Çavuş
05 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 134 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Kampanya Detayları
25 Kasım – 15 Aralık 2019 tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’den İstanbulkart yüklemesi gerçekleştiren bireysel kitle müşterilerimiz ile anında indirim kodu paylaşılacaktır. Bu kod, İSTEGELSİN mobil uygulamasında 50 TL indirim sağlayacaktır.
İndirim kodu ilk 20.000 kullanım ile sınırlıdır.
İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 indirim kodu kazanabilir.
İndirim kodunun son kullanma tarihi 31 Aralık 2019 veya ilk 20.000 kullanımdır.
İndirim koduna sahip kişilerin kampanyadan faydalanabilmesi için ödeme sayfasında Kupon Kodu kısmına kodu girmeleri ve KUPON KODU butonuna basmaları gerekmektedir.
Uygulama üzerinden yapılan ilk alışveriş indirimi ve diğer indirim kampanyaları ile bu kampanya indirimi birleştirilemez.
İndirim kodu, banka iş birlik kampanyaları ve diğer kampanyalarla birleştirilemez.
Bir alışverişte sadece bir adet indirim kodu kullanılabilir, kodlar tek kullanımlıktır, bölünemez.
İptal ve iade durumlarında indirim kodu tekrardan kullanılamaz. Sipariş iptali durumunda kampanyadan tekrar faydalanılamaz.
Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler ve Garanti BBVA çalışanları yararlanamaz.
İndirim tarifelerinden yararlanılması, ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi T. Garanti Bankası A.Ş. sorumluluğunda değildir.
Kampanya kapsamında yapılacak alışverişe konu üründe herhangi bir hata, ayıp veya geç teslim ya da yanlış ürün teslimi ya da stok yetersizliği nedeniyle ürününün teslim edilmemesinden T. Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.
Garanti BBVA ve İstegelsin kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar

**********************************************************
Herhangi bir Knorr çorbayı sepete eklediğinizde hediye olarak kupa geliyor.
Süper Salı kampanyasında Sek kaşar 700 gr, Anavarza bal vs. indirimli ürünler var. MELEK10 kodu 180/30 TL İndirim yapıyor. Ykb Worlcard 25 TL İndirim ve 25 TL Worldpuan VERİYOR. 180 TL alışveriş 100 TL'ye geliyor.
Ayrıntılar yanımda uygulamasında. Üye olurken kart bilgisi istiyor. Sanal kart ile üye olabilirsiniz.


30 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo...Sapphire Avm'de Cosmetica mağazası var.

http://www.cosmetica.com.tr/
Çek takas konusuna girebilen var mı? Kaç saattir girilmiyor..


GittiGidiyor.com'dan 17 Haziran 2015 tarihinde tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişe 25 TL, 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişe 150 TL hediye çeki kazanabilirsiniz.

Kazanılan 25 TL hediye çeki yapacağınız 125 TL ve üzeri bir sonraki alışverişte, 50 TL hediye çeki 250 TL ve üzeri bir sonraki alışverişte, 150 TL hediye çeki ise 500 TL ve üzeri bir sonraki alışverişte geçerli olacaktır.

Kampanyadan kazandığınız hediye çeki, sıfır risk sistemi ile satışı tamamlamanızın ardından GittiGidiyor kullanıcı adınıza tanımlanacaktır. Hediye çeki tanımlanması 1, 4 ve 8 Temmuz 2015 tarihlerinde hak kazanan kullanıcıların ürüne verdikleri onay kontrol edilerek yükleme yapılacaktır. 1 Temmuz'da yüklemesi yapılan hediye çekleri 1 - 10 Temmuz tarihleri arasında, 4 Temmuz'da yüklemesi yapılan hediye çekleri 4-10 Temmuz tarihleri arasında, 8 Temmuz'da yüklemesi yapılan hediye çekleri 8-10 Temmuz tarihleri arasında yapacağınız bir alışverişinizde kullanılabilir.

8 Temmuz tarihine kadar ürüne onaya vermeyen kullanıcılar hediye çeki hakkını kaybedecektir.

Bu kampanya kullanıcı bazında olacak ve her kullanıcı sadece bir kez hediye çeki kazanabilir.

17 Haziran 2015 tarihinde arasında ödemesi yapılan alışverişlerde bu tarihten sonra veya herhangi bir zamanda iptal talebinde bulunulması halinde kullanıcı, hediye çeki kullanım hakkını kaybedecektir.

Kampanya, sadece 16 Haziran-16 Temmuz 2015 Garanti Bonus kampanyası ile birlikte kullanılabilir. Garanti Bonus kampanyası haricinde hediye çeki kullanım kampanyası başka indirim kampanyaları ile birleştirilmez.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)'dir.

Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.

GittiGidiyor, her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın söz konusu kurguyu iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.


http://www.n11.com/kampanyalar/kupon-kampanyasi?icid=200501_b_kupon-kampanyasi

KAMPANYA DETAYI

n11.com üyeleri, 18 - 25 Şubat 2015 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 100 TL ve üstü ilk alışverişlerinden 22, 44 veya 88 TL değerinde kupon kazanıyor.
Sepet tutarlarına göre hangi alışverişlerden ne kadar kupon kazanılacağı ve bu kuponların hangi sepet tutarlarında kullanılabileceği aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.
Kazanılan sepet tutarı Kupon tutarı Kullanılan sepet tutarı
100 - 249 TL 22 TL 100 TL ve üstü
250 - 449 TL 44 TL 250 TL ve üstü
500 TL ve üstü 88 TL 500 TL ve üstü
Kupon kazanabilmek için 25 Şubat 2015 tarihine kadar alışveriş yapılması ve sipariş teslim alındıktan sonra Hesabım sayfasından alışverişin tamamlanması gerekmektedir.
Misafir kullanıcıların, kupon kazanabilmeleri için alışverişlerini tamamlamadan önce n11.com’a üye olmaları gerekmektedir.
Alışverişin, 09 Mart 2015 saat 23.59’a kadar tamamlanması gerekmektedir.
Kazanılan kuponlar, 10 Mart 2015 tarihinde hesabınıza yüklenecektir.
Kuponlar, 17 Mart 2015 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Hesaba yüklenen kupon ödeme aşamasında seçilerek kullanılabilir.
Bir kullanıcı, 3 farklı tutardaki kupondan en fazla birer tane kazanabilir. Birden fazla n11.com hesabı açılarak aynı tutarda birden fazla kupon kazanmaya çalışılmasının veya ticari alımların tespiti durumunda kupon yüklemesi yapılmayacaktır ve yüklenen kuponlar iptal edilecektir.
Her alışverişte en fazla 1 adet kupon kullanılabilir. Kuponlar, n11.com’daki diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
Kupon kazanımında Sim Kart ve Hat, Toptan Satış, Otel, Bilet, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat kategorileri dahil değildir.
Kazanılan kuponlar; Sim Kart ve Hat, Toptan Satış, Otel, Bilet, Altın & Gümüş, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat, Süpermarket, Bebek Bezi & Islak Mendil, Kağıt Ürünleri kategorilerinde kullanılamaz.
Kampanya esnasında kazanılan kuponlar, ödenen tutar üzerinden hesaplanacaktır ve n11.com kupon tutarı, puan ile kredi kartı vade farkı hariç tutularak hesaplanacaktır.
n11.com, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Kuponlarla yapılan alışverişlerdeki iptal ve iade koşulları aşağıdaki gibidir:
Alıcı İptal/İade Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon hesabına tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Satıcı İptal Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.
Hakkında
Konum: İstanbul
Forum İkinci El İmzası:
Hakkımda:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Mesaj Sayısı: 89
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.184
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.080
Konularının görüntülenme sayısı: 457.741 (Bu ay: 1.150)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 854 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.