Şimdi Ara

Uyurken kolunun üstüne yatanlar!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
3
Favori
49.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hergece 3-4 kez kalkıp kolumu hissetmeyerek tekrar diğer kolumla düzeltiyorum, genelde sağ kolumun üstüne yatıyorum cansız bişeyi tutar gibi sol kolumla alıp yerleştiriyorum sağlam biyere fakat tekrar tekrar hafiften uyandığımda aynı şey oluyor, en korktuğum şeyde uyku sersemi koluma yanlış bi hareket yaptırıp bükülmesine, incinmesine hatta kırılmasına bile neden olabilirim çünkü kol öyle bir uyuşuyorki hiçbirşey hissetmiyorum, acı yada dokunma hissi yok,

bunun haricinde uzun süre uyuşması düz mantıkla kolun güzsüzleşmesinede neden olabilir bana göre, böyle bir sorun yaşayan varmı acaba? bu huyumdan nasıl vageçebilirim?

• aynı problem bende de var ama ben kolumdan değil sağ omzumdan şikayetçiyim bu konuda
  • Ben öyle hiç yatamam.Yattığım zaman bi karıncalanmayla uyanıyorum.Çok rahatsızlık veriyor.Uykumdan uyanıp,karıncalanmanın geçmesini bekliyorum.
  • YASTIGIN ALTINA KOLUMU KOYUP ÜSTÜNE KAFAMI YERLEŞTİRDİĞİMDE RAHAT OLUYOR FAKAT SABAH KALKTIGIMDA O RAHATLIĞA DEĞMEYEN AGRI OLUYOR
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sproob

YASTIGIN ALTINA KOLUMU KOYUP ÜSTÜNE KAFAMI YERLEŞTİRDİĞİMDE RAHAT OLUYOR FAKAT SABAH KALKTIGIMDA O RAHATLIĞA DEĞMEYEN AGRI OLUYOR

Aynen aynen kolumu yastıgın altından uzatıyorum sonra kafamı üstüne koyuyorum kesinlikle öle uyuyabiliyorum başka türlü uyuyamıyorum inna gircek o kol oraya
  • Kolumun üstüne yatmazsam uyuyamam ben yastık takviyeli tabi ağrı veya karıncalanma falan olmuyo alışmışım artık Yalnız kolum buruşuyo bazen fazla baskı gördüğünden
  • Çok sakat bir durum çok nadir banada olur hatta rüyamda kolum yokmuş hiç tepki vermiyor..sonra bir uyandım kolum uyuşmuş 50kg gibi oluyo zor atıyorum tavsiyem yüz üstü uyumaya çalış.Belki yatağın rahat değildir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Van HaLLen

quote:

Orjinalden alıntı: Sproob

YASTIGIN ALTINA KOLUMU KOYUP ÜSTÜNE KAFAMI YERLEŞTİRDİĞİMDE RAHAT OLUYOR FAKAT SABAH KALKTIGIMDA O RAHATLIĞA DEĞMEYEN AGRI OLUYOR

Aynen aynen kolumu yastıgın altından uzatıyorum sonra kafamı üstüne koyuyorum kesinlikle öle uyuyabiliyorum başka türlü uyuyamıyorum inna gircek o kol oraya

aynı sorun bende de var.hatta ilk oldugunda çok korkmuştum.deli gibi yataktan fırlayıp kaynar suyun altına sokmuştum kan akışı hızlansın diye

sonrakilerde daha sakin oldum genelde.ama bi kere uyku sersemi kolumu kaldırdığımda bilek hizamdan tüm elim suratıma şaklamıştı.yatağın ortasına kıvranıyodum.çok canım acımıştı.bide anlamamıştım ilk 5-10 saniye neyin çarptığını.ama şimdilerde oldugunda direk koltuktan aşşa sarkıtıp uyumaya devam ediyorum.insan alışıyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CCaaNN -- 29 Mart 2009; 0:52:47 >

• O yastığın altına koyma huyu çocukluğumdan beri vardı.Sonra kalbin üstüne yatıyorum belki sakatlık olur diye , bir de elime de zarar verebilirim diye bıraktım
  • Bazen bende kolumun üstüne yatıyorum sabah kolumu hissetmiyorum, parmağımı ısırıyorum çok hoş oluyor hiç birşey hissetmiyorsun, lastik gibi.Fakat yavaş yavaş karıncalanmaya başlayınca çok pis ağrıyor.
  • banada bazen oluyor 1 keresinde nerde oldugunu bulamamıştım düşünün artık
  • aynı şey bende de olur ara sıra.hem kolumu hiç hissetmiyorum hem de dayanılmaz bi ağrı-soğukluk hissediyorum.bağırarak uyanırım o durumda.
  • bende de oluyor. kolum lastik gibi oluyo
  • bazen sabah kalktıgımda 15 dk ka kolumu kullanamıyorum bu yuzdenotistık cocuklar gıbı dolasıom evde
  • Ben de bir gece sol kolumun üstüne yatmıştım, kalktığımda sol kolum hareket etmiyordu. Sağ elimle kaldırıp yanıma alayım derken kontrol edemedim elimi ve ağzıma vurdum

quote:

Orjinalden alıntı: DARKRUSE

banada bazen oluyor 1 keresinde nerde oldugunu bulamamıştım düşünün artık

• Aynen banada oluyor. Çok iğrenç bir şey. Uyanıyorum 5-10 dk kolumun düzelmesini bekliyorum.
    O sırada evde saf saf dolanıyorum.
  • bir kere yazın olmuştu sağ elimi yastığın altından sol elimle çıkarmıştım sanki ağır bir et parçasını tutuyormuş gibi olmuştu, çok korkmuştum elimi kaybettim sanmıştım
  • bende hiç olmuyo
  • bende de oluyor.
  • Ben de yüz üstü yatınca şeyim uyuşuyor, hissetmiyorum bazen.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.