Şimdi Ara

Yeni 308 1.6 e-HDi aldım! (2.el içerir) 300bin km'deki 307'ye veda vakti geldi... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
12
Favori
11.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
106 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ilk mesajı alintilayinca kulak çınlaması geliyor diyorlar, doğru mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin araç makyajlı 307.Bu kasa ile ilgili sıkıntı duymadım.Sıkıntılı sorunlu olanlar makyajsız olanlardı.Hali haızrda arkadaşımda var.O da bezdi, ben de onun sorunlarını dinlemekten bezdim...Yeni aracınız hayırlı olsun...
  • Hocam konularınızı hevesle okuyordum. Hele en son ki karadeniz turunuza hayran kalmıştım. Ve 307 ile bu kadar uzun soluklu binmenize de. İşin özü ben kederlendim okurken. Ne anılar maziler yaşanmıştır :)

Eski aracınızda çok güzeldi, yeni aracınızda çok güzel. Allah kaza bela vermesin :)

İstanbuldaymışsınız. Bir gün forum buluşmalarımıza beklerim :)
  • rst78 kullanıcısına yanıt
    307 yi 307 bin km kullanmışsınız. Müthiş bir anlatım keyifle okudum.
  • Vay be, ne güzel bir konuydu. 307 lere bakışım değişti gerçekten :)
  • Forumda okuduğum nadir güzel incelemelerden hocam eğer bi pug almak istersem kesinlikle sizinle bakmak isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu yeni gördüm üstat, hayırlı olsun aracınız...
    Hocam 307'yi satmayı düşünüyodunuz en son? Kıyıp satabildiniz mi keratayı?

• Sonuna kadar okudum. Güzel konu olmuş. 308 hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalus

Yok satmadık.

Satmak istediğimizde de satabilir miyiz, kim alır, ondan da emin değilim zaten

Babam kullanıyor aracı, 310.000'i geçti km

308 de 54.000 km oldu bile. Mekanik-elektrik-elektronik hiç bir sıkıntısı yok. Sadece 45bin km'lerde bir kere trim sesi aldım. Tavan lambası bakaliti imiş, serviste hallettiler. Sanki koltuklar da 307'deki koltuklardan daha kolay deforme olacakmış gibi hissediyorum, 307'nin kumaşı bariz daha iyiydi. Gri kumaş deli gibi kir de tutuyor, sık sık temizletmem gerekiyor koltukları, kumaşın yıpranma hızına bu da katkı yapacak. Bakalım zaman neler gösterecek ileride.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rst78 -- 13 Ocak 2016; 9:10:34 >

Allah kaza bela vermesin fransız çöptür yeeaaa diyenlere kapak olacak nitelikte bir yazı olmuş.
  • Böyle uzun mesaji sonuna kadar okudum. Çok güzel olmuş bende 308 ve c4 bluhdi tam otomatik eat6 dusunuyorum

• Mükemmel bir inceleme olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: rst78

quote:

Orijinalden alıntı: kartalus

Yok satmadık.

Satmak istediğimizde de satabilir miyiz, kim alır, ondan da emin değilim zaten

Babam kullanıyor aracı, 310.000'i geçti km

308 de 54.000 km oldu bile. Mekanik-elektrik-elektronik hiç bir sıkıntısı yok. Sadece 45bin km'lerde bir kere trim sesi aldım. Tavan lambası bakaliti imiş, serviste hallettiler. Sanki koltuklar da 307'deki koltuklardan daha kolay deforme olacakmış gibi hissediyorum, 307'nin kumaşı bariz daha iyiydi. Gri kumaş deli gibi kir de tutuyor, sık sık temizletmem gerekiyor koltukları, kumaşın yıpranma hızına bu da katkı yapacak. Bakalım zaman neler gösterecek ileride.

Anladım hocam.

Daha önce bej koltukların çabuk kirlenmesini tecrübe ettiğim için bende karşıyım bej ve griye.

Hatırladığım kadarıyla 30 binde almıştınız arabayı.İyi yol yapmışsınız.Kazasız belasız kullanın

• Forumda son zamanların en iyi incelemesiydi yeni 308 de harika zaten.

• Gule gule kullanin.
    Samimi bir yazi olmus.

• hayırlı olsun da, 308'in o direksiyon ve kadranın mükemmel konumuna alışabildiniz mi?
  • 300bin yapılan arabayı nasıl satacaksınız aileden biri olmuştur :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhdmr

Böyle uzun mesaji sonuna kadar okudum. Çok güzel olmuş bende 308 ve c4 bluhdi tam otomatik eat6 dusunuyorum

İnanın pişman olmazsınız kardeş.2012 model e-hdi c4 sahibiyim 56.000 km oldu hiç sıkıntı yok aracımda.İyi ki o zaman citroenden uzak dur diyenlere kulak asmamışım.
  • zevkle okudum, 308den çok 307 dikkatimi çekti
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.