Şimdi Ara

YAHU BUNE ARKADAŞ ORTA GELİRDE SPOR ARABA YOK (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
2
Favori
5.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Night Stalker Batman

quote:

Orijinalden alıntı: ec.dmn

DS3 1.6 THP 156 BG dememiş kimse. Tamam, kesinlikle safkan spor otomobil değil ama spor görünümlü güzel bir 3 kapı hatchback kendisi. Fakir Cooper S'i bir bakıma.

kuzenim daha gecen 2013 cooper s aldi 70 bine. o serefsiz almasaydi ben alicaktim. simdi baska araba bakiyorum iste boyle. cooper s hem guzel hem marjinal bende oyle bisey istiyorum ama yok arkadas. ya goruntuleri kutuk gibi arabalarin yada pahali yada piyasada az bulunuyor bu yuzden servis parca vs kinusunda sikinti cekiyosun

haklısın cooper s piyasada kum gibi. Parçası hem ucuzdur hem de her köşe başında bulabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

quote:

DS3 1.6 THP 156 BG dememiş kimse. Tamam, kesinlikle safkan spor otomobil değil ama spor görünümlü güzel bir 3 kapı hatchback kendisi. Fakir Cooper S'i bir bakıma.

kuzenim daha gecen 2013 cooper s aldi 70 bine. o serefsiz almasaydi ben alicaktim. simdi baska araba bakiyorum iste boyle. cooper s hem guzel hem marjinal bende oyle bisey istiyorum ama yok arkadas. ya goruntuleri kutuk gibi arabalarin yada pahali yada piyasada az bulunuyor bu yuzden servis parca vs kinusunda sikinti cekiyosun

haklısın cooper s piyasada kum gibi. Parçası hem ucuzdur hem de her köşe başında bulabilirsin.

ironi mi yaptin

• quote:

quote:

quote:

quote:

ironi mi yaptin

evet yazdığını bir daha oku ne demek istediğimi anlarsın.

• ozetle: az yakar cok kacar (sakin 6-7lt / normal 7-8 lt /agresif 12-17 lt)

goruntusu agresif ve estetik olucak. kutuk gibi olmiyicak.

eski olmayacak min 2013

ayni arabadan metre basi 15 tane olmiyicak.

yedek parcasi ucuk fiyat ,servisini bulmasi zor olmiyicak.

fiyati max 75 bin olucak

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ironi mi yaptin

evet yazdığını bir daha oku ne demek istediğimi anlarsın.

sers ve ucuk fiyat konusunda pek katilmiyorum

• Bir araç sever olarak sizi çok iyi anlıyorum ama spor diyebileceğimiz bir araç için 10 lt taban limit bile olamaz. Bende aynı duyguları yaşıyorum ama malesef 10 lt yakan ama 150- 250 bg bir araç hayal. Ama limiti 15 yapıp lpg de takarsak biraz modelsiz golf gti, polo gti, focus rs,st, audi TT, a3 coupe, Evo 6-7, bmw 3 serisi coupe, peugeot rcz alınabilir. Şimdi bu araçlara lpg mi olur? Spor aracın benzini mi duşunulur demeyin bizim gibi parası az otomobil severleri uzersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeniuye -- 21 Şubat 2017; 22:7:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leon fr lara baktınmı dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

Leon fr lara baktınmı dostum

bakmama gerek yok hocam.

yolda yururken dakikada 45 tane gectigi icin yanimdan her cizgisine kadar ezberledim arabayi

• 60bin param olsa 40 bin bunu alirim 10 bin benzin tüp parası yaparim kalan 10 bin ile kapali garaj yapar icine atolyemi kurarim allahim yazarken bile heyecan verici

Linki eklemeyi unutmusum 😄😄

BMW 3.28 TEMİZ MASRAFSIZ ORJINAL BEYAZ TAKAS OLUR
    İlan No: 401779162
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-3.28-temiz-masrafsiz-orjinal-beyaz-takas-olur-401779162/detayP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ç.A.Y.D.A.N.L.I.K -- 21 Şubat 2017; 22:13:46 >
  • Night Stalker Batman kullanıcısına yanıt
    Hem 0-100 ü 8 saniye hem yakıt olarak çok iyi hocam.Ama çevrede çok fazla bulunmasıda kötü bişi tabi :/

• Laguna coupede iyi bi tercih olur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-renault-laguna-coupe-2.0-dci-sport-emotion-209952858/detay

• Orta gelirde araba kalmamış ki sporu bulunsun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: C4_1400

2.0 motorlusu

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2013-mazda-mx5-cabrio-otomatik-17.600-km-de-323256478/detay

1,5 motorlusu

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-haldiz-2.el-den-2016-mazda-mx-5-power-manuel-354878058/detay

hocam daha bu gun baktim bu arabata. ilan yeri bizim 1 km otemizde ama bu arabaya 104 bin vericek gucum yok. 70 bin tl max

İBİZA CUPRAAA

• Turkiye'de yasiyorken BMW 1 serisi (1.16i) kullaniyordum. Amerika'ya tasindigim ilk gunlerde kendimi 4.0L V6 motor Mustang'lere bakarken buldum :)

Mustang, Camaro, Challenger, vb makinelerin sifir baslangic fiyatlari 20-25 bin dolar burada. Bu araclar orta seviye bile degil giris seviyesi spor arabalar burada. Ayni arabalari Turkiye'de 120 bin dolar baslangic fiyatiyla satiyorlar + yillik 20.000 TL vergisi, buradan 12 kat pahali benzini, carti curtu... Rezillik ustune rezillik...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 22 Şubat 2017; 6:19:21 >

• "Spor görünümlü" olsun (maksat spor yapmak değil apaçilik yapmak, o paralara "spor" araba değil ancak spor görünümlü alınır)

• Az yaksın

• Çok kaçsın

• Ucuz olsun

• Bakımları ucuz olsun, sorun çıkartmasın, parçası ucuz olsun

• 2. el olsun ama sıfır gibi olsun[\ul]

Bence bir vakıfla, hayır kurumuyla falan görüşmek lazım bu taleplerin olabilmesi için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 22 Şubat 2017; 7:30:44 >
  • Benzinli olarak alfa romeo mito qv 170 bg tavsiye ederim sürekli performanslı kullanılmazsa 8.5 litre civarı tüketimi olur. Dizel olarakta kia proceed ve renault megane 3 coupe tavsiye ederim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: musetea

Mazda Mx-5 şuan 110 bine satılıyor. Makul yakıyor. Ancak 2 sene sonra ikinci elde orta gelirli bir spor araba olur.

2 SENE SONRA O ARABA YUZUNE BAKILMAYAN Bİ ARAÇ OLUR AL FAVA BEKLE...

melih gökçek sen misin??
  • Belirttiğin kriterlere uygun araç yok dostum
  • yeniuye Y kullanıcısına yanıt
    Hocam aslinda aradiginiz kriterlerde bir araba var. Giulietta 1.4 TB MultiAir Distinctive nerden biliyorum 2 hafta oncesine kadar bir ilana bakiyordum hatta konu acmistim. Malesef suan evdeki corolla nin yolda kalmasi sanziman ve balatalar ile alakali 2bin liralik supriz bir masrafi cikmasi nedeniyle o is yatti.

Sehir ici 37km/saaat hiz ile yakit tuketimi 7.4lt otomatik vitesli modelinde. Bence bir goz gezdirebilirsiniz

He arkadasimda bi scirocco vardi 20lt yakiyordu gazlayinca o ayri
  • Allah Afrika'ya bile yağmur yağdırmıyor, herhalde bize spor araba yollamayacak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.