Yüzbaşı
12 Eylül 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4002 (Bu ay: 6)
Gönderileri
bakmayın karı kızla takıldığıma hiçbiri beni sevmiyor bunu biliyorum aile hayatım kötü hem sıkıntıları var hem ben yük oluyorum ve gözleri önünde başarısız olacagım adam akıllı dostum yok geleceğime bakıyorum da hic umut belirtisi yok sonum iyi değil kişiliğim bozuk başaramıyorum hicbir seyi elimde degil

4-5 kızla sevistim son 5 ayda şu an hiçbirinin umrunda degilim 4-5 tane arkadaşım var güya hiçbirinin umrunda değilim kimsenin hayatında kalıcı bi yerim yok aile hayatım kötü geleceğim yok bi ışık görsem peşinden koşacam da yok
şöyle bir olay var şimdi örnek veriyorum

Bi adam var ehliyeti yok ve yakından tanıdığı birisinin arabasını alıyor ( araç sahibinin aldığından haberi yok anahtarı evden alıyor cok yakın oldukları icin eve giriş çıkışı vs var köy ortamı zaten bilirsiniz köyde gelen giden olur eve )

sonra kaza yapıyor ve kazada hatalı olan kendisi ve birisi ölüyor kazada

şimdi burda araç sahibinin suçu nedir ? sonuçta aracının alındığından haberi yok ama sırf araç onun üstüne diye ceza tazminat vs ye maruz kalır mı ? Bu dava nasıl sonuçlanır ? Araç sahibi nasıl en temiz ve en kısa sürede çıkar bu davadan

araç sahibi ne yapmalı bu durumda
3. İlişkim bu bi tane de takılmalık oldu da onu saymıyorum arada bi takılırız onla en fazla anladınız işte takılmadan kastı

bu 4 ilişkinin hepsi son 6 ayda oldu ve hiçbiri ile uzun süreli bir bağ kuramadım sadece içlerinden birine aşık olmuştum ama beceremediğim için hemen bitti önce onu suçlamıştım ama sonra sorunun bende olduğunu anladım

şu an da hali hazırda bi ilişkim var ama bu da uzun sürmeyecek gibi cünkü günler geçtikçe artık kıza anlatacak bir şeyim kalmıyor onun muhabbetine ayak uyduracak kadar ağzım laf yapmıyor yanımda bana bir sürü şey anlatıyor hiçbiri ilgimi çekmiyor benim ise ona anlatacak bir şeyim yok ve 1 ay geçmeden muhabbet tıkanıyor ve benden soğumaya başlıyorlar bu 1 ay içinde ben çoktan eve atıyorum orası ayrı da üstelik şu an uzaktayız üni ara tatil olduğu icin daha beter oldu bu kızla

bu 6 ay içinde 4 farklı kızla ilişki yaşadım hepsi benle ilk buluştuğunda cok eğlendi cok güldü beni çekici buldular parfümün cok güzelmis diyip ilk buluşmada öpmeler , evdeyken yine parfümün güzelmis diyip yakınlaşıp sevişme başlatanlar falan ama bunların hepsi ilk 2 hafta icin geçerli ondan sonra muhabbetim bitiyor yanlarında buz gibi oturuyorum diyecek bir şeyim kalmıyor onlara onlar da zaten o ilk buluşmadaki auramın kaybolduğunu anlayıp soğuyorlar benden

baktığımda kendime harbiden sıkıcı adamım kimse benle bir ömür geçirmek istemez hicbir kız ben bu cocukla hayatımı geçiririm demez benim icin keşke bu 6 ay içinde 4 kızla ilişkim olacağına 1 tanesi ile olsaydı icinde cinsellik bile olmasaydı ama bana bağlansaydı beni gerçek anlamda sevseydi ona diyecek hiçbir şeyim olmasa bile sırf yanımda olmaktan mutlu olsaydı

Sanırım ömrüm boyunca gerçek anlamda hiç sevilmeyeceğim
Xbox One için gerekiyo da tv de takılacagım birez HDMI kablosu lazım dandik olması bir seyi değiştirir mi ?
olm bu ne ya anama babama ne dicem ben kac günde geçer bunlar

bu boyun morlukları nasıl geçer SS li

bu boyun morlukları nasıl geçer SS li

var mı

yarın icin daire lazım gün içinde gece kalmayacağım işim max 4 saat sürer internetteki günlük dairelere de güvenemedim açıkçası önerebileceğiniz bi yer var mı öğrenci arkadaslar varsa iyi olur 4-5 saat icin 400 TL civarı çıkardı para benden
proteine alerjim var galiba ne zaman fazla alsam sivilce yapıyor üstüne cok pahalı o kadar para yetistiremem her neyse

omuzlarım dar kollarım büyük degil full karbonhidratlı beslenip body çalışsam büyür müyüm ? günlük normal protein alımı yaparım en fazla

parçalı vücut beklentim yok sadece genişlemek istiyorum

Güncel olarak 1.75 67 kiloyum ama omuzlar genetik olarak aşırı dar ve düşük düzelir mi acaba karb alımı ile body yapsam ?
arkadaslar eski bi buzdolabım var 1 ay yokum evde fişini cekmeli miyim ? Cok yakıyo kendisi

Ama eski olduğu icin şimdi uzun süre calısmayınca bozulur mu ?
tez var da elimde word dosyasında intihal taramasından geçirmem lazım acil var mı böyle bir site ya da program
Hakkında
Meslek: psikolog
Forum İmzası:
zevklerin binlercesi bir tane acıyı telafi edemez
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 8 sa.
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.624
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 8.293)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.650 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.