Şimdi Ara

Yaz tatili için Ege mi yoksa Akdeniz mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bunu ben de merak ediyorum, deniz merakım yok. Kiralık villa tutarak kafa dinlemek için F/P nereyi tavsiye edersiniz ve bu yıl günlük fiyatı yaklaşık ne kadar olur? Şöyle 15-20 gün kalmak ne kadara patlar?

• Ucuz Avrupa ülkeleri daha iyi olur
  • İkisini dene tarafını seç - Patos
  • Kibris. gecen sene nezihti cok insan yoktu. rahat rahat takildik.
  • Deniz sıcak olsun istiyorsan Akdeniz.

• Akdeniz. Hayatımda ilk kez geçen Eylül ayında Akdeniz'e, Alanya'ya gittim. Bayıldım. Marmara Bölgesi'nde Temmuz'da görülen sıcaklık orada Eylül'de görülüyordu. Yolda zaten resmen mevsim değiştirdim. Montla, kışlık kıyafetlerle yola çıkıp yaklaştıkça yazlık kıyafete dönmüştüm.

Tabi ben mevsimsel olarak değerlendirdim. Benim için tek sıkıntı bilmeden gittiğim için çakıllı, taşlı denize denk geldim. Bu bölge için gitmeden önce bunu araştırmak gerekebilir en uygun plaj hangisi diyerekten. Bir de deniz biraz dalgalıydı.

Ege'nin havası da Marmara ile Akdeniz arasında gibi diye düşünüyorum. Akdeniz'den erken, Marmara'dan geç soğumaya başlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 6 Nisan 2022; 5:7:44 >
  • Amerika
  • Patos viritos.

• bu sene tam ortası buluştuğu nokta Datça dayım tabi yaş 35+ :)

• haziran sonuna kadar akdeniz, temmuz- ağustos 15 arası ege, ağustos 15 sonrası akdeniz. ben uygunluk durumum hangi tarihe denk geliyorsa bahsettiğim şekilde seçiyorum
  • 4 gece Amsterdam

Hiton konaklamalı uçak dahil 14.150 TL....

• Hacca git daha iyi

• Her ikiside güzel, nereyi görmek istediğine bağlı
  • Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Senin gibi pintiğili nam salmış bir herüf için çogh diil mi 14 bin gayme?

• Guzel mekan 5 yildizli hersey dahil vs otel onerebilir misiniz? Veya 4 yildiz all inclusive?

• inonu88 kullanıcısına yanıt
    oh hodjam hayat sana güzel Romanya’da yaşayıp tatil icin geliyorsun Alanya’ya mis gibi harcıyorsun euroları keşke sen olsam
  • highest in the room kullanıcısına yanıt

Euro almiyorum hocam RON ile maas aliyorum. Yil boyunca tatil icin belli bir butce ayiriyorum hatunla gidiyoruz hersene bir ulkeye. TR ye deniz gunes vs tatili icin hic getirmedim henuz.

Turkiyede benim 10 katim kazanan adamlar var kardesim ben siradan maasli bir calisanim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.