Şimdi Ara

2023'te Chevrolet Cruze Almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2011-2013 Model arası otomatik 100000den az kmli Cruzeler var fiyat olarak 550-650 bin civarında. Kronik sorunları var mı tavsiye eder misiniz? Etmiyorsanız başka önerileri alabilirim çoğunlukla şehir içi kullanım olacak.

• siimsek S kullanıcısına yanıt
    Bence hackback c segment ya da b segment alın en azından yakıt olarak daha uygun olur hemde şehir içi daha pratik oluyor. Şu an sedan bir aracım var imkanım olsa şehir içi kullanım için küçük az yakan bir araba alırım.
    Cruze konusuna gelince bu araba zaten çok yakması ile nam yapmış hantal bir araba şehir içi asla tecih etmezdim... Ayrıca 13 14 yaşında ki arabalar nasıl hala 100 bin km de oluyor aklım almıyor 😂
  • Yakın zamanda aracını satmış eski bir Cruze kullanıcısı olarak bu aracı şehir içi kullanımı için tavsiye etmem, hem boyutları büyük hem de şehir içinde lpg'li bile olsa yakıt sarfiyatı yüksek. Fiyat aralığı olarak 480-540 arası normal otomatik olması sebebiyle, ancak 550-650 aralığında maalesef akıl işi değil, b sınıfı kullanımı kolay ve yakıtı az araç almanız daha iyi olur bence, clio, i20, kia rio vb.
  • Ben 5 yildir otomatik lpgli kullaniyorum. Konfor guzel ama lpgde sehir ici 14litre yakiyor. Ciddi ariza hic olmadi. Arizalara bugune kadar 3bin tl verdim
  • Cruze güzel araba ancak LPG de bile çok yakıyor , 1.4 t yada 2.0 dizel bakmanızı öneririm
  • Şehir içi 1.2 1.4 tüplü b segment piyasa arabası bi şey alın rahat rahat binin

Cruze, mondeo tarzı heybetli arabalar başta çekici geliyor bu paraya clio bineceğime buna binerim mantığı kuruyor insanlar ama bi süre geçince
    Zamanla çıkan masrafları, fazla yakıtı, ağır ve büyük kasanın hantallığı vb. Sebeplerden soğuyorlar
  • 3 yıl Cruze 1.6 Lpg otomatik kullandım, çıkarmadığı sorun kalmadı. İllallah ettirdi. Sübap, egzantirik, aks, yağ soğutucusu, lpg kaynaklı sorunlar, vs. En son otomatik şanzıman dağıldı, üstüne tüyü dikti.
  • Bu arabadan zevk almak istiyorsan bir defa aldığın araç benzinli ve temiz olacak Lpg den uzaksa alınır
  • cruze 1 kere bindim hiç beğenmedim. iç yaşam alanı dar geldi, havasız ve estetikten yoksun bir araba. başka model bakmanızı öneririm.

• Bu arabamı "iç yaşam alanı dar geldi, havasız ve estetikten yoksun"  

o zaman 2023 diye satılan milletin bayide sıra beklediği çoğu arabanın içine binmeyi geçtim yüzüne bile bakmaman lazım...

• 2018 yılında 1 sene kullandım. Yakıt lpg ile yüksek gelmedi parasına göre çok güzel araba. Temiz bulunursa ben tavsiye ederim
  • okulaptus O kullanıcısına yanıt

Şehiriçi şehirdisi kaç litre LPG yakıyordu.

• 1.6 manueli var bende şehir içi benzinde 9 litre yakıyor, lpg de 11 litre yakar herhalde.
  • fluence ?..

• MuammA_ kullanıcısına yanıt

imkanı olunca ikinci aracı alarak  

ben imkan bulunca şehir içi kullanmak için, sözde hanıma tabi ama hep ben kullanıyorum, fiesta aldım. diğer araç büyük diye yatıyor otoparkta. haliyle son 3 aydır ancak 1000-1500km yapmıştır.

• Ben ikinci araba olarak alacaktım kime sorduysam alma masrafi bitmez illallah ettirir dediler. Usta arkadasımda aynini soyledi.
    Sıkıntısız bindiğini söyleyende oldu fakat ben Cruze aldiktan sonra satacağım zaman kimseye arabam masrafsiz dahi olsa " bu araba çok iyi, biniyorum sorunsuz " diyerek inandirmaya uğraşamam diyerek vazgeçmiştim
  • 12 yıldır aveo ls otomatik kullanıyorum, 2015 de aracı aldığım bayide takasa sokup cruze almak istedim, bayide ki eleman ve de usta bile tavsiye etmedi motor bakımından aveo'ya nazaran daha sıkıntılı olduğunu söylemişti.

en iyi modeli 1.4 t olanlar

• Şehir içi kullanım için cruze maalesef mantıklı değil zaten yukarıda arkadaşlar da belirtmiş. Cruze yerine clio i20 polo yada fiesta tarzı bir B segment Hb hem yakıt olarak sizi üzmez hemde elden çıkarmak istediğinizde hızlıca satabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.