Teğmen
12 Eylül 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1869 (Bu ay: 430)
21 Gün Cezalı
18 gün 14 s. 28 dk. kaldı
Gönderileri
bu ne olm kimsem yok dışarı çıkınca gidecek bi yerim yok ne arayan var ne soran ölcem simdi
gecenin köründe yine uykusuzum saat 3.12

kitap okuyalım
.
soğuya dayanılır tavan akmasına dayanılır da üst kattaki herifin sabah akşam ses çıkarmasına dayanılmaz

bu tavsiyeme uyanların hayat kalitesi rahat %50 artar
üst katında çoluk çocuk varsa ne kadar rahatsız olunacağını yaşayan bilir ancak belirli bir süre sonra o kadar sinir edici bir boyuta gelir ki attıkları her adım sinirinizi zıplatır

en üst kat ya da müstakil ev candır can kimsenin sesini çekmeden oturmak büyük huzur kaynağı bundan sonra yeni eve çıkarken ilk kıstasım en üst kat olması kirası 500 tl fazla olsa da farketmez

kafamdan öyle düşünceler geçiyor ki şu an yazmamam ama ulan var ya offff en sonunda yapacam bak öyle bir yapacağım ki
???????

yakın zamanda olacak da ihtimal nedir ? Yani normal kişiyle olsa tamam da paralı kişilerle olcak anlarsınız ya

o yüzden bu kişilerle korunmalı olarak iliskiye girsek bile aids vs olma ihtimalimiz nedir ?
dışarı ses vermeyen bi kablosuz kulaklık önerin acil bütçe max 300 bıktım üst komşu sesinden kafayı yicem
hesabı olanlar gelsin de her tweetime fav atsın la hayrına ben de atarım
son 3-4 yılda insanlara inanılmaz para kazandırdı artık bu saatten sonra başka para felan kazandırmaz kimseye

en az 5-6 yıl devam eder bu düşüş sonra da yavaş yavaş biter devri

olan 2021 de şu işe giren tiplere oldu ( ben de dahil ) cüzdandaki paraya artık 0 TL gözüyle bakıyorum ve bu saatten sonra ilişiğimi kesiyorum zaten en az 2k girdi az buz bir şeydi bu parayla bir sey de alınmaz kalsın orda 0 TL olacak zaten 4-5 yıla o kadar belli ki btc devrinin bittiği :d

en basitinden borsayla felan alakası olmayan asgari ücretle çalışan kişilerin bile kripto cüzdanı var çocuk oyuncağı oldu artık herkes metaverse coinlerini alıp 2 yıla 100x yapacağını sanıyor :dddddd aynen yapar kesin hangi platformun herkese para kazandırdığı görülmüş ? bundan 3-4 yıl önce türkiyede ve dünyada popüler felan değildi kripto o zaman yatırım yapanlar kazandı şimdi ise herkesin cüzdanı var nerdeyse e bu da artık bittiğinin kanıtı

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR KİŞİSEL GÖRÜŞTÜR
dünyanın en saçma olayı kağıdı gelişi güzel doldurmuştum klasikti birde sınavdan çıkınca ben bu dersi seneye nasıl geçecem diye hüngür hüngür ağlayarak eve doğru koşar adımlarla arkamdan zort zart pırt diye sala sala gitmistim

her neyse ortalama yükseldi bu dönemi 1.60 ortalama ile kapatmayı beklerken 2.70 ile kapatma keyffff 🤙🏾🤙🏾🧼🧼🏟😢❤️🤲🤠
saat aksam 6-7 gibi asırı şekilde uykum geliyo birazdan uyucam mesela 9-10 a kadar
Hakkında
Meslek: psikolog
Forum İmzası:
zevklerin binlercesi bir tane acıyı telafi edemez
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 3 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.328
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 2.736)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.276 (Bu hafta: 3)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.