Çavuş
14 Haziran 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 1038 (Bu ay: 21)
Gönderileri
Arkadaşlar diyelim şehir dışı bi üniversiteye yerleştik bildiğiniz gibi 22-26 Ağustos arası kayıtlar başlıyor kayıtları yapmak için illa üniversiteye gitmeli miyz ? Her şeyi online halledilir miyiz
Evet arkadaşlar 19 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı maddi durum vasatın bi tık üstü kızlı ortamım yok
Evet yks artık benim için bitti. Koca 1 mezun yılını çoğunluğu kötü geçirdim sürekli tartışmalar oldu ailemle, babamla farklı sıkıntılar da oldu onun haricinde. Maddi olarak manevi olarak zorlandığım dibi gördüğüm zamanlar oldu. Dönüp arkama baktığımda aslında çok da kafaya takılacak problemler değilmiş hiçbiri.

Her neyse bu yıl sonunda evden uzaklara gidiyorum bakalım neler bekliyor bizi üniversitede
Arife günü saat 12 ye kadar çalıştım bugün de 10 a kadar yattım bayram namazına da gitmedim. 10 da uyandım 1 de işe gittim yine saat akşam 10 a kadar çalıştım 11 de eve geldim. Ne arayan ne de soranım oldu bayram günü evdekilerle de bayramlaşmadım zaten babamla konuşmuyorum 1 haftadır tek kelime bile kısacası garibanın yüzü bayramda da gülmez
Hocalar 2 gün önce aynı ilçeden bi kızı ekledim geri döndü daha sonra mesaj attım klasik soruları sordum kıza yaşın kaç, nerede okudun vs. ama kız bana sorduğum soruları ya da farklı bir soruyu sormadı hiç yani bi tık ilgisiz davrandı gibi bir şey. Klasik soruları bitirdikten sonra da aklıma yazacak bir şey gelmedi ben de " ne yapıyorsun nasıl gidiyor" yazdım kız yine kısa bir cevap verip bana sormadı. Ben de yaptığım şeyi söyledim ve farklı bir şey yazdım ama görüldü yedim

Siz bi kızla tanışırken samimiyeti nasıl kuruyorsunuz sürekliliği nasıl sağlıyorsunuz ?
Olm Türkçe zordu baya ben bu kadar uzun süre bitmeyen Türkçe görmedim
Ufak bir hapla girsem sorun olur mu
Soru başlıkta sınava 2027 tarihine kadar geçerli olan pasaportum ile gitsem sorun olur mu sınav giriş belgesinde geçerlilik süresi dolmamış pasaport ile girilebilir diyor.

Herkes kimlik getiriyor bir farklılık olsun
Hocalar hepinize merhaba bugün babamın banka hesabına girdim şans eseri hesap bilgilerine bakarken farklı bir numara ile karşılaştım numarayı hiç tanımıyoruz her neyse bankayı aradık böyle bir durum var dedik banka da teyit etti farklı numanın kayıtlı olduğunu ve şubeye gitmemizi istedi numarayı aradığımızda bi kadın çıktı ve durumu anlattım kimsiniz dedim kadın sizi tanımıyorum kapatmak zorundayım dedi ve kapattı böyle bir şey nasıl mümkün olabilir

Banka hesabında 20k lık kredi kartı var üstüne ön onaylı 100k kredi var 2 3k para var strese girdik valla

Hakkında
İlgi Alanları: Gezmek Yeni yerler görmekYeni insanlarla tanışmak
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.327
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 1.057)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.079 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.