Şimdi Ara

[YARDIM]FPS düşmeden kasma Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

144 hz monitore sahibim ve 100 250 fps arasında rahat alıyorum bakıyorum fps dusme gibi bir sorun yok ama oyun kasıyor 30raund 5 6 tanesınde veya 7 8 raund bolye kısı gorunce kasmaya baslıyor bu sorun neden kaynaklanıyor cozemedım ? sadece kısı ıle catısmaya gırdıgım zaman kasıyor adam gorunce oluyor ama cok fazla degıl az bıle olsa oynama stıllımı engellıyor bu sorunu daha once yasan ve yardımcı olabılecek varmı ? VE WİN10 KULLANIYORUM
    Csgo çalıstır senecegımde yazılanlar bunlar ;
    -w 1280 -h 960 -freq 144 -refresh 144 -processheap -novid -nojoy -high -tickrate 12
    8

Bilgisayarim Özellikleri;

CSGO özel AMD Ekran karti ayarlarim;

Oyun içi CSGO ekran ayarlarim ;

Bu konuda herhangi fikre sahip olan varsa yardimci olabileceklerden yardim bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkaynit -- 17 Ekim 2016; 6:05:18 >

• Pingdendir +graph yazarak pingi kontrol et sürekli değişiyor bendede aynı fps 150+ pinf bazen 100lere geliyor anlık ondan kasıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • resımde gordugun gıbı hep acık pıng ıle alakası yok :) kasma oluyor yavaslama degıl oyun donma fılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaynit

resımde gordugun gıbı hep acık pıng ıle alakası yok :) kasma oluyor yavaslama degıl oyun donma fılan

oyunun içine ettiler yemin ediyorum en düşük ayarlarada alsan en yükseğede alsan akıcılık yok tam olarak oyuna sürekli makyaj yapıp saçma sapan şeylerle uğraşıyorlar ama asıl sorunlarla uğraşmıyolar.
  • Güncelleme sorunu bence hocam.Son güncelleme de de bana sıkıntı oldu.Akıcı şekilde oynarken anında takılıyor.Sanki oyun kapanacak gibi oluyor.
  • bende oyle dusunuyorum ama yinede bir sormak istedim herşeyim iyi sistemin ayarlarim bir hata göremiyorum virus desen kaspersy skye var pcde orjinal lisans'da bulunuyor ufak trojenlerin olmasi imkansiz gibi ve nerede ise hiç bir şey indirmiyorum yapabilecek birşey bilen varsa yardimci oluras sevinirim
  • açıkcası bir problem gözükmüyor,geriye tek işletim sistemi kalıyor..

Windows 10 halen stabil hale gelmedi,bir çok problemi var..

Windows 7 pro veya ultimate tavsiye ederim...
  • konu hakkında fıkrı olan varmı hıc?
  • baska oyunda dene bide.oynadığın diger oyunun ilerleyen saatlerinde oluyorsa ısınma ile ilgili bi sorun olabilir.

• Cs de bende son zamanda ufak çaplı fps drop yaşadığım oluyor, o anlarda bazen loss oluyor bazende hiç bir sorun yokken drop oluyor, anlayamadım.

Normalde fps 290-300 civarı, anlık olarak 200-190a indiği anda drop yaşanıyor birden çok fazla fps düştüğü için.

Ekran kartı amd 7870xt, intel i54670, ram 8gb

• Ping spike denilen bir olay var.Fps isterse 300 olsun,isterse 20 ping ile oyna ama spike varsa anlık net_graph'taki ms değerinin bir anda fırlayıp düştüğünü göreceksin.Normalde bunu ESCye bastığında görürsün ama oyun esnasında da yaşabilirsin.Bu hiç bir şekilde senlik bir durum değil.Bendede vardı,aradım merkezi net için müşteri temsilcisi ile bir sürü işlem yaptık ama netice alamadım.Yine sonrasında kendi kendine düzeldi.

Oyun için ranked maç giriyorsan,deathmatch için oyun menüsünden bağlanıyorsan bu sorunları hep yaşacaksın.Ama spike tamamen connection ile alakalı bi durum hatta redditte sağlam açıklayıcı konusu var.Bunu halledersin ms değerin hep tavan olur vs vs.Oyun köklü sıkıntı var arkadaşlarında dediği gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.