Şimdi Ara

Yeni 308 1.6 e-HDi aldım! (2.el içerir) 300bin km'deki 307'ye veda vakti geldi... (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
12
Favori
11.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
106 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Evet, yetkili servis Mobil koymaya devam ediyor.
  • Forumda gördüğüm en iyi ilk 10 konunun arasına girer. Ellerinize sağlık hocam. 0 km den 300 bin km kadar bir aracın bu denli detaylı incelemesi kolay kolay bulunur cinsten değil.

Peugeot markasına ön yargılı kişilerden bir tanesi de bendim. Ama konunuzu okuyunca bu yargımın büyük bir kısmı değişti. Yeni aracınız hayırlı olsun, güle güle kullanın.
  • Harika bir inceleme gerçekten. Elinize kolunuza sağlık. Tam bir rehber. Yeni aracınızla kazasız belasız mutlu günler dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinize sağlık. Bir 308 sahibi olarak yazdıklarınıza katılıyorum. Ayrıca 307 yide iyi bilirim. İyi araç ama biraz arıza çıkaran mimli bir araç

• Yazı muhteşem, tek solukta okudum. Tüm yazıya dair tek bir çıkarımım var, Allah bu PSA grubuna önyargıyla yaklaşanlardan razı olsun, yoksa bu arabaları bu fiyatlara alamazdık
  • Güzel anlatım
  • Volkswagen Golf hastası olan ben Tam otomatik 1.6 bluehdi 120 bg lik 308 i kullandıktan sonra hastası oldum.

Direksiyon tepkileri ve sürüş dinamikleri gerçekten çok iyi 307 den ve eski 308 den sonra bambaşka bir araç haline gelmiş.

120 bg lik 1.6 euro6 dizel motor sınıfında en iyi performansı sunuyor.

Tam otomatik şanzıman Çift kavramalar kadar hızlı geçişleri olmasada ilk gaz tepkisi ve akıcılığı gayet güzel ayrıca verdiği sağlamlık hissi herşeye bedel.

*Sevmediğim yanlara gelince;

Arka diz mesafesi kötü.

Klima kontrollerinin ekrana entegre olması bence kötü ve klima butonlarının olması gerektiği yer bomboş hadi orayı farklı bir şekilde değerlendirseler eyvallah ama bomboş.

*Golf te olup bunda olmayan ve aradığım şeyler;

Arka havalandırma kanalları yok.

Motor kaputunda amortisör yok çoğu insan buna takmaz ama ben bunu arıyorum.

Torpido gözü ve kapı içi gözlerde kaplama yok.

Arka aydınlatmalar full led değil.

Bir sonraki 308 de bu eksikleride giderirlerse sınıfında bence ilklere oynayabilir.

• merhabalar, aracınız ve konununuz harika. bir şey soracağım, direksiyon sertliğiyle ilgili durumu nedir aracınızın? sabah ilk 1-2 dk pamuk olup, sonrasında şehir içi için biraz fazla sert bir hale mi geliyor? hani 30-40 km/s ile değil de 80-90 km/s ile gidermiş gibi anlamsız bir sertlik ama odun gibi de değil. ben de aracınızın aynısını 50 bin küsür km'dir kullanıyorum, 257 binde şu an. direksiyon kutusunun revizyonu denenebilir dendi ama kesinlik olmayınca yanaşmadım
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.