Şimdi Ara

Yardım lütfen kia ceed premium station wagon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar bu forumdan defalarca faydalandim artık arac alma işinin sonuna geldim 0 araç alma işi hem fiyatların yüksekliğinden hemde aile bütcemi zorlayacagindan ikinci ele karar verdim.

2016 model 40 binde tramer kaydinda 1 adet carpma görünüyor ama ücreti yok.

Dizel otomatik premium dedi sahibi . ( Ancak tramerinde concept plus yaziyordu anlamadim)

Sizce bu arac 85 bin tl eder mi ?

Fiyatta anlaştığımiz icin ilan linkini paylasabilirim diye düşündüm araç bu .

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-kia-ceed-2016-sportwagon-premium-ful-paket-621296895/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanjugunduz -- 6 Kasım 2018; 11:18:53 >

• Premiumda ısıtmalı direksiyon, elektrikli koltuk vs vardır gidince anlarsınız ancak ilan hiç güvenilir durmuyor fotolar alıntı. Fiyata gelirsek, iyi. Premium donanım ciddi dolu.
  • günahını almıyım ama bencede ilan sahibi çelişkili geldi banada.
    hesabıda yeni iyicene araştırmakta fayda var.
  • Bilgili kişiyi çağıralım .Kia denince akla o gelir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 6 Kasım 2018; 14:37:12 >
  • "Hocam aracınız resimlerden göründüğü kadarı ile sıfır gibi çok temiz" diye yazacaktım fakat mesaj alması kapalı arkadaşın o yüzden yazamadım.
  • Evet resimlerin bazıları araca ait değil çünkü arac trabzondan 1 hafta sonra istanbula gelecek arac sahibi ÖTV muafiyeti ile almis araci fakat 5 yildan önce sattığı icin devlete geri ödeyecekmiş aracın gercek resmi plakasi de 2514 olan yorumlarınızı cok önemsiyorum finale geldim kendi aracim.satildi gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadillaccts

günahını almıyım ama bencede ilan sahibi çelişkili geldi banada.
    hesabıda yeni iyicene araştırmakta fayda var.
    Zaten arac gelince incelemeye gidecegim sadece fiyatta anlaştık aracı görmedim daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerousman

Premiumda ısıtmalı direksiyon, elektrikli koltuk vs vardır gidince anlarsınız ancak ilan hiç güvenilir durmuyor fotolar alıntı. Fiyata gelirsek, iyi. Premium donanım ciddi dolu.
    Peki tramere attığım mesajda neden concept yazdi acaba ruhsata yanlış mi girdi yoksa plaka değişikliği mi.olmuş sizce
  • Dostlar aynı kişi az once durduk yere yeni bir ilan açtı hemde daha yuksek fiyata sizce dolandirici mi yeni ilani bu

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-kia-ceed-premium-sw-siyah-622761985/detay
  • tanjugunduz kullanıcısına yanıt
    trabzondan gelene kadar 96 ya birine kakalarım diye düşündü veya herif rahatsız veya dolandırıcı.
    böyle dengesiz adamlardan araba almazdım ben olsam.

edit: km lerde farklı yazılmış.müsait olan birisi arayıp sorsun ne ayaksın diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cadillaccts -- 6 Kasım 2018; 15:54:5 >
  • cadillaccts C kullanıcısına yanıt
    Telefonda görüştük fiyatla anlastik hatta dedim ki madem anlastik sizden ticam ilani kaldirin çünkü sizi ararlar eger anlasmazsak tekrar koyarsiniz tamam dedi sonra geri aradi ilani kaldirmam icin kapora vermeniz lazim dedi bende hayir veremem ilan dursun o zaman arac gelince araci görmeye gelirim dedim tamam dedi. Simdi durduk yere hemde resimsiz yeni ilan açmış
  • tanjugunduz kullanıcısına yanıt
    mesaj attım
  • kapora dolandırıcılığı is loading

kaç, kaç, kaç,
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanjugunduz

Telefonda görüştük fiyatla anlastik hatta dedim ki madem anlastik sizden ticam ilani kaldirin çünkü sizi ararlar eger anlasmazsak tekrar koyarsiniz tamam dedi sonra geri aradi ilani kaldirmam icin kapora vermeniz lazim dedi bende hayir veremem ilan dursun o zaman arac gelince araci görmeye gelirim dedim tamam dedi. Simdi durduk yere hemde resimsiz yeni ilan açmış
    Senaryo çok bildik bir şekilde ilerliyor. Eğer kapora verirseniz, senaryonun geri kalanını da görmüş olursunuz.
  • İyi ki bu forum var gerçi kapora vermezdim de alenen dolandırıcılık yapiyorlar bir yasimay daha girdim
  • Sahsi aradim dedim ilaniniz iicn aradim kiminle.gorustum.dedi kimi aradiniz

Sezgin beyi

Evet benim

Aracinizin son fiyati nedir

Dedi arac basinda indirim yaparim

Dedim 96 yaziyor ilanda

Dedi d

96 mi yaziyor

Evet

cocuk koymus o zaman

ne yapariz

3 daha almam

araci ne zaman görürüm

6 gun sonra

Nerede görebilirim

Tuzla

Halbuki ilanda farkli yer yaziyor

Nereye sikayet ediyoruz
  • Beni hatırlamadi daha önce görüştüğümüzü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Bilgili kişiyi çağıralım .Kia denince akla o gelir .
    Ceed konusunda bilgim yok. Ceed konusunda bilgi sahibi arkadaşı çağıralım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_man -- 6 Kasım 2018; 17:10:49 >
  • Hikayesi sıkıntılı geldi. Önce ıarayı isteyecek sizden gibi gibi. Fotolar da fake. Gerçekten ısıtmalı koltuk ve direksiyon varsa evet premiumdur. Ama içeriden foto yok. Erken borç kapatma işi sokıntıya açık bir konu. 2016 boyası piyasası 100 civarı olması gerek.
  • alsatci ilanina benziyor. uc kurus ucuz alacam diye evdeki pirincten (bulgur oldugunu ben de biliyorum) olmayın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.