeler rüzgar sürtünme katsayısını düşürdüğü gibi ses yalıtımına da bir hayli katkısı olmuş.
    Şunu belirtmek isterim, eski bir makyajlı auris kullanıcısı olarak bu karşılaştırmaları yapıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbii

aracınız hayırlı olsun şimdiden kazasız belasız sürüşler dilerim, skypack tavanda açılma özelliği varmı yoksa sadece cam tavanmıdır??

Skypack tavan bir bütün olarak cam tavan ve açılmıyor.
    Yalnız böyle olması çok daha iyi olmuş, tek ve bütün bir cam olması dışarıyı daha geniş görmeni ve aracın için daha ferah ve geniş hissetmeni sağlıyor.
  • quote:

quote:

Skypack tavan bir bütün olarak cam tavan ve açılmıyor.
    Yalnız böyle olması çok daha iyi olmuş, tek ve bütün bir cam olması dışarıyı daha geniş görmeni ve aracın için daha ferah ve geniş hissetmeni sağlıyor.

Alıntıları Göster
    bir sorum daha olacak m/m vites kolu bu şekildemidir? bmw lerin vites koluna benzer bir model daha gördüm ama sanırım hybrit modeller için o...

• quote:

bir sorum daha olacak m/m vites kolu bu şekildemidir? bmw lerin vites koluna benzer bir model daha gördüm ama sanırım hybrit modeller için o...

Evet dostum şu an ki M/M vites kolu resimdeki ile birebir aynı.
    Dediğin gibi resimlerde görünen joystick tarzı vites kolu hybrid modellerde var diye biliyorum.
  • quote:

quote:

Evet dostum şu an ki M/M vites kolu resimdeki ile birebir aynı.
    Dediğin gibi resimlerde görünen joystick tarzı vites kolu hybrid modellerde var diye biliyorum.

Alıntıları Göster

• quote:

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cgdstpgl -- 13 Şubat 2013; 13:42:16 >

• quote:

Alıntıları Göster

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.