Şimdi Ara

YANIYORRR !!! Next Hd Black Plus 75 TL. Stok bitti :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
10
Favori
11.740
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.teknosa.com/urunler/110240719/next-minix-black-plus-fhd-hdmi-pvr-wi-fi-ready-uyd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosoon -- 22 Eylül 2014; 14:01:42 >

• En ucuz 130 TL buldum güzele benziyor

Kullanan arkadaşlardan yorum alırsam hemen sipariş geçerim
  • Fiyat iyi gibi duruyor. Kablo tv ile uyumlu değildir sanırım. Türksat 4a uydusuna geçişten sonra kanalların görüntüsü çamur gibi oldu. Hd kanallar sd gibi, sd ler ise 240p gibi oldu. MH arayıp cep telefonum daha güzel gösteriyor dedim. Arıza kaydı alamam bununla ilgili dedi. Şimdi düzgün gösterecek bir kablo tv receiver arıyorum.
  • hepsiburada da 119 TL kolay iade var,, teknosadan alsak denesek olmadı geri versek olurmu ki, eski uydu alıcısı kabloda spliter olduğundan diğer tv açık değilken sinyali çekmiyor bu sonuç verecek mi bakmalıyım
  • fiyat gerçekten uygun.bu fiyata next hd uydu alıcısı bulmak zor,ürün hakkında bir araştırma yapmadan almak hata mı olur.
  • normal uydu kullanıyorum dediğin gibi diğer kanalları çamur yaptılar 2-3 hd kanal eklicez diye,
  • hepsiburadan 99 tl ye aldım. çok memnun kaldım. tavsiye ederim.
  • İhtiyacı olan kaçırmasın derim.
  • Evde dandik 30 liralık minilerden var. Alsam mı almasammı bilemedim..
  • birber80 kullanıcısına yanıt
    selam bu dahili wifi mi yoksa adaptör gerekiyor mu wifi için
  • DTS desteği var mı acaba?
  • Kalitesini bilmem ama fiyat çok iyi. Ayrıca hd kanal 2-3 tane değil. Önemli ulusal kanalların tamamı hd oldu. Lcd vb. kullananlar için hd alıcı şart artık. Ben dahili uydulu tv kullanıyorum, ilk 20 kanalın tamamı hd, sadece tv8 kaldı sd olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birber80

hepsiburadan 99 tl ye aldım. çok memnun kaldım. tavsiye ederim.

hd kanalları açıyor mu ?

geçen bizim burdaki uyducu 150 tl dedi buna

• biss girilebiliyor mu? maçlarda apışıp kalmayalım.

• özelliklerinde biss yazıyor.bu fiyata next hd bulabileceğimi sanmıyorum,ben siparişi veriyorum.

az önce 2 adet sipariş verecektim,3D ile ödemeyi onayladım,sayfa hata verdi.
    acaba işlem onaylandı mı,onaylanmadı mı?
    sipariş takibi bölümü de açılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.isson76 -- 22 Eylül 2014; 11:09:17 >
  • bende dün gece 72.90 a skytech aldım. gelen yayın kalitesi belli 500 liralık cihaz alsakda normal bi kullanıcının anlayacağı bi fark olacağını sanmıyorum next de dünya markası değil. düne kadar ucuzluk pazarında Tweeter ları satılan marka. 50 lira fark var arasında. bunu görsem dün gene kararım değişmezdi.
  • bunun plus olmayan modelinde CCcam'de varmış !!! oha dedim ancak bu modelde yok olsa direk alacaktım
  • http://www.chip.com.tr/inceleme/next-minix-hd-black_3663.html

Burda yapılan incelemedeki kullanıcı yorumlarına bakmanızı tavsiye ediyorum. Kullananlar cihazın aşırı ısındığını ve bu ısıdan dolayı kanal geçişlerinin aşırı yavaşladığından şikayetçi olmuşlar. Almayı düşünen arkadaşların bilgisine
  • Turuncu kartta anketten gelen 15 tl puan vardı, onuda kullanıp 60 tl'ye aldım bir adet.
  • arayüzu kanal geçişi hızı nasıldır

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.