Şimdi Ara

YAHU BUNE ARKADAŞ ORTA GELİRDE SPOR ARABA YOK (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
2
Favori
5.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu saydığınız araçları bir gün virajda arkamda selektör yaparken görsem azı dişimi kırıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zapt-ı Na Mümkün

Sadece görüntü olsun dersen Megane Coupe var. Biraz bastırıp güzel bi 18 jant takınca gayet güzel gözüküyor. 1.5 Dci motor zaten az yakıyor. Ama performans çok arama.

Kendim kullanıyorum.

1.4T impressor de var gayet iyi duruyor yolda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2003 üzer CLK.. her zaman beğendiğim almaya niyetli oldğum bir araç
  • Orta gelirlinin spor araba ile ilgisi nedir?

• başlık; spor araba. Içerik; şekil duran 2 kapılı. Bugünleri de gördük çok şükür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • spor olacak
    az yakacak
    güvenilir marka olacak
    sanayide süründürmeyecek
    yeni olacak
    ucuz olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mochi92 -- 21 Şubat 2017; 16:20:36 >

• Kıçı kırık 1.6 atmosferikler 10 litreden aşağı yakmazken, hem spor, hem performanslı olsun ama 10lt yakmasın. Bu neyin kafası?
  • Kardeş 70 bine sportif bir araç olmaması normal olanlarda tartışılır bahsi geçmiş bazı yönleri ile, piyasa ortada geçmiş olsun

• Kâbe de birkaç yüz koruma ve Suudi polis korteji ile umre yapan bir yönetimin sonuçları bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 21 Şubat 2017; 17:21:17 >
  • Mazda Mx5 (pek ucuz sayılmaz ama)

• subaru impreza 2004 wrx ya da sti olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Orta gelirlinin spor araba ile ilgisi nedir?

ogrenciyim ben baba oldugumda orta gelirli olmam yuksek gelirli olurum. simdi izninle orta gelirli olayim olur mu?

• Sportif duruşu olsun..megane coupe

Az yaksın ve yine sportif duruşu olsun megane coupe 1.5 dci

• quote:

Orijinalden alıntı: C4_1400

2.0 motorlusu

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2013-mazda-mx5-cabrio-otomatik-17.600-km-de-323256478/detay

1,5 motorlusu

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-haldiz-2.el-den-2016-mazda-mx-5-power-manuel-354878058/detay

hocam daha bu gun baktim bu arabata. ilan yeri bizim 1 km otemizde ama bu arabaya 104 bin vericek gucum yok. 70 bin tl max

• DS3 1.6 THP 156 BG dememiş kimse. Tamam, kesinlikle safkan spor otomobil değil ama spor görünümlü güzel bir 3 kapı hatchback kendisi. Fakir Cooper S'i bir bakıma.
  • sonucu merakla bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ec.dmn

DS3 1.6 THP 156 BG dememiş kimse. Tamam, kesinlikle safkan spor otomobil değil ama spor görünümlü güzel bir 3 kapı hatchback kendisi. Fakir Cooper S'i bir bakıma.

kuzenim daha gecen 2013 cooper s aldi 70 bine. o serefsiz almasaydi ben alicaktim. simdi baska araba bakiyorum iste boyle. cooper s hem guzel hem marjinal bende oyle bisey istiyorum ama yok arkadas. ya goruntuleri kutuk gibi arabalarin yada pahali yada piyasada az bulunuyor bu yuzden servis parca vs kinusunda sikinti cekiyosun

• Night Stalker Batman kullanıcısına yanıt
    Bulabilirseniz Cooper S gayet zevkli. Hem marjinal hemde aşırı zevk veren bir makina. RCZ baktınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ec.dmn

Bulabilirseniz Cooper S gayet zevkli. Hem marjinal hemde aşırı zevk veren bir makina. RCZ baktınız mı?

baktim hocam ama rcz benzin iciyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.